Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, już mi się podoba. Jariko, biedaku, kuruj sie, bo jedziemy do SOHO.. : D
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema Jarek, byłeś w szpitalu?
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, impreza miała być w sobotę, ale nie poszedłem. A w niedziele leniuchowałem. Tyle sie działo. A nie, przepraszam - wywialo mnie na taras widokowy na pałacu kultury. Tam były fajne dziewczyny z Serbii, ale niestety nie nagadałem sie z nimi, bo moj angielski jest baardzo marny. Wstyd. :/ Od października idę na angielski, a pozniej musze wyjechać do anglii na wakacje..
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim, czy na Józefowie są jakieś masaże limfatyczne czy cuś takiego?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Bierzemy. To co, zrzutka?? Wczoraj identyczną R-ósemę widziałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajna sztuka z tej beemki, wczoraj widziałem na żywo. Pany, ma ktoś lawete skombinować?
-
SPOTY RADOMSKIE
Poczekam jeszczę na opinię odzima. Opinię Majki już znam.
-
SPOTY RADOMSKIE
To trochy daleko..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zna ktoś dobrego kardiologa przyjmującego prywatnie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek, siemano. Chyba pierwszy raz Cię widzę on-line na forum.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba być wujem, żeby się na to skusić. A ta eSka czarna to miodzio. mokom, powodzenia.
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaczu, nie wiem co to za auto, bo mi przez komóre nie otwiera. Sprawdze se później. A w ogóle to siemano dziady. Wuju, jak pada pytanie kto bedzie na spocie to ty juz lepiej sie nie odzywaj, bo działasz mi na uzębienie. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 07:51_________________________________________________ Ta beemeczka to dla Jarka - on lubi piątki. No ale jakby mi ktoś taką sprezentował to wcale bym się nie obraził.
-
SPOTY RADOMSKIE
JAAAAA. Chociaż mogę się troszkę spóźnić, ale na pewno będę.
-
SPOTY RADOMSKIE
O k**wa jasna wuju, jak kupisz te kominy to lepiej żebyś nigdy nie dotarł na tego pierwszego spota..
-
SPOTY RADOMSKIE
A właśnie, z miesiąc temu widziałem granatową B5, srebrne lusterka i takie tam pierdoły, tablice WR i naklejka klubowa na boku (tak samo jak ja kiedyś miałem). Zna ktoś kierownika?
-
SPOTY RADOMSKIE
Baba wstała wczesnym rankiem, posprzątała dom, wydoiła krowę, wygnała na pastwisko, zbudziła dzieci, nakarmiła i wyprawiła je do szkoły, naostrzyła kosę, poszła na lakę, nakosiła trawy, narąbała drewna, przygotowała obiad, nakarmiła dzieci, zrobiła pranie, po czym znów poszła w pole, kosiła do zmierzchu, przygnała krowę do obory, wydoiła, przygotowała kolację, nakarmiła dzieci, wykąpała i położyła je spać, sama się wykąpała, przekąsiła kromkę chleba, zmówiła pacierz i w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku położyła się spać. Nagle zrywa sie : - O Matko Boska, przecie chłop niewyruchany od rana!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak zdejmiesz te dekle to będzie chyba fajna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Paczta na to i na to
-
SPOTY RADOMSKIE
Może ktoś się dołączy?? http://www.a4-klub.pl/smf/all_ulez_zimowa_szkola_jazdy_iii_27022010_sobota-t117792.0.html;msg1403105#new[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 13:43_________________________________________________Zdjęcie trochę rozmazane, ale tak się prezentowała moja niunia zaraz po zakupie, podczas pierwszego "rezania". Rezanie polegało na ustawianiu świateł i poprawianiu kilku pierdółek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Haha, może najpierw dokończ przyklejanie tych plastików.
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz w mordę, to ta szwagrowa?? :drool:
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, szukaj dalej diesla z przebiegiem 200.000 km, który w rzeczywistości ma cofnięty licznik o 150.000 km... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
A myślałem, że tylko ja mam problem z dostępem do foruma.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten pomysł jest jak najbardziej super. Oziu, pamiętaj jutro o fotkach.