Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
NOOO!!! Oddałem dzis prace i dokumenty. Spóźniony, ale dobrze jest. W poniedziałek obrona, a pozniej to juz mozemy spocic i spocic... Oczywiscie koniecznie z kiełbasą i musztardą! :>
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, no co jest? Zdjecia miales wrzucic. Brynia, ty tez. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
HEJ HEJ, TU RADIO ZET!! Dawno mnie tu nie bylo, a to dlatego, ze pisze prace licencjacka i mam delikatnie mówiac zapierdul. Do ponedzialku musze oddac oprawioną prace, a jeszcze prawie 2 rozdzialy mam do napisania. W zwiazku z tym ja na najblizszy weekend to nawet nie ma szans, zebym sie pisal, ale juz nastepny to jak najbardziej. Znowu zapalimy kiełbache i musztarde... Pozdrowienia dla Was od Ani, ktora wlasnie przy mnie stoi.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, mysle ze wieczorkiem do Ciebie zadzwonie i bedziesz mogl przyjechac, ew. spotkamy sie w Radomiu. Napisz mi tylko czy bedziesz chcial mi tez zabrac sruby do tych kół? No bo okazalo sie, ze nie ma w komplecie przy tych, ktore zamowilem no i zostaje bez śrub, a do jutra to cięzko bedzie mi cos skombinowac.. Tak czy siak to jutro bede dzwonił. Dawid, Ty piracie. Ino nie szalej teraz.. A Ty w ogole masz , bo nie pamietam? Czy to o to chodzilo Bryni, ze moze z Toba nie wygrac na kresce?
-
SPOTY RADOMSKIE
O prosze Dawid, widze ze juz sobie zrobiles tuninga. Mokom, jak dobrze pojdzie to felgi bede ci mogl oddac juz jutro. W najgorszym przypadku w piątek. Co do spotu - OF KORS!
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, kola zamowilem i bede mial najpozniej w piatek wiec juz w tym tygodniu bede mogl Ci juz dac te felgi...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasna d*pa! Gofer, musisz sie zapozyczycz i odkupic auto od Ojca. To co ludzie, robimy zrzute na Gofra..? A tak w ogole to moze bys podal cene, moze byc na priv. Pytam z ciekawosci.. No chyba ze pomysl dopiero powstal i ceny jeszcze nima.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja tez sie wygrzewam, ale w samochodzie - jak w piekarniku. Dobrze, ze chociaz klima jest. A dzis wyjezdzam pod stolice do konca tygodnia na niespodziewany urlopik. Zapraszam na grilla i piwo! Jakby cos to moj nr jest w A4 Assistance.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie G.ARY. Chyba sam zostałeś...
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz kurna, faktycznie dalismy lekką plame. Mozna bylo przeciez przewidziec, ze ktos sie pojawi bez ostatecznego potwierdzenia na forum. Lipa jak brzoza. Dawid, obiecuje Ci, ze takie cos sie wiecej nie powtorzy. Wielkie przepraszam za to. Pozostaje mi tylko powiedziec, ze odbijemy sobie przy nastepnym spocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom, o ktorej tam bedziesz? Ja w sumie moglbym byc ok 16:00 - 17:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz kurna. Ja jeszcze mialem dodac, ze spoznie sie godzine. W takim ukladzie moze dobrym rozwiązaniem bedzie przesuniecie spota na inny termin. Mokom, no chyba ze jedziemy oba dwa na OFF ROAD...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wezme jakas parasolke i postawimy nad grillem. A tak w ogole to podobno jutro sie szykuje jakas impreza na torze 4x4. Czy ktos cos o tym wie? Mam dzis małą chandrę i jade do fregaty sie uchlac. Jesli ktos bedzie w poblizu to ZAPRASZAM na piwko.
-
SPOTY RADOMSKIE
zdzisiek, dzieki, ale ja juz przeszperalem cale forum i tą instrukcje w 'warsztacie' też widzialem, ale jakos tak nie moge sie do tego zabrac.. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 00:27 _________________________________________________Pogoda cuś kiepskawa, ale jutrzejszy grill oczywiscie aktualny!
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
edmondo, mnie też cos nie pasuje. No bo niby jak to sie stało, że miałem najlepszego FOCHemotka, a nie wygrałem..?
-
SPOTY RADOMSKIE
No to i ja się dołączam do zyczeń. Wszystkim dzieckom wszystkiego najlepszego i żeby Audiki sie nie psuły. A sobie to życze nowych opon i naprawienia immobilizera (kto mi to zrobi? ).
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok ok, skądś to znam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, a co ze zdjeciami? Chetnie bym cos poogladał.
-
SPOTY RADOMSKIE
... i musztarde!
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja wysylalem do wszystkich PW, ale odpowiedz mialem chyba tylko od Michała - niestety Michał nie może przyjechac, bo bedzie za granica. Coś sie ludziska wykruszyli. No nic, bedzie wiecej dla nas kiełbasy i musztardy!
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Wygląda groźnie, ale skończyło się tylko na skaleczonym kolanie i porwanych rajstopach. O dziwo Mama sama sobie odsunęła szybke i przez nią wyszła.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moja mama kiedys przewrocila samochod przy 50km/h, tzn w sumie to chyba mniej, bo cos tam zawsze zdążyła wyhamowac, wiec ja wiem, ze się da...
-
[B5 1Z] problemy z Immo i centralką
No wlasnie. Za to sam Beskid jest. Czy to o to chodzi?
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, mokom. Dobrze ze Ci nic nie jest, no bo kto by jadł te kiełbase i musztarde..? Kurcze, no to fart.