Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
UWAGA, burza mózgów: Biorąc pod uwagę to, że ostatnio zimy są mało śnieżne to którą oponę wybrać? Zależy mi na tym, żeby jej nie zedrzeć w jeden sezon: Conti WinterContact TS830; Goodyear UltraGrip 7+; Nokian WRG2.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jacek miał urodziny?
-
SPOTY RADOMSKIE
wujek, co se malujesz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mam dzisiaj wieczór z piwem przy komputerze. Ktoś jeszcze? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Zerknij na kilka stron wcześniej...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze 10 dni i oddaję do druku. Dziś i jutro będę siedział nad tym do oporu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyżbyś skończył szkołę?? Ja do końca miesiąca muszę oddać pracę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapraszam dziś na wieczornego papieroska.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto dziś będzie? Ja będę późno. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze, że chociaż instynkt samozachowawczy masz w normie.
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja byłem jestem i będę, a mimo wszystko jestem mniej zjebany niż Ty - zakompleksiony mod, który osobiste sprawy wywleka na forum żeby zwrócić na siebie uwagę. Gdybyś był mądry to byś wiedział dlaczego się stawiam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przynajmniej nie jestem sam, bo widzę, że Ciebie też całkowicie zjebało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Uwaga, zielony przyszedł na radomski leczyć kompleksy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra Gołąbeczki, do wieczora. Myślę, że przyjadę ok. 20:30 to obgadamy pewne sprawy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał poszedł na urlop, bo nie wiedział jak zmienić nick. Za jakiś czas zarejestruje się z nowym nickiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
To już wyjaśniłeś wcześniej, a teraz powiedz kiedy wg Ciebie psioczyłem na zarząd??
-
SPOTY RADOMSKIE
Uuuu, poproszę jakiś konkretny przykład.. Zakładam, że nie masz na myśli dzisiejszej rozmowy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wg Ciebie to chyba każdy na tym forum spiskuje. Dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie rozwiałeś, ale od Ciebie tylko tyle chciałem się dowiedzieć.
-
SPOTY RADOMSKIE
No w sumie to już zimno się zrobiło. Zobaczymy co będzie jutro wieczorem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie znam odpowiedzi, nie wiem co znowu wymodziliście. Sam chciałbym się czegoś dowiedzieć. Dowiem się?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znaczy że nie odpowiedziałeś mi na pytanie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
którego Michała ?? Michała, który ma nick Michał. Przyznaj się. słuchaj nie wiem...i nie wiem czy chcę wiedzieć czy on czasem z Brynią nie kręcił na boku ? :naughty: :naughty: Znowu jakieś intrygi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
którego Michała ?? Michała, który ma nick Michał. Przyznaj się.