Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzwiedziu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzwiedziu

  1. Witam. Ile wam pokazuje kilometrów do przejechania komp po zatankowaniu do pełna. Bardziej mi chodzi czy zrobi sie wiecej km na lepszym paliwie, np na verva lub dynamic 2.0tdi 170 koni 920kilometrów, orlen zwykłe paliwo
  2. Producent podaje 225/50/17 czy mogę założyć 225/45/17 ze względu że na komplecie bedzie taniej o 450 zl. Wiem ze licznik bedzie przekłamywał, a jak to sie ma do komfortu.
  3. A nic nie obcierało bez dystansów???
  4. Te pierwsze zdjecia to z dystansami bo tak wygląda jakby była schowana, a na drugim jest dobrze. A jak bym założył oponę 225/45/18, to by coś zmieniło??
  5. Koledzy i koleżanki czy 245/40/18 et 47 bedzie dobrze siedzieć w b8 czy trzeba dystanse
  6. Ogranicznik nastanika w moim przypadku pomógł, wiec polecam
  7. Jeszcze trzy pytanka. 1. Czy można zakodować aby mmi pokazywało ciśnienie opon??? 2. Czy jest jakaś skala na radio aby pokazywało na ile jest ustawiona głosność. 3. Wczoraj słuchałem cicho muzyki, a dziś rano było bardzo głośno, gdzie szukać regulacji zeby po odpaleniu auta było ciszej. Już te trzy punkty ogarnełem. Ktoś coś podpowie??? Zakodowałem sobie wentylacje pomocnicza z pierwszego postu i wszystko zostało przyjęte, ale nigdzie nie moge znaleźć gdzie to się ustawia jak to sprawdzić czy działa. Mam mmi 3g h. Czytałem że to działa w każdym.
  8. Gdy włączone światła mijania to ledy słabo swiecą, czy można zakodować aby świeciły mocą zbliżoną do xenona a zarazem gdy włącze kierunek żeby całkowicie gasły??? Czytałem kodowania na pierwszej stronie ale nie mogę tego ogarnąć
  9. Chciałbym aby radio mi sie samo nie wyłączało, co tutaj mam zrobić.
  10. Witam. Chciałem wyłączyć błąd spalonej żarówki, ale nie mam tych bitów o co chodzi ktoś podpowie jak to zrobić.
  11. Dziś sprawdzałem klapy one pracują tylko niekiedy sie zacinaja, i jak sie przycieły to im pomogłem ruszając za cięgno i po tym wszystko było dobrze. Pytanie czy ten tzw ogranicznik pomoże w tym przypadku???
  12. Jak usuwaliście nastawnik, za pomocą komputera, to czy wycinaliście klapy???. Dodam że check mi się nie świeci, dopiero jak podpinam pod kompa to mi pokazuje błąd nastawnika.
  13. Mam okazje kupić felgi 235/45/18 et 29. Moje pytanko czy mozna taką oponę zakładać do b8, jakjbo sie na tym jeździ, bo producent takiego rozmiaru nie przewiduje , proszę o radę
  14. Witam. A ja gladałem felgi i koleś napisał że otwór 66.45, czy wejdzie do b8 ???
  15. Kupiłem kayaby, produkcja hiszpania, może ktoś się wypowie na ich temat. Cena 190 zł na przód tył 160 zł
  16. Witam. Dzwoniłem do dwóch sklepów w moim mieście i pytałem o amory sach na przód. W jednym sklepie powiedzieli że koszt 270 i że to sa bardzo dobre, a w drugim sklepie 230 zl. I niewiem skąd taka różnica, co o tym sądzicie bo niewiem które kupić. Czy są jakieś podruby czy co.
  17. Chodzi o to że swiatla mijania mam dobrze a wydaje mi się że drogowe za słabo świecą, czy jest jakas regulacja swiateł drogowych w bixenonie. Jesli tak to gdzie
  18. Witam. A te białe pokrętła na imbus to są do świateł mijania, ale poco dwa, jedno góra dół, a drugie na boki??. Poprawcie mnie jak się mylę. I czy w bixenonie taka sama regulacja??
  19. Witam. Co to za felga bo bardzo mi się podoba, może ktoś kojarzy
  20. Witam , czy można mieć zewnętrzny pakiet S-line bez konieczności posiadania wewnętrznego (i na odwrót) , oraz czy można mieć zewnętrzny S-line ale na przykład odrzucić chromowane lusterka czy inna opcje ? Jak to jest ze znaczkami na przednim grillu ? Podjechał z pakietem S-line a znaczek miał quattro i czy to prawdziwy S-linę czy nie ?
  21. Witam a czy w b8 też się da. Jak tak to jak
  22. Filtr paliwa wymieniony i auto chodzi
  23. Witam. Chciałem dziś jechać busem zapaliłem go a on od razu zgasł, myślałem ze może immo ale kontrolka od immo sie nie pali a chyba powinna, wszystkie kontrolki są w normie, może ktoś coś podpowie. Pacjent to Citroen Jumper 2012r silnik 2.2 130 koni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.