Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam smutną wiadomość - Jarek jechał z ojcem i mieli wypadek, ktoś wpadł w poślizg i w nich wjechał. Jarkowi operowali kolano w Kozienicach, a jego ojca podobno w stanie ciężkim dowieźli do Radomia. Masakra. Jak będziemy wracać z Lublina to przez Kozienice..
-
SPOTY RADOMSKIE
Może bedzie jaka łikendowa promołszyn. :gwizdanie: Dobra, zamykam kompa i PŁYNĘ...
-
SPOTY RADOMSKIE
Przecież zawsze chciałeś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszyscy na nią dosiądziemy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Mógłby ktoś się z Brynią złapać. Czuję, że byłoby ostro.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
no co, dobra dziewczyna z niej była , znaczy się jest Hmmm, nie spóźnij się na spota...- SPOTY RADOMSKIE
Ja dziś będę. ???- SPOTY RADOMSKIE
No niby tak, ale o kant d*py potłuc te blutufy, bo czasem się rozłączają i później, żeby sparować to trzeba zgasić silnik - takie niby bezpieczeństwo od Citroena, żeby nie majdrować w trakcie jazdy. :doh1:- SPOTY RADOMSKIE
To nie ja dzwoniłem tylko jakiś oszołom przedstawiciel, który często do mnie wydzwania i chce mi sprzedawać jakieś pierdoły. Traf chciał, że zobaczył to pan władza...- SPOTY RADOMSKIE
W sumie to ja też mam fajny dzień. Co prawda dziś minuta rozmowy przez komórkę kosztowała mnie stówę, ale dobrze jest. Kto będzie na spocie??- Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
Biere ten czerwony zegarek, a co.- SPOTY RADOMSKIE
No k**wa właśnie jeszcze nic nie zrobiłem. Aż się boję.- SPOTY RADOMSKIE
No wiesz, nie musiałeś..- SPOTY RADOMSKIE
Ale ładna sztunia.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Biedaczek. Szkoła niestety stresuje, ale później za nią tęsknimy.- SPOTY RADOMSKIE
qr.., co się stało??- SPOTY RADOMSKIE
O kurde, zaliczki do 31 styczna za zlot. Trzeba wpłacać. Oziu, dzięki za przypomnienie.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ja niestety odpadam. Nawet w niedzielę nie mogę, chociaż bardzo lubię takie akcje.- SPOTY RADOMSKIE
Na naszym forum to przecież tylko mcm ma klasę. Reszta siedzi na gronie.. : D- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki temu co kilka miesięcy mam nową.- SPOTY RADOMSKIE
Moja też odpaliła za pierwszym razem.. Tylko że gaz się w niej skończył więc i tak musiałem ją wyrzucić do kosza, bo to jednorazówka.- SPOTY RADOMSKIE
k**wa, uwielbiam to forum. - SPOTY RADOMSKIE