Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. Ciężką nogę trochę mam, no ale mimo wszystko myślałem, że więcej na tym pojeżdżę. A w serwisie powiedzieli, że tarcze niby jeszcze mieszczą się w normie, ale niedługo się skończą i szkoda będzie później drugi raz klocki wymieniać. Już sam nie wiem czy dobrze zrobiłem, że zleciłem wymianę. A footy to... wieczorem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co ile km wymieniacie klocki w swoich autach? Cytryna jest dziś w serwisie na przeglądzie i chcą mi wymieniać klocki i tarcze. Możliwe to, że po 40 000 km skończyły się hamulce??
-
SPOTY RADOMSKIE
No zara no. Może wieczorkiem coś pofocę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Głupoty wam w głowach.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Silnik jak silnik, ale hamulce to dopiero będą się palić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zglebowałem dziś Cytroneta:
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Pany, jest już jakiś wstępny termin?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolejny co zmienia markę?? Kate, w lekturę wczytam się jutro i wtedy coś opiszę. Dzięki wielkie. Zmykam spać...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oglądaliśmy dziś z Jarkiem E30 325. Trochę stara - 87r. no i czterodrzwiowa, ale fajna. To tak a propos tego wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/tor_wyrazow_wyjazd_na_popierdowke_po_torze-t104626.0.html
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
True, true, mogę być waszym instruktorem, będę wam pokazywał jak panować nad waszymi autami.
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Kto mi pożyczy samochodu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Auto z Litwy - kiedyś tam byłem na giełdzie i same redła tam stały... Ja bym sobie odpuścił.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta reklama jest zawodowa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, kiedy przyjedziesz na spota?
-
SPOTY RADOMSKIE
I tak się rodzi plotka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, powiedz Łukaszowi, że zaliczyliśmy prawie cały tor off roadowy na Koniówce. Straty są takie, że skrzywiłem jedną rurę i chyba przegub poleciał, bo cuś stuka, ale warto było. Adrenalina taka jak w Ułężu. Mowa o niepozornym aucie - Hyundai Starex 4wd, kudłaty wie o co chodzi... Szkoda, że nie miałem aparatu, bo Startrek po kilku wodowaniach wygląda kozacko i śmierdzi mułem. BTW, kudłaty, jutro zaprowadzam auto do blacharza i myślę, że w przyszłym tyg. będę mógł przyjechać do Ciebie. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Zrób dokładne zdjęcia, żeby później pokazać co było..[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 07:46_________________________________________________Znacie jakiegoś dobrego lakiernika, który mi przyjmie busa do pomalowania?
-
SPOTY RADOMSKIE
To są dobre samochody, więc wcale bym się nie zdziwił jakbyś ją sobie zostawił. Poza tym ładna jest. To jest D4D, tak?
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, fajna Tojotka. Byłeś na zachodzie na zakupach?
-
SPOTY RADOMSKIE
Abonament roczny? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, umyj mi auto.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE