Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Cyborg normalnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, no to teraz będziesz spał do 11.00, czyli Twój zegar biologiczny wróci do normy. : D
- SPOTY RADOMSKIE
-
Ślisko
Czy naprawdę nie da się wyjść z tego cało? Chciałbym się znaleźć w podobnej sytuacji.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurna, cza było dzwonić. Jutro nie mogę, ale każdy inny dzień wieczorem mi pasuje.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to nie mnie chłopaki nie dają spokoju tylko Michałowi..
-
SPOTY RADOMSKIE
Który podryw masz na myśli, bo nie wiem do kogo to napisałeś? Pamiętasz Karolinę w makdonaldzie??
-
SPOTY RADOMSKIE
A myślisz, że dlaczego jestem załamany - bo powiedziałaś, że nie jedziesz do Bukowiny, a do letniego zlotu to jeszcze daleko.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, 535, ładna zdzira.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kuffa, właśnie dzwonił do mnie kumpel, że dostał kosza po drugiej randce.. Bieeeedny.. Kurna, telewizor mi się zepsuł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tylko że nie wiem czy mam iść na dyskotekę czy do biblioteki..
-
SPOTY RADOMSKIE
[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 17:16_________________________________________________ Mogę dać Ani, ale to będzie kosztować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, coś we mnie mi podpowiada, że powinienem mieć jakąś dziewczynę. Ale nie wiem czy to podpowiada serce, czy może inna część ciała.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wstyd się przyznać, ale nic a nic!
-
SPOTY RADOMSKIE
Tragedia, tym bardziej, że od zawsze tak robi...
-
SPOTY RADOMSKIE
Priviet Robaczki! Dzisiaj moja dziewczyna nie zrobiła mi pysznego śniadanka i nie przytuliła przed wyjściem z domu, to straszne..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem, tera przez komóre nawalam, a tu mi takie znaczki nie wyskakują. Idę spać dzieci kochane, dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
马丁,现在你摧毁的乐趣! Oziu,是的! [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:47_________________________________________________BMWの 日本のチューニング
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, doceniam Oziu Twoją propozycję, ale nie zrobiłbym Ci tego..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty akurat jesteś w stanie wszystko popsuć.. ドリフト走行
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ty to k**wa człowiekowi wszystkie marzenia chcesz zaraz popsuć. :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nawet nie wiesz jak bardzo. To ja Asi wszystko opowiem. Asia się na Ciebie obrazi, wtedy ja zaproponuje, żebyśmy sie przytulili na pocieszenie...