Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamiętacie jak przy fregacie ambulans wjechał w Fiata Ducato? Dzisiaj było podobnie, tylko że tajniacka Kia Ceed z kogutem wjechała w Citroena... :doh1: Pewnie nie mieli zimówek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dla mnie nieważne jakie będę miał opony. Najważniejsze jest to, że będę miał czarne stalówki.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ale miodzio. Ja dziś nie zdążyłem zmienić, ale w piątek to już powinienem przyjechać na ślicznych stalóweczkach. [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 18:52_________________________________________________PS. Ja też chcę takie stalówki jak ma Ken Block.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie no, śmieję się z tymi stalówkami. Gdybym miał Audi to też bym wolał takie AL. :th:- SPOTY RADOMSKIE
Ładnie. Co prawda to nie stalówki, ale też może być.- SPOTY RADOMSKIE
Ale picówa dzisiaj. Jutro zmieniam opony, bo czuję, że ten wiatr coś może przynieść.- SPOTY RADOMSKIE
wujo chyba przestawia swój zegar biologiczny na tryb zimowy.- SPOTY RADOMSKIE
Musiałbym na wstecznym jechać, żebyś miał jakieś szanse. Masz rację, zapominam, że nie każdy ma pod maską takie cudo jak u mnie. Dobranoc.- SPOTY RADOMSKIE
Poza tym Twój silnik to redło więc zimą to ze 20l/100 wyjdzie... :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Ja też na zimę mam 195, a lato to nie pamiętam - 215 albo tak jak Ty 225. Przyjdą mrozy to będzie palił tyle samo co na szerokich letnich.- SPOTY RADOMSKIE
Jakie w końcu łopuny wziełeś? Możliwe, że mniej pali, bo pewnie są węższe.- SPOTY RADOMSKIE
Wolałbym dać zarobić wujowi niż kupować taniej kradzione części.. :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Normalnie pełna dniówka.- SPOTY RADOMSKIE
Śliczne stalóweczki.- SPOTY RADOMSKIE
Sklepy często nie wiedzą jakie opony im przyjdą. Przy zakupie zaznacz, że koniecznie chcesz 2009, wtedy będzie podstawa do ew. reklamacji.- SPOTY RADOMSKIE
Słuszna uwaga, uważaj, żeby ktoś Cię nie wrobił, bo później nie będziesz miał czasu na reklamację.- SPOTY RADOMSKIE
No tym, że w ogóle przyjechałeś. W końcu zaliczyłeś pierwszego spota... Dobra, miłego grobingu życzę.- SPOTY RADOMSKIE
a to dlatego emceem mnie później nie widział.- SPOTY RADOMSKIE
byłeś Nie mogłem się powstrzymać. Miał być wujo, więc nie chciałem dać plamy. wuju, powiem Ci, że bardzo mi dziś zaymponowałeś.- SPOTY RADOMSKIE
Kurde, nie wiem czy przyjadę. Do wtorku muszę się uwinąć z pracą.- SPOTY RADOMSKIE
Pojawi Ci się ciekawy filmik na ekranie. Nie pytaj jak to działa...- SPOTY RADOMSKIE
Nikt nie zauważy.- SPOTY RADOMSKIE
Nokiany są drogie, ale podobno bardzo dobre. Jeśli będziesz chciał zamówić to dzwoń - im wcześniej tym lepiej. Jak się zacznie zimowy bum to ceny mogą rosnąć. - SPOTY RADOMSKIE