-
gaśnie podczas jazdy i po tym ciężko odpala
Komp do naprawy
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ale ta chyba miała naped na 4 koła??? wiec jesli jest bieg to blokuje 4 koła...ale laweta chyba ma 5 ton uciagu wiec nawet z oporem wciagnie. Poszukac kamer gdzie sa w pobliżu jakies stacje, bankomaty, kamery na swiatłach może gdzies jechali taka droga i szukac nagrania;)
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
To nie wszystko... jak opisujecie co macie fajnego w samochodzie, dodawacie zdjęcia to taki samochód prędzej czy później zauważy sie na drodze. Z forum hondy były próby kradzieży tych najlepszych pewnie na części. Nawet u mnie z pod domu... Na terenie śląska grasuje jakaś banda bo passaty znikają na tony! A policja co? śmieje sie i tyle;/ Moim zdaniem jedyna opcja to podstawić jakieś wypasione auto które zwróci uwagę i polować na skur....
-
Zgasł i nie chce odpalić
Dziwne, że nie odpala na plaku, ale ja w moim 1.9 tez tak miałem że nawet plak nie pomagał... Wes dobrze naładuj akumulator jesli wszystkie przewody masz odpowietrzone spróbuj może skrócić drogę paliwa do pompy. weś wąż od filtra ktory idzie do silnika i jakas banke z ropą i spróboj. Jesli nie pali to sadze tak jak poprzednicy.
-
Mega wysokie spalanie
Może powoli pompki siadaja;)
-
Tulejowanie gniazd pompowtryskiwaczy opinie !
Witam. U mnie w audi 2.5 tdi pękło gniazdo wtryskiwacza... przyjechali na miejsce bez zdejmowania głowicy wtłoczyli tulejkę i skasowali 350zł nie wiem jaka jest cena jeśli by się przywiozło do nich głowice albo np. jeśli robić 4 otwory... ale myślę, że jeśli ktoś chce jeszcze pojeździć taki zabieg jest opłacalny niż szukać "nowej" głowicy w której nie wiadomo co jeszcze może wyskoczyć;/
-
[ALL B7] Jakie spalanie 2.0 Tfsi
Witam posiadaczy a4 z silnikiem 2.0 tfsi lub fsi. Jakie jest średnie spalanie tego silniczka???? Interesuje sie zakupem takiego samochodu;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
Matys007
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta