Treść opublikowana przez satikrk
-
[Małopolska] Widziany, widziana
bardzo możliwe no i oczywiscie dzis widziany u swojej Pani sie prezentuje na widoku hehehe.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
zglaszam sie ze gram na X Boxie w Battle 3 pozdrawiam
-
Muzyka w naszych autkach
Zippyshare.com - klubowe retro.mp3 Klubowo w stylu Retro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zippyshare.com - klubowe retro.mp3 Słuchaliście kiedyś takiej kubowej muzyki :>?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pierwszy raz dzis widzialem A4 B6 Avant z silnikiem 4.2 nie robilem zdjecia zaluje heheh, kolor grafitowy z tylu mial lampy przezroczysty klosz przyciemniony lekko i chyba byl na KR stał pod J&J Center w Skotnikach. Normalnie szaŁ pauLLLL WOW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie Ty Cuber pykasz w pilke:>?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem na 50 procent
-
[Małopolska] Widziany, widziana
kto pomykal dzis tj niedziela 15 lipca po Krakowie czarna a4 Avant SJ ... 28 przy al. 29 listopada widziany/widziana ???? Dzis tj 17 lipca na wadowickiej pod sklepem black red white czarna b7 sedan na SR...02 ??? ---------- Post dopisany 18-07-2012 at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 20:01 ---------- Chyba dzis Dante pomykal Jugowicka okolo 18 50 w kierunku Gory Borkowskiej :>? w przyciemnianych gOOglach:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Reasumując róbcie programy gdzie chcecie i u kogo chcecie ! Tylko błagam nie piszcie pierdół i kłamstw na jakiekolwiek tematy jeśli czegoś nie wiecie w 100 % Spokojnie, zbieramy tylko opinie Byłem dzisiaj w Biskupicach i na Biskupińskiej, oto wrażenia Biskupice: wymieniałem opony, zrobione chyba dobrze, przy okazji powiedzieli że 2 felgi trochę krzywe ale do jazdy się nadają i założyli na tył, cena chyba atrakcyjna 70 PLN - 4 szt 17" z wyważeniem i założeniem na auto ale fajerwerków nie było więc zastanawiam się skąd taka popularność tego zakładu. Mały minus za słabą dostępność opon w nietypowych rozmiarach ale to akurat w większości tak jest więc moja opinia jak najbardziej pozytywna. Biskupińska: pojechałem pogadać i przetestować auto, Daniel rzeczywiście ma taki styl rozmowy że co nieco ponarzeka na konkurencję co daję do myślenia ale nie koniecznie ma świadczyć o tym że jego usługi są kiepskie. Auto przetestował (skasował 50 PLN) i stwierdził że nadaje się do podkręcenia, trochę korekcja pompek 2 i 4 na średnim poziomie ale w normie (to akurat już wiedziałem wcześniej i dlatego nie lubię pompowtryskiwaczy ) i zawór regulacji zmiennej geometrii ma jakieś wahania ale żeby się tym nie przejmować, podobnie jak brudną od oleju turbiną (nie oglądał ale rozmawialiśmy). Dowiedziałem się jeszcze że przy autach z ESP nie specjalnie jest za likwidacją odcinania paliwa przy hamowaniu gdyż może prowadzi to prowadzić do nietypowych zachowań tego systemu więc jestem trochę nie pocieszony, ale ma temat jeszcze zbadać. Reasumując muszę odwiedzić konkurencje i też wypytać jestem ciekaw jaki Ci wyjdzie ten program, autka mamy takie same wiec jest co porownac:). tyle minusem jest to ze ja nie wiem kto co gdzie i jak robil program w moim bo jak bylo widac zostalem zaskoczony ze juz mam chip
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odechcialo im sie:P ale mogli by go usrac znow i by mial juz nad stan ptk i po prawku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hahaha wez jezdzilem przez 2 lata nieswiadom tego pplus ze nie musze robic programu minus turbawka:/ trzeba z nia porobic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hahaha i w jaja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzymam za Cie kciuki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wlasnie najlepsze jest to ze najpierw bylismy u Daniela i on wsiadl do auta podlaczyl sie jedzie i mowi ze juz jest program a dopiero potem pojechalismy na rolki zeby zobaczyc co tam kazdy ma.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bylem dzis z chlopakami Nex i Boseronem na tym spotingu chipowym i wiec wsiadl Daniel jedzie i mowi ze mam juz zmodzone tylko turbinka do czyszczenia i bedzie git. Wiec jestem mega zaskoczony oczywiscie pozytywnie, od 2 lat jezdze nie wiedzac o tym suprise i tu tez szacunek dla niego za przyznanie bo kto wie jak by sie inni tym zajeli czy by mi kitu nie wcisneli ze zrobia cos co juz jest uf, Dzieki
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kto pomykal dzis po Krakowie czarna a4 Avant SJ ... 28 przy al. 29 listopada widziany/widziana ????
-
Grupowy tuning
nex na ktora tam jedziesz moze bym podjechal porozmawiac co jak bo tez jestem zainteresowany
-
Grupowy tuning
mhm no to nie dla mnie te zabawy :/, dzieki za info
-
Grupowy tuning
Kolego wez napisz cos wiecej o tym panu i ile to Ci wycisnal z tego motoru i czy ma hamownie na 4 buty bo widze ze masz tez quattro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szczęść Boże
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Widze ze Dante kolacja ze sniadaniem no i pewnie rosolek bedzie:). stoi na wylocie i pozuje furka. 666 satan heheheh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zamień psa na chomika - nie będzie tyle problemu hahaha smiej sie smiej ale wlasnie babka wczoraj powidziala ze chomiki tez u niej obcinaja:) a kluczyk udalo sie na spokoju zakodowac uf ale nie wychodzilo to za pierwszymi razami w nerwach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nagly PROBLEM mi wyskoczyl a potzrebuje na juz niechcacy rodzielil mi sie kluczyk w pol i bateria nie stykala w rezultacie nie dzialaja mi przyciski na alarm nie moge go wylaczyc:/ a jak wsadzam kluczyk to otwieran to wlacza sie alarm PLISSSS o POMOC bo musze jechac z psem do fryzjera.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jak cos za tydz bo w ten weekend robie za kierowce weselnego a tan na grilla mam blisko nawet z buta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raz jechal tym gosc bo wyjezdzalismy razem z osiedla.pewnie jakas parka tym smiga