Treść opublikowana przez dzwiedziu
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Witam. A mam pytanie czy żarówki led do halogenów H11 muszą być z can bus ??? Bo czytam i nikt konkretnie nie napisał tego.
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
To po co ja przepłacałem za żarówki. A do oswietlenia bagażnika???
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Witam. Wsadzilem żarówki led do czytania z can bus a te rórkowe też led tylko że bez can bus, jeżdze już tydzień czasu i nie wywala błędu podejrzewam że jest ten sam obieg prądu i wystarczy tylko jedna żarowka z can bus do oswietlenia wnętrza, dodam że jak wsadziłem zwykle ledy do oświetlenia rejestracji to po 2 dniach wywalił błąd
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Witam. Przymierzam się do zmiany oświetlenia wnętrza znalazłem parę żarówek moje pytanie brzmi czy będą pasowały i czy będą mocniej świeciły jak seryjne, do podsufitki rurkowe które lepsze 1. http://allegro.pl/led-9-smd-5630-canbus-c5w-c10w-can-bus-rurka-36-mm-i6463035913.html 2. http://allegro.pl/rurka-6-led-canbus-c5w-c10w-can-bus-smd-36-mm-i4912551259.html i te do czytania http://allegro.pl/zarowka-w5w-t10-5-diod-led-smd-canbus-can-bus-i6101374912.html do bagażnika nie wiem jaką wsadzić żeby mocno świeciła czy taką co do czytania czy jednostronną http://allegro.pl/zarowka-led-boczna-can-bus-w5w-t10-4-smd-canbus-i6531734743.html Pozdrawiam.
-
Mocniejsze światło cofania LED
Dziekuje jeszcze raz popatrze Przestawiam na Polska i nic się nie zmienia, ale nawet jak wciskam ze chce kupić to nic się nie dzieje
-
Mocniejsze światło cofania LED
Zamówił bym z tego co polecacie aliexpress ale po prostu nie umiem nie znam języka, więc nie mam wyjścia
-
Mocniejsze światło cofania LED
Witam. Chciałem się zapytać co sądzicie o tych aukcjach http://allegro.pl/zarowka-led-t10-24v-5w-canbus-w5w-w10w-w16w-i6528333754.html http://allegro.pl/24-led-w5w-w16w-can-bus-postojowki-t10-canbus-fv-i6101376160.html Drugie pytanie co to jest SMD, czy to jest moc świecenia???
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
będą się zapalały jak włączą się mijaniamasz czujnik światła ? Mam czujnik
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Chce wyłączyć tylne ledy i moje pytanie czy będą mi się włączać razem ze światłami mijania czy będę musiał ręcznie przestawiać pokrętło od świateł
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Czytam te wszystkie bajery i też bym chciał je mieć, jak by ktoś z Ostrołęki mi to zakodował, bo sam nie mam o tym pojęcia, czy znalazła by się taka osoba oczywiście nie za darmo. Pozdrawiam
-
A4 b8 mody
Witam. A czy w każdym aucie sie da takie coś zrobić jak doświetlanie zakrętów, test zegarów, czy przy cofaniu lusterko opuszczało, bo nie wiem czy w moim modelu jest taka opcja???
-
Lampy LED tył niektóre diody nie świecą
Witam. Mam podobny problem natomiast u mnie jest tak ze jeden led nie świeci, drugi mży, a trzeci mżył ale na chwile obecną świeci dobrze, i czwarty teraz zaczął mżyć, oczywiście nie są one po kolei. Tak myślałem ze może jakieś styki zaśniedziałe i psiuknąć wd-40 w jakąś kostkę, tylko nie wiem gdzie są jakieś kostki od tych lamp ? Co wy o tym sądzicie, czy tylko sobie robię nadzieje.
-
Jakie felgi kupić jak mam opony 205/55/16
Witam. Potrzebuje kupić alu na zimę 16 cali, posiadam opony 205/55/16 wcześniej jeździły na stalowych w toyocie, średnica 6.5 cala, et 45 i nie wiem czy będą pasowały na takie wymiary. 1. średnica felgi 7 cali, et 46 2. średnica 7,5 cali, et 45
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam. Czy ktoś mi powie jakie mam mmi z tego co tu wyczytałem to 3G HIGH, ale chciałbym się upewnić. I jeszcze jedno pytanie czy ja mam ukryte menu, jak tak to kto by mi to zrobił w okolicach Ostrołęki bo sam nie mam pojęcia o tym.
-
Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego mam czy nie(S-Line)
Witam. Podepnę się pod temat otóż nie wiem do czego jest łopatka fotela przy lewej nodze kierowcy, prawa jest do przesuwania przód-tył a ta z lewej?
-
Jakie wyposażenie mam w samochodzie
Dziekuje bardzo
-
Jakie wyposażenie mam w samochodzie
- Jakie wyposażenie mam w samochodzie
Witam. Chcialbym sie dowiedziec jakie mam wyposazenie w aucie bo nie wiem tak do konca, jak to mozna sprawdzic. Jestem poczatkujacy i szukalem ale albo nie umiem albo nic nie ma. Prosze o podpowiedz albo jakis link- Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
A jak sprawdzić jaki sie ma kod silnika bo kupiłem auto i nie wiem jaki kod- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Właśnie zakupiłem audi a4 b8 2.0 tdi 170 koni. Jest to mój pierwszy samochód tej marki wcześniej jeździłem toyotą avensis, mam nadzieje że dużo się dowiem z forum. Witam wszystkich serdecznie.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zamierzam kupić audi A4 2001 w górę i chcę poczytać jaki silnik wybrać - Jakie wyposażenie mam w samochodzie