Treść opublikowana przez tomaszu
-
ON Verva czy Ultimate do TDI
Wg mnie najlepszy marketing ma Statoil i tam staram się tankować. Jeśli w pobliżu nie ma Statoila to wybieram BP lub Orlen, ew. Shell, ale na szela nie ma karty, bo mi się już nie mieści w portfelu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na pewno tak, ale wiesz - umowa to umowa. Zostawiliśmy zaliczkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Będziemy mieć komplet w aucie, bo przy okazji brat kogoś tam wiezie za Zwoleń. Wczoraj znaleźliśmy fajne auto w Wawie, pojechaliśmy, dogadaliśmy się z gościem, brat musiał wypłacić gotówę z banku więc odjechaliśmy na godzinkę, a po powrocie auta już nie było... Toyota sprzedana, mimo tego, że zostawiliśmy zadatek. Oczywiście pieniążki odzyskaliśmy, ale niesmak pozostał.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, weź no przytargaj czarną Toyotę Avensis kombi 2001-2002 r. Brat takiej szuka. Swoją drogą to jedziemy dziś do Zwolenia oglądać coś takiego.. Może znasz właściciela??
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ktoś ma jakiś fajny, spory samochód, najlepiej kombi do 20000zł??
-
Absurdalna Polska czyli coś dla rozrywki
Jednym z absurdów jest to, że się nikt za to nie weźmie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jazda w korkach jest jak tetris - musisz wypełniać wszystkie luki...
-
SPOTY RADOMSKIE
A kto to Młody??
-
SPOTY RADOMSKIE
A widziałeś wszystkie zdjęcia??
-
SPOTY RADOMSKIE
W Wałbrzychu mam teraz budowę, więc może udałoby się jakoś zgrać wyjazd. Swoją drogą to w Wałbrzychu jest straszna bida, no ale może nie powinniśmy się tym zrażać...
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjemniaczek. Kiedy jedziemy??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga, Ty mi na ojca nie pasujesz. No ale gratuluję! :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
No pewnie, że chcę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja bym się nie zastanawiał..
-
SPOTY RADOMSKIE
Łojezu, ale mi ciężko wejść w obroty..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie nie, tatusiowa padaka to może w przyszłym roku będzie do sprzedania. Dzisiaj oglądaliśmy cuś w Żyrzynie (trasa Lbn Wawa).
-
SPOTY RADOMSKIE
Czuję ulgę, bo ten Passat był niepewny. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 17:35_________________________________________________
-
Śledzik na NK
Jak usuną śledzika to banda narzekaczy za nim zatęskni..
-
SPOTY RADOMSKIE
Następnym razem trzeba zaprosić jakiegoś spryciarza. Nie wykręcaj się sianem. Mcm też ma daleko, ma żone i dzieci, a jest wzorowym spotowiczem. Stawiam flache, że nie przyjedziesz w piątek. A Ty stawiasz wszystkim jeśli przyjedziesz...
-
SPOTY RADOMSKIE
o jeden dzień za późno Dobra dobra, ważne, że odbębnione.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pozdrówcie Asie ode mnie.. Ozia oczywiście też.
-
SPOTY RADOMSKIE
Musiałeś to pisać??
-
SPOTY RADOMSKIE
Kino, piwko, Ozio... Szkoda, że mnie nie będzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to miłego spota gołąbeczki. :>