Treść opublikowana przez tomaszu
-
Silniczek klimatronika sterujacy centralnymi klapkami...
...no wlasnie, nie wiem czy dobrze to opisalem, ale cos takiego mi jest potrzebne. I mam pytanie, czy mozliwe, ze to jest to lub to ? Z gory dziekuje za odpowiedzi.
-
Jakie ekologiczne samochody?
Poza tym elektyczne auta tez nie sa tak do konca ekologiczne, bo przeciez prad w elektrowniach tez musi sie skuns brac... :biggrin:
-
Jakie ekologiczne samochody?
Przypuscmy, ze chcialbym teraz kupic w Polsce mozliwie najbardziej ekologiczny samochod, cena zakupu i koszty utrzymania nie grają roli. Jakie to bedzie auto? Czy to beda hybrydy, czy moze jakies benzyniaki..? Czy moze wciaz instalacja LPG jest najbardziej ekologiczna - chociaz ostatnio zaczalem w to wątpic... Jakie jest wasze zdanie, moze jakis profesjonalista jest w temacie to bardzo prosze o wypowiedz. :biggrin:
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
No wlasnie, co ile srednio wymieniacie swiece i ewentualnie przewody? Od dluzszego czasu mam problemy z gazem (sekwencja), gazownicy niby cos tam robia, komputer pokazuje dobrze, a jest caly czas zle. Swiece wymieniane byly ok 15tkm - to dawno czy nie? Moze jeszcze przewody, sam juz nie wiem. Tak czy siak to obiecuje sobie, ze nigdy wiecej samochodu na gaz!
-
Oslona pod silnik
Podejdzie. Nawet bez modyfikacji, bo sa identyczne. Wiem cos o tym, bo moj ojciec ma takiego passata..
-
Oslona pod silnik
Kto z Was jezdzi bez oslony pod silnikiem? Oberwala mi sie i zastanawiam sie, czy nie zdjac jej calkiem bo to juz drugi raz, poza tym jest juz peknieta. Jak myslicie, moge jezdzic bez tego plastiku?
-
Kto gra w GTA:San Andreas i w jakim miejscu gry teraz jest ?
Tez kiedys w to gralem. Fajna gierca. Pamietam, ze najbardziej wkurzala mnie pakernia i w ogole zdobywanie umiejesci, no chyba ze to byly umiejetnosci jazdy autem to ok. Oczywiscie zrobilem 100% gry bez wpisywania zadnych kodow, a po tym zacząlem wstukiwac kody i zaczela sie swietna zabawa. :diabelek:
-
Temperatura silnika faluje
Odkad zaczely sie zimne dni to temperatura dochodzi do 90st. tylko na postoju. W momencie gdy jade z wiekszymi predkosciami to znacznie spada do 80st. Czy to jest normalka, czy znak ze termostat sie psuje albo cos innego? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 22-01-2007, 21:28 ] jeden z bardziej dyskutowanych tematów na forum, to nie jest normalne, zmień termostat.
-
Historia naszych nicków
Nazywam sie TomaSz SzusT... Łot i cała historyja. Oczywiscie nikt tak do mnie nie mowi. To tylko moj wymysl.
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Ja tez wstawiam swoje zdjecie. Tylko prosze sie nie smiac, jestem bardzo powazny...
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
Nie nie, w lecie nie paruje. To na pewno para :mrgreen:
-
Oklapniety tyl
normalnie, mógł pęknąć ostatni zwój Aha :mrgreen: no przecież napisałeś że oklapł to wyczułeś :mrgreen: Mialem na mysli jakies stukanie czy cos w tym stylu. lepiej zmienić No to se zmienie, ale na wiosne. :mrgreen: Czy peknieta sprezyna szkodzi jakos amortyzatorom?
-
Oklapniety tyl
bo pewnie to stare kondony... i jak kazdy stary kondon musi peknac ..... :twisted: No ale jak to pęknąc? To bym tego nie czuł? Da rade jezdzic z peknieta sprezyna?
-
[B5 1.9TDI AFN] Wszyscy maja Audi.. mam i ja :)
Moze i pozadne, moze i oryginalne, ale nieladne :mrgreen: A tak powaznie - gratuluje zakupu. W sumie to Ci zazdroszcze silniczka no i rocznik tez fajny.
-
Oklapniety tyl
pękła?? :roll: No chyba bym to odczuł. Amorki tez dobrze trzymaja i nie rozlaly sie. To pewnie sprezyny tylko czemu tak nagle...
