Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurna, właśnie sobie to wyobraziłem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, za tydzień to weź Asię. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, jest taki zwyczaj, że na rocznicę stawia się flache i przyjeżdża z tą flachą na spot.
-
SPOTY RADOMSKIE
Za młody jesteś na takie rarytasy. Na razie musisz jeździć tym swoim śrotem..
-
SPOTY RADOMSKIE
wujek, ty dziadu, to jest przecież spojler na klapę do kalibry. Ale oczywiście u ciebie będzie pasował..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Który to taki mundry?
-
SPOTY RADOMSKIE
Czwórka jest dobra.
-
SPOTY RADOMSKIE
W niedzielę 13go też cuś się kroi: http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=15&t=3166
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiedziałem, że znów honor nie pozwoli ci się przyznać. BTW, dziadu jeden, czemu nic nie pisałeś, że jest Ułęż?? So jeszcze miejsca?
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Z Wróblem?? So jeszcze miejsca?? Wygląda na to, że mamy wspólny temat. Pochwal się jak przerobiłeś beemkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajnie jest, nie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakt, żeby zjeść porządnego hamburgera trzeba się telepać z pipidówka do stolicy...w takiej sytuacji to faktycznie wyprawa przybiera charakteru przygody niczem wizyta w mieście 3 świata To jest moja odpowiedź:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyjeżdżając do krajów/miast trzeciego świata nie potrzebujemy wizy. Co innego w drugą stronę..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto dziś na BK??
-
[B5 APS] Problem nietypowy z nawiewem
Wpisz w szukajce SILNICZKI STERUJĄCE KLAPKAMI OD NAWIEWU i na pewno coś na ten temat znajdziesz. Te klapki lubią się zacinać.
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, dłubanie w nosie to bardzo ciężka praca. : D
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Ale 10go w Wyrazowie będą też inne ekipy, np. driftforum.pl się szykuje. Warto się przejechać. A jak nie to może Ułęż zorganizujemy. Poziomka, co Ty na to??
-
SPOTY RADOMSKIE
Idę o flache, że wujek kasztan znów nie przyjedzie na spota, bo mu się paździoch w połowie drogi rozsypie.
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Mam już auto więc chętnie bym przyjechał, ale pogodynka musiałaby mi zagwarantować, że nie będzie śniegu. No chyba że sobie wystrugam jakieś dobre zimówki. [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 17:44_________________________________________________up
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaaa Taaaa Taaaa Taaaa Taaaa Taaaa _________________________________________________[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 01:36_________________________________________________WUJU, Ty kasztanie!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, przeginasz.
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty, dziś lub jutro przyprowadzę Ci Startreka. Będę dzwonił.
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz jest jeszcze bardziej śmieszny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludziska, ładnie się spisaliście z tym tysiączkiem. A z kłótni chłopaków jedyny pozytyw jest taki, że jonny został uciszony.