Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Noo. Ja mam 1.8 i tez pryska woda (szczegolnie po odpaleniu), ale tym akurat sie nie przejmuje. Denerwuje mnie za to parowanie z rury (nawet jak silnik jest cieply, tzn po przejechaniu 200, 300, 500km). W innych samochodach paruje tylko jak jest zimny, pozniej przestaje. Czemu tak u mnie moze byc? Dodam jeszcze, ze nie mam katalizatora.
  2. A dzieki, dzieki. Mam tylko jedną fote, a teraz nie chce pstrykac, bo jest na czarnych stalowkach i nieladnie wyglada. Fele 16''. [ Dodano: 05-12-2006, 18:33 ] Wczoraj poznalem jednego z klubowiczow - zdziska. Planujemy jakis radomski spocik. Zapraszam do przejzdzenia wątku. Jak tylko mnie zobaczysz to trąb, mrygaj, rob wszystko, zeby mnie zatrzymac. Znaki szczegolne to - czarne stalówki zimową porą i prawie zawsze antena CB na dachu. Na ramce tablicy mam adres www.makosz.com.pl :mrgreen: Aha, i numery to WRA (nie WR).
  3. Kupilem to autko w grudniu 2005, jestem coraz bardziej zadowolony...
  4. tomaszu odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Oj to i ja dołacze do grona ucieszonych, bo tez mi syczy :mrgreen:
  5. Blokuje mi sie immo, tzn jak miga kontrolka to nie mozna odpalac, bo i tak zgasnie. Byly kasowane bledy i programowane kluczyki, ale problem sie powtarza. Jeden elektryk zaproponowal mi calkowite odciecie immobilizera (mowi, ze inaczej sie tego obejsc nie da). NO ale to kosztowaloby mnie 300zl. Czy jest na to jakis inny sposob, tanszy. Moze ktos z Was umie usunac z kompa immobilizer?
  6. nie bardzo rozumiem ideii takich świateł w naszych autkach :?: pamiętam kiedyś montowano je w kaszlaczkach 126p przy kiepskich prądnicach a po co w naszych cudownych A4 :shock: Powiem szczerze, ze takie swiatla chcialbym miec nie tyle dla oszczednosci co dla ladnego wygladu. Podobja mi sie samochody, ktorym swieca swiatelka nizej niz seryjne lampy - wiec bardziej chodzi mi o bajer. Oszczednosc swoja droga - mniej sie wypalaja klosze.
  7. Czy ktos z Was na w swoim Audiku swiatla do dziennej jazdy? Ostatnio zastanawialem sie nad zrobieniem czegos takiego. Jak to mozna zrobic i ile takie swiatelka moga kosztowac?
  8. tomaszu odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Do usług Panie i Panowie P.S. Sa na naszym forum jakies panie :?:
  9. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Moj mesio jest z '91r. Na liczniku ma prawie 400.000km, a ile ma przejechane to nie wiem :mrgreen: Ostatnio go odmalowalem i wyglada jak nowy. To byl swietny zakup. Nic przy nim nie robilem (odpukac). Zmieniam tylko olej, filtry i jezdze. Teraz musze tylko zregenerowac troche zawieszenie, bo cus stuka. Jedyny jego minus to brak wspomagania :???: [ Dodano: 2006-06-26, 16:29 ] No jakos tyle mniej wiecej mialem lat jak szukalismy z ojcem dostawczaka. W planie mielismy tez lublina, ale mysle, ze nie wytrzymalby tyle co ten Mietek.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja juz 5 lat mam takiego mietka jak na zdjeciu. Ma slaby silnik (2.3), ale daje rade. Jest po prostu niezawodny. Nikt go nie oszczedza, jest po porstu typowym wolem roboczym - czesto przeciazony. Polecam takiego z silnikiem 2.9. Jesli chodzi o auta typu sprinter - fajne fajne, ale duzo bardziej zawodnie. Nafaszerowane elektryka, turbinami i sie psuja..
  11. Traviz Na kanale 1 wyskakuja mi 3 wartosci na przemian: 11.5; 62.1; 6.3. Wiec teraz Ty jako specjalista (bo takie sprawiasz wrazenie) powiedz mi czy da sie to naprawic w warunkach garazowych, czy z tym to raczej do elektryka? (Nie opisuje kolejno tych wartosci, bo licze na to, ze masz kartke z kodami przed soba.)
  12. Ze tez na to nie wpadlem :mrgreen: No dobra. A zeby zrobic sobie fajna scenke (powiedzmy bez niczego w bagazniku) to ile mniej wiecej trza kasy wydac? Wiem, ze pytania tego typu sa trudne, no ale moze mniej wiecej.
