Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Norbi z warszawskich spotów ma czy tam miał jakąś beemkę z dieslem, ale nie wiem dokładnie jaki silnik.
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja zasnąłem w trakcie oglądania dobranocki.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, jak coś wykombinujesz to przyjadę. Może gdzieś do klubu wyskoczymy, tak jak kiedyś w Lublinie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopaki, kto to jest ten wujo?? Jakiś dziwny koleś. Udaje, że jest w klubie, ale chyba nikt go nie zna.. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:15_________________________________________________Ludzie, robimy dziś jakąś imprezkę?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja chcę się kąpać.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, znowu?? A ja w poniedziałek karnet sobie kupiłem na Delfina..
-
SPOTY RADOMSKIE
Przynajmniej parking będzie luźniejszy. Ze śniegiem nie ma żartów.
-
E- papierosy ?? probowal ktos??
Czy jest do tego ładowarka samochodowa?
-
SPOTY RADOMSKIE
To jak, narty w sobote?
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, zróbmy coś takiego fat mat almost tips the redneck rollercoaster
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie, Ozio nie lubi pedalskich samochodów.. Ozio kupi MUSTANGA z '60 roku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, pochwal się co wymyśliłeś za 600 000 zł??
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie. "Na każdy temat"
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, musicie to zobaczyć
-
SPOTY RADOMSKIE
A to znad łóżka pozrywasz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiedziałem, że marny z ciebie kolega.
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja przygarnę maglownicę od E36 i wahacze też mogą być.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty mi powycinasz i ponaklejasz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, kupić, nie kupić?? Jakby była jakaś beemka to bym kupił.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, jak z nią gadałem to już była autopomoc. W ogóle nie odpalała auta, więc wystarczyło wypompować paliwo.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to cytryne zatankuje. Dzisiaj babka na stacji zatankowała benzynke do Yarisa D4D.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, to trza beeme do pełna zalać zanim do nas przyjdzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdzie się wszyscy popodziewali??
-
SPOTY RADOMSKIE
No i super. Myślałem raczej o niedzieli, ale w sobotę też powinienem dać radę.