Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Poziu, pomóc Ci w czymś? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, musisz zapytać tych mężatek. EDIT: Jestem też ulubieńcem Asi - ona jest panną. :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
:naughty: :naughty: jakoś dziwnie życzliwy jesteś :tongue4: Spokojnie, przecież napisałem, że to tylko chwilowa myśl..
-
SPOTY RADOMSKIE
Emerytowani milicjanci są jeszcze gorsi... :> A tak BTW - ja też widziałem na obwodnicy w Radomiu Poziowe B6 i tak jakoś przez chwile mi się pomyślało, że w tym Poźku to jest odrobina człowieczeństwa, bo zrobił fajną furę i nawet dał mi ją poprowadzić.
-
SPOTY RADOMSKIE
A wiadomo co poziomce odwali.
-
SPOTY RADOMSKIE
A co, bananowe wakacje go czekają??
-
SPOTY RADOMSKIE
jonny, chyba jednak lepiej będzie jak nie przyjedziesz za 3 tygodnie. mcm, w środę nie, ale w jakiś inny dzień koniecznie trza iść na 2012.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dopóki nie zmarzniemy to podziwiamy jak miszcze palo gumy, a później idziemy do Fregaty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak będzie śnieg?
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam nadzieję, że Adrianowi nie grozi ban u nas..? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ech, zostawić was samych wieczorem to zaraz se kije chcecie wkładać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak Brynia zadzwoni to dowiem się o co w tym wszystkim chodzi, a później powiem, że żartowałem - nie mam PZU.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry, ja mam cytronetkę w PZU..
-
SPOTY RADOMSKIE
Kuffa, ja też nie palę.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Po spocie pojechałem na Statoil zatankować cytroneta i... zalałem to takie coś nowe - golden coś tam. Na pełnym baku wyszło ~20 zł więcej niż normalny ON. Czy warto co jakiś czas takie cuś tankować, czy to po prostu czysty marketing? Jutro jadę w traskę, więc sprawdzę czy jest jakaś różnica w jeździe..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakbym miał randkę to bym po kinie nie przyjeżdżał do was. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, wuju jesteś?? Ja dziś na 18:00 do kina i po kinie przyjeżdżam do was.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja na słuchawkach jeden dzień pracowałem i więcej mnie tam nie zobaczyli, ale może Ty będziesz twardy.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Kończy się abonament na bota?
-
SPOTY RADOMSKIE
O 7:00 podjechałem na wulkanizację i było pusto, więc szybko poszło. Nareszcie mam śliczne stalóweczki. Co prawda nie takie ładne jak wasze (cytryna ma brzydki wzór), ale i tak są kox.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wciąż nie mogę w to uwierzyć.. Wujo chyba zatrudnił jakiegoś kolegę, żeby mu pisał posty o 7:00 rano. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
U mnie już sypnęło:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc pany - jadę się ustawić w kolejkę na wulkanizację.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i dlatego trzeba zakładać zimówki - żeby ktoś w d*pę nie wjechał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzywam się, ale tylko po to, żeby powiedzieć, że nie wiem, ale zara zleco sie te co wiedzo..