-
Szyberdach
Podobno szyberdachy w A4 działają góra 5 lat, pozniej trzeba naprawiac. U mnie teraz wcale nie dziala, zabiore sie do naprawy na wiosne. Jesli chodzi o samoczynne otwieranie sie to moze byc cos przy przełączniku... Moze przy wstrzasach sie jakies zwarcie robic.
-
3 sygnaly przy zapaleniu silnika ! co to moze byc
Panowie, to ABS bedzie po mojemu. Tzn pewnie ktorys czujnik siada. Ja mam teraz tak, tylko ze kontrolka mi wcale nie gasnie - caly czas miga.
-
jak tanio obnizyć a4?
Tez wczesniej myslalem o zglebowaniu, ale jak moj ojciec kupil sobie passata z holandii utwardzonego i niskiego to mi sie odechcialo. Kilka razy musial wymieniac plastikowe oslony, bo obrywal. Teraz juz zamontowal seryjne sawieszenie i jest o niebo lepiej. Wg mnie niskie zawieszenie tylko ladnie wyglada i nic wiecej. Ja w aucie stawiam m.in. na komfort. Poza tym Ty masz dopiero 19 lat, wiec pewnie auto jest dla Ciebie swoim "pierwszym, własnym domem". Uwierz mi, ze lepiej jest sie lansowac komfortem, niz wyglądem... Edit: W Twoim przypadku polecam zainwestowanie w ladne (szersze od seryjnych, bo takie chyba masz - przynajmniej na zdjeciach) alufelgi. Zeby nie odbilo sie to bardzo na komforcie to dobre bylyby nie wieksze jak "16. Znacznie ladniej auto bedzie wygladalo jak felga dojdzie prawie do obrysu nadkoli... Pozdrawiam i zycze zadowolenia z furki..
-
Oklapniety tyl
Ostatnio wypadlo mi przewiezc ciezki bagaz moim autem i mam wrazenie, ze po rozladowaniu tyl juz nie wstal jak przed zaladunkiem. Mozliwe to, ze po jednym razie tak sie stalo? Da sie to jakos podniesc tanim kosztem? Bo moja Audi wyglada teraz jak trup do wozenia kartofli. Tylko nie piszcie, zebym sprezyny wymienil, bo tego nie zrobie :mrgreen: P.S. Amortyzatory mam prawie nowe.
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
Na logike niby tak, ale jak wytlumaczyc to, ze w innych autach tego nie ma..? przy dobrze rozgrzanym całym układzie wydechowym, dymek będzie prawie niewidoczny, albo wcale niewidoczny, największa para jest jak masz zimny układ wydechowy, czyli przeważnie jak rano odpalasz auto Nie czytasz uwaznie. Ja ciagam sporą chmure nawet jak jest dobrze cieply samochod (po ponad 100km). W innych autach tak nie ma...
-
[B5 1.8] Tak wygląda moja A4
Ja ze Zdziskiem robimy spota w Radomiu, 17 grudnia. Jesli masz chec to zapraszam. ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!
-
[B5 1.8] Tak wygląda moja A4
Chlopaki, bardzo chetnie wstawie wiecej fotek, ale ich po prostu nie mam. Nie chcialem robic na zimowych gumach, no ale juz na Wasza prosbe pstrykne cos (wnetrze tez). Poza tym opisze krotko swoj samochod: Jest to rocznik '95, 1.8 125KM. Auto jest zagazowane sekwencyjną instalacją DIEGO. Mam w nim klimatronik, el. szyberdach, el. lusterka i szyby.. co dziwne na korbe... Mam jaśka w kierownicy i na miejscu pasażera, ABS (ale to juz chyba standard w tych samochodach, prawda). I tyle chyba... Po zakupie na dzien dobry (tzn. po pół roku) wymienilem 6 wahaczy i tylne amortyzatory. Jesli chodzi o zawieszenie to teraz jest lala. Silnik jest ok, chociaz wydaje mi sie, ze powinien nieco ciszej pracowac. We wnetrzu niby tego nie slychac, ale jednak na zewnatrz psuje estetykę. Ogolnie z auta jestem bardzo zadowolony. Co 10.000 tys wymieniam olej i wszystkie filtry i jeżdze.. Denerwujacy jest tylko immobilizer, ktory sie zacina i czasem kilka razy musze wlaczyc zaplon, zeby odpalic. Jakos nikt mi tego nie potrafi naprawic, albo zyczą sobie jak za zboże.
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
Na logike niby tak, ale jak wytlumaczyc to, ze w innych autach tego nie ma..?
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
Rysiu, nie ubywa.
-
[B5 1.8] Tak wygląda moja A4
A to wiem, ze kradna. Czasem zdejmuje, ale najczesciej to parkuje w takich miejscach, ze bez obaw zostawiam wszystko w aucie.