Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale miałem sen - śniło mi się, że wszyscy dotarli na imprezę oprócz wuja. Ciekawe czy sen się sprawdzi i będzie jak zwykle??
-
SPOTY RADOMSKIE
Faktycznie zaspałem, bo nie wychwyciłem zmiany. A więc ok, niech będzie Fanaberia. Tylko zarezerwuj duży stolik..
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludzie, no i co z imprezą??
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, jak beema?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, nie rozpędzajmy się tak, bo i ja pozapraszałem trochę ludzi, tzn. kobiet, więc żeby się nie okazało, że będzie za dużo.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, Jarek, chyba dawno nie byłeś na dworze.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarkowi to chodziło o nogę. A Tobie o co chodzi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Może jakoś damy radę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki, rezerwuj dużą lożę, żeby Jarek miał gdzie nogę prostować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jariko, biedaku, musisz czytać te wypociny, a nie możesz się z domu ruszyć. Dobranoc - trzeba spać. Oziu, dobrze, że chociaż Ty przyjadziesz. :th: A skoro Asia jest chorutka to może ja z nią zostanę, co?? A na imprezie będzie ta druga A??
-
SPOTY RADOMSKIE
Tyż prowda. Majki, ja biorę Asię, a ty tę drugą...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu Oziu, liczymy na ciebie. Musisz być i koniec.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, w piątek! Musisz być, bo inaczej to będzie kibel.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie wujo? Ja już go kiedyś tu widziałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panie, 30 lat w PKSach jeździłem, więc się zna te zakazane mordy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Marlena z pierwszego.. Jej mąż jest kierowcą TIRa i właśnie wyjechał na zachód.
-
SPOTY RADOMSKIE
To łun pali? Pewnie je tak jak Marcin mówi.. Albo poszedł do sunsiada na imprezę..
-
SPOTY RADOMSKIE
To ty masz psa? Jak się wabi? Burek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wcale nie musi działać jak już będzie z nami Asia..
-
SPOTY RADOMSKIE
No nic, trza będzie porwać Asię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, ale Ozia to też cza dostarczyć na te impreze. Impreza bez Ozia to będzie kicha. Wujo niech przywiezie swoją kobietę i niech pojedzie nam umyć i popilnować samochodów..
-
SPOTY RADOMSKIE
zupa gut Zara piszę do Kaśki