Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
COOOO?? Rozwiń swoją myśl.
-
SPOTY RADOMSKIE
Górski wymiata. kmn - telefon do ojca
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: To wy spota robita czy grupowe odpalanie traktorów??
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ty wiesz chłopcze co to jest długofalowa inwestycja?? Z wczorajszych przygód to... przepiłem gdzieś samochód.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj tam zaraz końcówę zamoczył. Na weselu byłem. A swoją drogą to gdybyście wiedzieli ile samotnych dziewcząt przychodzi do Bankruta na dancingi. Mmm, miodzio.. No na takim weselu to ja jeszcze nie byłem. Świętowaliśmy ćwierćwiecze Bartłomieja - dobry chłopina, postarał się.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
BTW w czwartek byłem u mechanika, który całe życie jeździ beemkami i chwalił moją trójeczkę. Jedyne co mu się nie podobało to zawieszenie, bo jest niskie i twarde, no ale to już kwestia gustu. Tak czy siak jest to oryginalny M Technik. Sprawdzaliśmy co to w niej szumi - ja myślałem, że może strzynia się kończy, ale to podobno podpora wału. W przyszłym tygodniu odstawiam na kanał. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 14:28_________________________________________________WOW, dobry jest:- SPOTY RADOMSKIE
Noo, to w sam raz dla studenciaka.- SPOTY RADOMSKIE
Oo, to przy okazji powiedz mi czy w 1.6 jest pasek czy łańcuch, bo kolega pyta. No i ile może kosztować swap na 3.0??- SPOTY RADOMSKIE
Kolega ostatnio przypadkowo wypatrzył zdrowe E30 coupe, tylko że właśnie 1.6 i z gazem. Ale stan wizualny podobno bardzo ładny i cena fajna - 2000zł. Jedyny minus to taki, że... chyba nie wiesz co to znaczy swap z 1.6 na 3.0... Nawet na 2.5 to już spory problem. No ale w sumie Ty jesteś "biedny studencina" więc dla Ciebie probemu nie będzie..- SPOTY RADOMSKIE
Nie zapominajcie, że na takie podboje zawsze jadę ze stalowymi gaciami.- SPOTY RADOMSKIE
No ja bym se skoczył, ale tak naprawdę to nie mogę. :/ Na spocie też mnie nie będzie, bo... jadę dziś do Asi. Tylko nic nie mówcie Oziowi..- SPOTY RADOMSKIE
WOW, ja bym se skoczył.- SPOTY RADOMSKIE
No jutro no. I zostaje do soboty.. No to jak, jest Asia??- SPOTY RADOMSKIE
Wygląda na to, że mnie jutro nie będzie.. Ale za to będę w stolicy.. Oziu, może jakiś spocik?? Będzie Asia??- SPOTY RADOMSKIE
Spoty zawsze są w piątki więc przyjeżdżaj jutro z butelką wódki.- SPOTY RADOMSKIE
No mnie też nie, bo idę na imprezę. Ale w piątek możemy zrobić imprezę.- SPOTY RADOMSKIE
Kiedy impreza? W sobotę.- SPOTY RADOMSKIE
Nie widziałem tam ciebie, więc chyba to nie było zoo.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Dziiiś. Otworzyli Delfina - idę się wykąpać.- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Czy to jest żart?- SPOTY RADOMSKIE
A ja szukałem Jaguara XJS a trafiło się Berlingo. No to kupiłem..- SPOTY RADOMSKIE
No fakt, nawet ostatnio widziałem te beemke. :doh1: - SPOTY RADOMSKIE