Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. A widzieli jak Ukraina importuje bryki z Niemiec..?
  2. Potwierdzam, beda dobre, bo mam taki sam rozmiar i jest ok. Co do spalania- szczerze mowiąc nigdy nie licze ile moje auto pali, ale nie widze duzej róznicy w jeździe na oryginalnych stalówkach i tych 205-kach. Nie wiem jak Twoje 1.6, ale myśle, ze też nie powinienes odczuc wyzszego spalania. W koncu szerokośc 205 to nie jest az tak duzo. Co do tej śliwki- przepraszam, to sie wiecej nie powtórzy Panie. Oczywiście śliwka od dziś jest moim ulubionym kolorem.. :biggrin:
  3. A zmyliles nas, bo w profilu masz srebrną. Do ciemnego tez jak najbardziej będą pasowac. Co prawda ja śliwkowego koloru nie lubie, ale powinno byc ok.
  4. Było już kiedyś na forum, bo sam wstawiałem, ale . Po prostu nic dodac, nic ując. Audi odkąd pamiętam ma piękny design. To chyba jest największy atut tego auta.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    Jarek1971, o dziwo spalanie mam w normie. Nie zauważyłem wzrostu spalania (oczywiście biorę pod uwage to, że się cieplej robi na dworku). No ale i tak wymienie, bo podobno na gazie jest to szczególnie niewskazane.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    G.ARY, spośród tych trzech terminów do wyboru akurat dwa są parzyste. No chyba, że będą inne terminy do wyboru, o których ja jeszcze nie wiem.
  7. Co do jakości sie nie wypowiem, ale jeśli chodzi o cenę i wygląd (do srebrnej A4 będą pasowac) to wg są atrakcyjne.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja jako 'człowiek bezproblemowy' zgadzam się na każdy termin!* Brynia, no to czekamy aż zrzucisz zdjęcia na komputer... :smile: mokom69, proponuje zrobic tak jak ustalaliśmy - 3 terminy do wyboru i powysyłac privy. Jak trzeba to moge się tym zając, tylko nie wiem czy da się rozdzielic listę ludzi z samego Radomia i okolic.. ------------------------------- * Oczywiście bywają wyjątki, ale to bardzo rzadko. :biggrin:
  9. Kaziu Wichura, może się myle, ale wydaje mi się, że jak przerzuce bieg wcześniej niż przy 6 tys. obr. to lepiej przyśpiesza. Po przełączeniu wpada chyba na większy moment. Jak właściwie to dokłanie obliczyc? Jest na to jakiś sposób/wzór? Niezbędna jest hamownia, czy może wystarczą jakieś dane z instrukcji auta?
  10. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    Barti261, szczerze mówiąc chciałem to zrobic za jednym zamachem, razem z wymianą oleju i filtrów, bo podobno ciężko się dostac do tego termostatu. No ale może zrobie to na dniach, będę miał święty spokój.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Heej Brynia, a gdzie zdjęcia? Mam nadzieje, że będą.. :biggrin:
  12. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    Siwy1122, że co..? Co to jest ten wentylator?
  13. tomaszu opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Chyba walnął mi termostat, bo silnik nie trzyma temperatury. Tzn na postoju dochodzi ładnie do 90st., ale podczas jazdy spada do ok. 80, czasem poniżej przy szybszych prędkościach. Czy teraz na lato darować sobie wymianę i zrobić to dopiero przed zimą czy może to będzie miało negatywny wpływ na silnik (zagazowany)? Spalanie mam raczej w normie.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom69, ja tez jestem bardzo zadowolony ze spotu. Z niecierpliwością czekam na jakieś info o grillu. Wtedy to już zabiorę ze sobą swoją dziewczynę. Co do czystego samochodu- niestety kosztowało mnie to 15min spóźnienia, ale nie wyobrażałem sobie podjechać na pierwszy spot A4 brudnym autem.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Heej ludzie. Bede sie z Wami spocił dzisiaj :biggrin: . Ino chyba przykurzonym autkiem bede musial podjechac, bo dzis to sie raczej nie znajdzie zadnej czynnej myjni. No a na automatyczne szczoty to w zyciu nie pojade.. A tak bardzo chcialem miec czystą
  16. Zeby prawe duze bylo to musisz trafic na jakies auto z WB do rozbiórki. Inaczej chyba nie kupisz.
  17. Ee, no to widze, ze nie jestem sam. Moja Audi tez chodzi jak polonez Jesli ktos sie jakos z tym upora to oczywiscie bedzie mile widziana jak sie tez tym pochwali w tym wątku. Ja na razie zostawiam ten problem na pózniej, bo mam inne wydatki.
  18. SlaVko, a katalizator masz? Czy to na pewno tylko przez tłumik?
  19. To pewnie brak katalizatora powoduje taki halas, co? :confused:
  20. Ciekawe czy na skrzyzowaniach nakleja se tez kierunkowskazy..
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dawid22, widzialem wczoraj (tj. w sobote) Twoje autko zaparkowane na kwiatkowskiego. Dobrze widzialem, ze to Ty? :biggrin:
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzin dobry ludzie. Dawno nie zagladalem na forum, a widze ze sie sporo wydarzyło. Kiedys obiecywalem, ze przyjade na umowiony spot i d*pa, nie przyjechalem. Co z tym spotem majowym? Kiedy i gdzie? Czy ktos przesle mi jakiegos priva z informacjami? :biggrin: Co prawda wyjezdzam na ten weekend, ale nie na caly, wiec moze bedzie mi pasowalo.
  23. No wlasnie, mam to samo. Tez nie mam katalizatora i co prawda wiem, ze mi sie ostatni tlumik konczy, ale pierdzi jak polonez.. Jednym slowem wiocha, bede musial cos z tym zrobic. Jak drogo moze wyjsc regeneracja (tzn chyba wymiana) calego ukladu wydechowego? Piotr, czy to faktycznie przez poduszki moze byc taki dzwiek z wydechu? Moze i masz racje, ale mnie sie to jakos nie widzi..
  24. Simon, czyli nie trzeba wiedziec jakie sa oznaczenia na silniczu tylko po kolorach sie rozpoznaje, tak? Czy smialo moge kupowac silniczek z niebieskim ciegiełkiem? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 26-04-2007, 09:18 ] następny kolejny temat o tej samej tematyce, będzie ostrzeżenie (chyba jeden wystarczy, prawda ? Tematy scaliłem) [ Dodano: 28-04-2007, 13:47 ] demoralizator, czy ktorys z tych silniczkow ze zdjecia ma niebieskie cięgiełko? Jesli tak to podaj cene i biore.. :biggrin: pre_pl, przepraszam. Zupelnie zapomnialem o tym, ze juz zakladalem taki temat. :redface: [ Dodano: 06-05-2007, 13:25 ] pre_pl, widze, ze sie troche znasz na tym. Czy któryś z tych silniczków, których zdjecie wstawil demoralizator bedzie pasował w zastępstwie za moj z niebieskim cięgiełkiem?
  25. Mam uszkodzony silniczek (taki jak w temacie). Zeby dostac sie do niego to trzeba rozbierac caly kokpit wiec nie wiem jakie on tam ma oznaczenia, ale po zdjeciu schowka widac, ze jest z niebieskim cięgiełkiem. Czy kolor tego cięgla ma jakies znaczenie, bo na allegro trafia mi sie taki silniczek z żoltym..? Prosze o pomoc, ew. ktos moze ma cos takiego do sprzedania.. :biggrin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.