  13. Co to znaczy zrobic scene? Subwoofer i wzmacniacz to mnie drogawo wyniesie. Chcialbym poprawic naglosnienie tanim kosztem. Poza tym nie chce zasmiecac bagaznika. Ojciec w passacie tez ma tylko 4 lub nawet dwa glosniczki w drzwiach i basik jest elegancki. Czy to moze byc efekt dobrych glosnikow, czy wygluszenia?
  14. Mam radio Sony Xplode, 4x50W i glosniczki tylko w przednich drzwiach. Tzn najprawdopodobniej jakies seryjne, sredniotonowe no i gwizdki. Chcialbym wstawic cos w tylne drzwi. Czy ktos moze cos polecic? Jakie glosniczki idealnie beda tam pasowaly? W miare za rozsadna cene, no ale cus dobrego. P.S. Lubie BAS!
  15. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    A moze amortyzatory sa tez sportowe?
  16. Travis, no niby tak, tylko, ze jakos ciezki mi sie polapac w tych kodach. Niby wiem jak je wywolac, ale dane w niektorych przypadkach nie sa nawet podobne do tych z listy kodow podanych na tym forum. Sprobuje teraz jeszcze raz na spokojnie. P.S. Cieplo sie robi i musze sie spieszyc z ta klima. :mrgreen: EDIT: Pobawilem sie teraz tymi kodami i juz myslalem, ze mi sie udalo... Gdy wywolywalem specjalne wartosci potencjometru silnika klapy centralnej, silnika klapy nogi/odszraniacz, wartosc klapy przeplywu powietrza (czyli nr12, 14, 16) to pokazywala mi sie cyfra "7". Intuicyjnie zwiekszylem w kazdym przypadku do 25.1 (bo dalej sie nie dalo) i mialem chlodek w samochodzie. No ale pozniej wylaczylem te kody i slyszalem jak te klapki znow sie przestawiaja i zaczelo leciec gorace powietrze. Wnioskuje z tego, ze silniczki sa dobre tylko jest jakis inny problem. Ale jaki..?? [ Dodano: 2006-06-08, 23:18 ] Halo Pan Travis. Odpisac prosze, co o tym sadzisz... :mrgreen: [ Dodano: 2006-06-09, 19:01 ] Halo. Pan Travis, albo ktos inny. Pomocy... :mrgreen: Nie chce jechac do ele4ktryka. Chce, zeby forum mi pomoglo.
  17. Kurcze. Szczerze mowiac nie wiem do czego tam sie dobrac. Czy powinienem zdjac ta plastikowa obudowe?
  18. Zdjalem schowek i walnąłem fote. Tak to u mnie wyglada. Przeczytalem teraz jeszcze raz Twojego posta i ide teraz kombinowac.
  19. Poleje sie pare krowek i rozluzni sie atmosfera. Tak naprawde to smialy jestem :mrgreen: A jak jeszcze woda rozmowna bedzie to uuu... Chetnie pojade. Wlasciwie to niewiele mi stoi na przeszkodzie, wiec na 99% jade. Ale jednak jeszcze wole sie nie deklarowac.
  20. Racja, ale ja taki niesmialy... :roll:
  21. Chcialbym sie z Wami wszystkim spotkac. Nie jestem teraz w stanie powiedziec czy przyjade, ale jakby cos to chyba moglbym sobie zabrac kumpla, albo dziewczyne. Tak co by mi razniej bylo. :mrgreen: No bo w koncu nikogo z Was nie znam
  22. Planuje wymienic amortyzatory. Myslalem na monroe, ale przegladalem tu wątki i z Waszych wypowiedzi wynika, za amorki tej firmy sa przereklamowane. Tak czy siak to mam pytanie czy zostawiajac stare sprezyny amortyzatory beda mi sie szybciej zuzywały?? Czy w parze z amortyzatorami powinienem cos jeszcze wymienic?? P.S. Wydawalo mi sie, ze w w A4 jest McPerson. Myle sie, prawda?
  23. Mnie sie to dzieje coraz czesciej. Bardzo to wkurzajace.
  24. Wlasnie zamowilem sobie ksiazke "Sam naprawiam swoj samochod". Ksiazka oczywiscie dotyczy tylko A4 B5. Zabiore sie do tego silniczka po zapoznaniu sie z ksiazka Mam nadzieje, ze w tej ksiazce bedzie cos o tym...
  25. Znalazlem cos takiego. Rozumiem, ze to moze byc to i ze silniczek w moim audi jest tylko jeden. Dziekuje bardzo za pomoc, duzo mi pomoglo..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.