Treść opublikowana przez dzwiedziu
-
Ile kilometrów pokazuje fis
Witam. Ile wam pokazuje kilometrów do przejechania komp po zatankowaniu do pełna. Bardziej mi chodzi czy zrobi sie wiecej km na lepszym paliwie, np na verva lub dynamic 2.0tdi 170 koni 920kilometrów, orlen zwykłe paliwo
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Producent podaje 225/50/17 czy mogę założyć 225/45/17 ze względu że na komplecie bedzie taniej o 450 zl. Wiem ze licznik bedzie przekłamywał, a jak to sie ma do komfortu.
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
A nic nie obcierało bez dystansów???
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Te pierwsze zdjecia to z dystansami bo tak wygląda jakby była schowana, a na drugim jest dobrze. A jak bym założył oponę 225/45/18, to by coś zmieniło??
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Wygląda bardzo dobrze
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
18 cali 8j
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Koledzy i koleżanki czy 245/40/18 et 47 bedzie dobrze siedzieć w b8 czy trzeba dystanse
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Ogranicznik nastanika w moim przypadku pomógł, wiec polecam
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jeszcze trzy pytanka. 1. Czy można zakodować aby mmi pokazywało ciśnienie opon??? 2. Czy jest jakaś skala na radio aby pokazywało na ile jest ustawiona głosność. 3. Wczoraj słuchałem cicho muzyki, a dziś rano było bardzo głośno, gdzie szukać regulacji zeby po odpaleniu auta było ciszej. Już te trzy punkty ogarnełem. Ktoś coś podpowie??? Zakodowałem sobie wentylacje pomocnicza z pierwszego postu i wszystko zostało przyjęte, ale nigdzie nie moge znaleźć gdzie to się ustawia jak to sprawdzić czy działa. Mam mmi 3g h. Czytałem że to działa w każdym.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Gdy włączone światła mijania to ledy słabo swiecą, czy można zakodować aby świeciły mocą zbliżoną do xenona a zarazem gdy włącze kierunek żeby całkowicie gasły??? Czytałem kodowania na pierwszej stronie ale nie mogę tego ogarnąć
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Chciałem wyłączyć błąd spalonej żarówki, ale nie mam tych bitów o co chodzi ktoś podpowie jak to zrobić.
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Dziś sprawdzałem klapy one pracują tylko niekiedy sie zacinaja, i jak sie przycieły to im pomogłem ruszając za cięgno i po tym wszystko było dobrze. Pytanie czy ten tzw ogranicznik pomoże w tym przypadku???
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Jak usuwaliście nastawnik, za pomocą komputera, to czy wycinaliście klapy???. Dodam że check mi się nie świeci, dopiero jak podpinam pod kompa to mi pokazuje błąd nastawnika.
-
czy na 225/45/R18 można jeździć ?
Mam okazje kupić felgi 235/45/18 et 29. Moje pytanko czy mozna taką oponę zakładać do b8, jakjbo sie na tym jeździ, bo producent takiego rozmiaru nie przewiduje , proszę o radę
-
Otwór centrujący do audi a4 b8 66,5?
Witam. A ja gladałem felgi i koleś napisał że otwór 66.45, czy wejdzie do b8 ???
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Kupiłem kayaby, produkcja hiszpania, może ktoś się wypowie na ich temat. Cena 190 zł na przód tył 160 zł
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Witam. Dzwoniłem do dwóch sklepów w moim mieście i pytałem o amory sach na przód. W jednym sklepie powiedzieli że koszt 270 i że to sa bardzo dobre, a w drugim sklepie 230 zl. I niewiem skąd taka różnica, co o tym sądzicie bo niewiem które kupić. Czy są jakieś podruby czy co.
-
Ustawienie przednich lamp
Chodzi o to że swiatla mijania mam dobrze a wydaje mi się że drogowe za słabo świecą, czy jest jakas regulacja swiateł drogowych w bixenonie. Jesli tak to gdzie
-
Ustawienie przednich lamp
Witam. A te białe pokrętła na imbus to są do świateł mijania, ale poco dwa, jedno góra dół, a drugie na boki??. Poprawcie mnie jak się mylę. I czy w bixenonie taka sama regulacja??
-
Co to za felga?
-
Pakiet Sportowy S LINE oraz S LINE Exterieur 2008-2012
Witam , czy można mieć zewnętrzny pakiet S-line bez konieczności posiadania wewnętrznego (i na odwrót) , oraz czy można mieć zewnętrzny S-line ale na przykład odrzucić chromowane lusterka czy inna opcje ? Jak to jest ze znaczkami na przednim grillu ? Podjechał z pakietem S-line a znaczek miał quattro i czy to prawdziwy S-linę czy nie ?
-
Jak podnieść obroty biegu jałowego (wolne obroty) skanerem VAG
Witam a czy w b8 też się da. Jak tak to jak
-
Zapala i gaśnie Jumper 2012
Filtr paliwa wymieniony i auto chodzi
-
Zapala i gaśnie Jumper 2012
Witam. Chciałem dziś jechać busem zapaliłem go a on od razu zgasł, myślałem ze może immo ale kontrolka od immo sie nie pali a chyba powinna, wszystkie kontrolki są w normie, może ktoś coś podpowie. Pacjent to Citroen Jumper 2012r silnik 2.2 130 koni