Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tommyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tommyy

  1. Dzięki za podpowiedź. Jaka ma być wartość ustawiona?? Jaką zalecacie i co ona zmienia?? Ma być miedzy 3-9?? I starać się ustawić na około 3??
  2. Dzięki za informację możesz mi jeszcze napisać gdzie dokładnie sprawdzić dawkę paliwa, w jakich blokach i jaka powinna być ???
  3. Odkręcam te śrubki, teraz już zgłupiałem... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=135193&start=0 punkt drugi w opisie. Odkręcam te cztery śruby z góry w tym jedna trójkątna - czyżby nie to ???
  4. Dawkę reguluję nastawnikiem i nie ma żadnych zmian ...a z rurkami spróbuję WIELKIE DZIĘKI BARTOLLO Takie proste, a nie wpadłem na to, wystarczyło popuścić rurki i kąt jest ok. 56 także GITARA W wolnej chwili zobaczę jeszcze jak dawka i wrzucę logi ... Zobaczymy czy coś jeszcze nie gra.
  5. Wielkie dzięki teraz przestudiuję i będą logi oraz ustawienie, Dam znać jak poszło Witam, Panowie ... a więc TRAGEDIA !!! Po ustawieniu pompy maksymalnie w lewo kąt wynosi 30 i ani troszkę więcej ... Dawka paliwa po mimo regulacji stoi w miejscu. Co robić... POMÓŻCIE ...
  6. Oki, czyli zrobię tylko te logi o których piszecie Czy możecie jeszcze napisać gdzie można odczytać dawkę paliwa, w których logach ?? W grupie 001 poz. 2 ?? Piszecie, że kąt jest ustawiony na 0 ?? W jakich logach statycznych mam go odczytać, aby ustawić go na 49-51 ?? Engine -> Basic Settings -> grupa 000 -> pozycja 2 dobrze znalazłem ??
  7. Oki, dzięki wszystkim za porady Czyli ma zrobić MB : 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023 ?? oraz Basic Settings: 000, 003, 004, 011 ?? Tymczasowo zrobię tylko statyczne, a jak będę miał kogoś do pomocy to dynamiczne.
  8. Witam, proszę o analizę bo mechanik robił coś z pompą i chyba mu nie wyszło?? http://vaglog.pl/log_216435.html http://vaglog.pl/log_216434.html http://vaglog.pl/log_216432.html http://vaglog.pl/log_216433.html http://vaglog.pl/log_216431.html Dzięki za opinie. Wydaje mi się, że kąt trochę za duży - 56 ?? Dawka paliwa około 4.0, może być czy nie?? To może ktoś coś napisze...
  9. Witam, moge cos powiedzieć na temat takigo domu... Mój brat mieszka w takim juz 2 lata i jest BARDZO zadowolony. Najwiekszym plusem jest to, że w domu jest strasznie ale to strasznie ciepło. W porównaniu do domu murowanego jest o wiele przyjemniej i możesz sie przytulic do ściany, a ona jest ciepła - spróbuj tak zrobic w murowanym. Jego dom to dom z drewna nie kanadyjka tylko zwykły domek z drewna o konstrukcji szkieletowej. Postawienie go na gotowo zajęło firmie 2 tygodnie, przjeżdża TIR wszystko maja gotowe dach itd. składaja z gotowych elementów na miejscu tylko drobne docinki. Gdybym mógł wybierac napewno zdecydowałbym się na taki domek jest jeszcze taki plus, że wsztstko co chcesz zrobic w domku nie wymaga tynkowania itd wewnątrz możesz miec wykończenie drewniane lub regipsy i to samo na zew. Aha zpomniałem jedynym problemem jest to, że w ciągu 2 tygodni kiedy stawiaja domek musisz zrobić elektryke i ogrzewanie oraz reszte bo firma narzuca to z góry, nie będa na ciebie czekać ...
  10. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.