Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, to skąd my mamy wiedzieć jak wujo wygląda??
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, tylko mi nie mów, że łapiesz pianę.. Nie stresuj się, nadal chcę Cię poznać, dlatego masz zaproszenie na spota - wiesz, ustawiamy się na parkingu Billi, tu obok Fregaty..
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, dobrze, że nie przyjechałeś na spota, bo inaczej to byłaby bida.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra dzieci, idę regenerować siły przed weselem. Bawcie się grzecznie.
-
SPOTY RADOMSKIE
A co to znaczy?? Jeśli zrobiłeś coś Asi bez mojej wiedzy to cie udusze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ucałowałeś Asię?
-
SPOTY RADOMSKIE
A mcm znów coś śmiesznego dopier**lił w związku z lisicą, ale zapomniałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jaki będzie dzień za tydzień?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba raczej na rudo.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to chyba se guza nabiłem o te schody.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zachowajcie dyskrecję. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Marzy mi się, żeby na tym forum były dwie Brynie.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to jedziemy z tym koksem..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No to już, jedziemy..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Śliczniutkie, łykaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie dość, że nie przyjeżdża na spoty to jeszcze marudzi na forum.
-
SPOTY RADOMSKIE
To tak jakby i Ciebie nie było.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ooo, ten przyszedł. Człowiek-widmo.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj, coś czuję, że niedługo pójdzie klata i kubły.
-
SPOTY RADOMSKIE
I Ty o tym tak spokojnie? :>
- SPOTY RADOMSKIE