Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Tym razem w kształcie BMW. Trzeba tylko zdecydować czy to ma być E30 czy kompakt.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Wkurzyłem się dziś i podjechałem na myjke.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przy makowcu można sobie wyobrażać sex on the beach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Lepiej nie możnabyło tego ująć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale macie przyjechać, bo jak nie przyjedziecie to zatłukę, bo w pasterkę zwykle śpię.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Kurna, dzisiaj zrobiłem traskę. Lał taki deszcz, że aż mi się samochód umył. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapomniałem w ogóle, że jest coś takiego jak dział techniczny na tym forum.. Ale specjalnie dla Pozia chyba się tam pojawię któregoś dnia.
-
SPOTY RADOMSKIE
DZIŚ SPOCIMY I KONIEC, NIE MARUDZĆ, JAKOŚ ZNAJDZIEMY MIEJSCA.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
W moim garażu stoi i schnie prawdziwa wunderwaffe..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapowiadało się kiepsko, ale okazało się, że dziś były wyśmienite warunki dla bokolota. Bryń, żałuj, że nie wyjechałaś. Mam nadzieję, że jutro będzie jak dziś. :> Do jutra, dobranoc. PS. Nie obrażajcie nikogo. Kropki przecie so fajne..
-
SPOTY RADOMSKIE
A może lakier na samochodzie też tak zmatowisz jak felgi?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Co ile dni myjesz auto??
- SPOTY RADOMSKIE
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
To dobre jest, może za tydzień przyjadę do Arkadii. Tylko że kusi mnie, żeby na święta opłukać auto. Musi mi ktoś to wybić z głowy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
My z Jarkiem dziś wyjeżdżamy na miasto. Jak ktoś chce dołączyć to śmiało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też jutro będę.
-
SPOTY RADOMSKIE
- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
No ładnie ładnie. Ja już zapuściłem ładny brud na autku. Muszę go teraz ususzyć i wtedy cyknę fotkie.- SPOTY RADOMSKIE
Ale dzisiaj to będziemy chyba palić gumę, bo nigdzie nie ma śniegu..- SPOTY RADOMSKIE
No bo i tak śnieg topnieje. Wieczorkiem zadzwonię i może obejrzę te łopony.- SPOTY RADOMSKIE
Śnieg topnieje, ale można wyjechać dziś na miasto.- SPOTY RADOMSKIE
Oj przecież same się upieką, zawsze tak jest.- SPOTY RADOMSKIE
Weź no, bo już się napaliłem. EDIT: Albo jak chcesz to wywal dziś Ukcia z domu z beemką.- SPOTY RADOMSKIE
Jestem za. :th: A tak swoją drogą to w piątek też możemy spocić, bo ja i tak zawsze siedzę w domu. Przez chwilę poczułem się jakbym czytał Bravo.- SPOTY RADOMSKIE
Czyli że co, nie będzie obiecanych lasek na spocie? ;( - I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS