Treść opublikowana przez tomaszu
-
[C4] "przeróbka" na 1,9 TDI PD (z forum AKP)
Ja nie rozumiem po co tak robic. Nie lepiej kupic po prostu A6..
-
[B5 sedan] Jak otworzyc zablokowany bagażnik?
Ee, nie jest źle. I tak myslalem, ze wiecej zaplace. No a to, że jest dziurka to też nic. I tak jej nie widac, poza tym jest zasilikonowana.
-
[B5 sedan] Jak otworzyc zablokowany bagażnik?
Bagażnik otwarty. Kosztowało mnie to 40zł w zakładzie u byłych złodziei. Musieli zdjąc tablice rej. i wiercili dziurke w klapie. Mówią, że to typowe w tych audi i juz dokladnie wiedział gdzie wiercic. Okazało sie, że wygiął sie tam jakis drucik. Tym, którym guzik w bagażniku ciężko chodzi polecam wymienic ten drucik, żeby nie miec takich problemów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dawid, to Ty na tym zdjeciu po prawej stronie?? http://upload8.postimage.org/435676/photo_hosting.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo i ja dotarłem do komputera (lepiej późno niż wcale). Wczoraj jeszcze zabalowalismy i pozniej to juz nie bylem w stanie nic napisac. Mokom, może gdyby nie ten immobilizer to i my mielibysmy tą przyjemnośc posiedziec na tyłku Bryniowozu , ale niestety, zostaliśmy w tyle. Bryniu, pytasz kiedy spot - oby jak najszybciej. Co prawda mam teraz ostrą ganianke w szkole i robocie, ale na klubowy spot zawsze sie cos tego czasu wyreza, tym bardziej w niedziele. Było bardzo miło, niedziele zaliczam do udanych. Bryniu, bardzo fajnie, że przyjechałas z mężem. Miło było poznac, fajny facet. My aparatu nie mieliśmy, wiec czekam z niecierpliwością na Wasze zdjęcia. krzyn!ek, nastepnym razem obecnośc obowiązkowa, bo jak nie to no. Dobra, to chyba tyle. Nie bede sie juz wiecej rozpisywal. Ide kontynuowac operację przestawiania się z trybu imprezowo-grillowego na tryb PONIEDZIAŁEK - się znaczy ide se kupic napój. EDIT: Dawid, a Ty też się ścigałeś??
-
Problem z silnikiem szarpie na niskich obrotach
Wg mnie świece, ew. przewody WN.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, co Ty tu jeszcze robisz. Raz, dwa, osiem szykuj sie na grila...
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja niestety jezdze na EL PI DŻI i dostane
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja również będę na 100%. I nikt nie jest w stanie mnie powstrzymac!
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz fak, jak mogłem sie tak pomylic. Oczywiscie Avant Co do tego grila - ja mam zablokowany bagażnik, wiec nawet nie miałbym jak go zabrac. Ludzie, kto oprocz mnie siedzi w sobotni wieczor przed komputerem..? Brynia, jesteś jeszcze?
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, Ty masz kombi to bierz.
-
SPOTY RADOMSKIE
jonny, bedziesz jutro na spocie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to szczególnie wnętrze muszę doprowadzić do kultury, bo aż wstyd. Tyle makulatury mam na tylnej kanapie i mi to wszystko fruwa. Ale na niedzielny spocik będzie ładnie. Właśnie przed chwilą na CB zagadałem do jednego A4kowca i zaprosiłem go na forum, ale cuś siakiś taki nijaki był. No ale może...
-
SPOTY RADOMSKIE
Polerke powiadasz.. hmm, to i ja się nad tym zastanowię. Tylko szkoda lakieru.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, a ja zrobie Was w balona i umyje auto na myjni w niedziele, przed samym przyjazdem, tak jak to zrobiłem ostatnio.
-
SPOTY RADOMSKIE
G.ARY, no i bardzo świetnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
A gdzie sie kurcze podziały te te wszystkie zapiekanki.., gofry..? Czyżby nie chcieli zawitac na spocie? Nieładnie. Brynia, za to Ty ładnie wyedytowałaś pierwszego posta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ech, zazdroszczę Ci. Ja zachorowałem właśnie na 1.8T. Może za jakieś 2 lata pozwolę sobie na zmiane auta. Mam nadzieję, że wtedy to już będzie B6, o ile nie B7. Dobra, lece spac, bo mi zara oczy wypłyną od tego monitora. Na razie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Masz racje, juz wczesniej mialem to zaproponowac, ale siakos tak.. Ale tak jeszcze na zakonczenie: Ja staram sie wyznawac zasadę, że można jeździc pod prąd, bokiem, tyłem, jak się chce, byle nie za szybko. Oczywiście nie zawsze mi to wychodzi, w tym sensie, że lubie szybko jeździc, no ale jednak coraz częściej się kontroluje. Już nie jeżdżę tak jak kiedyś. Przy wyprzedzaniu jeśli dochodzi do takiej sytuacji, że zastanawiam się czy zdąże czy nie tzn., że lepiej nie jechac. No ale oczywiście to każdy musi przeżyc na własnej skórze. Trzeba się trzymac podstawowych zasad i bedzie dobrze. No. Dawid, miałem już wcześniej zapytac - robisz jakiś tjunik w swoim audyku? Mam na myśli chip tuning?[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 23:17 _________________________________________________mokom, mnie też się niestety zdarza..
-
SPOTY RADOMSKIE
A na trasie mniejsze??
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, mówisz że nie ma co szalec, a jutro pewnie wsiądziesz w bryke i ogień - przez miasto 120..
-
SPOTY RADOMSKIE
Co jak co, ale na przejsciach to uważaj - możesz sobie zmarnowac życie... Skoro grzałeś grubo ponad setke to znaczy, że pewnie dobrze widac było, że nie ma żadnego pieszego w pobliżu, ale zaufaj mi, czasem można się przeliczyc...
-
SPOTY RADOMSKIE
Twoj przypadek to akurat nie bzdura.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja (odpukac) już ponad 2 lata nie dostałem żadnego mandatu, ale łapałem się na tym, że gdyby nie CB to pewnie by coś było. Z drugiej strony to nie jestem jakimś piratem drogowym i nie przeginam z prędkością, ale wiadomo, że w Polsce to chyba nie ma takiej osoby, która jeździłaby w 100% przepisowo. Niestety w wielu miejscach ograniczenia prędkości to kompletna bzdura.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano niestet bywa i tak. Nakręcili Ci filmik, czy normalnie wysuszyli suszarką?