Treść opublikowana przez tomaszu
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
Moze Cie troszke rozczaruje, ale np mnie mania A4 dawno mineła. Audi jest dla mnie po prostu dobrym samochodem, lubie ta marke i lubie ten model. Na spoty jezdze po to, zeby poznawac nowych ludzi. Na ogolnopolski zlot jade z rodzina, sie znaczy z moja dziewczyna. Traktujemy to jak normalne wakacje w gronie fajnych ludzi (mam nadzieje ). Ciesze sie, ze jestem klubowiczem i ze jest takie fajne forum, ale maniakiem A4 sie nie czuje. Ot i cała historyja. :>
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ludzie ludzie, jade z Wami (z Radomia)! Pod warunkem, że uda mi sie na czas wrocic z czwartkowej trasy, chociaz to moze byc trudne. Bede w kontakcie z Brynia. P.S. Jesli ktokolwiek liczy sie z moim zdaniem to proponuje wyjechac troszke pozniej, tzn moze kolo 11-12:00 bym wyjechal z Radomia... No nic, nie nalegam, bedziemy w kontakcie.
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Brakuje mi: -elektrycznych szyb -podgrzewania przedniej szyby - takiego, jakie mają fordy.
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
Nienawidze 'miszczów prostej'. Aż ciarki przechodzą jak widze niektórych co wyprzedzają przed zebrą itp. Wiek gra dużą rolę w bezpieczeństwie na drogach, ale najważniejszy jest po prostu rozsądek i umiejętność przewidywania. Ot i tak udało mi się uniknąć wielu wypadków i stłuczek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam ludzie. Ja podobnie jak mokom mam ostatnio malo czasu, bo charakter pracy nie pozwala mi na przesiadywanie przy forum. :> A konkretnie postanowilem, ze pojde na TIRy i tak też zrobiłem. Jeżdżę do Niemiec Volvo FH12. Ogólnie bardzo ciężka praca, ale od dziecka mi się chciało jeździć TIRem, wiec spełniam swoją zachciankę. Mam umowę do końca grudnia i raczej jej nie będę przedłużał. Zarobki - min. 3500zł na rękę, przy dobrych kursach do 5000zł. No to tyle, na razie...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Dzo-Dzo, nie wiesz o co chodzi, bo masz B6...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Koledzy. Czy na tym zlocie podejmie się ktoś naprawy mojego immo? Oczywiście odpłatnie.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Zapłacone
-
SPOTY RADOMSKIE
Oho. Zapowiada się "Powrót Bryniowozu". :>
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Heej, A czy ktoś zanotował sobie, że Brynia z mążem zmienia pokoj na domek, do którego ja ze zwoją dziewczyną też dołączam?
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajne zdjęcia. :th: Bryniu, a czy dostałaś priva? Proszę o odpowiedź. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, pisalem do Hugo w naszej sprawie i zero odzewu. Mam nadzieje, ze dzialaja cos tam z tymi pokojami... Masz jakies info?
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, dzięki wielkie, że dla nas przeniesiecie się do domku (no bo chyba tak będzie, prawda?) Michał, co to z tobą? Mówiłeś, że będziesz, a tu lypa.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Cholera jasna, zaspałem! Znajdzie się jeszcze jakaś dwójka w hotelu??
-
[1.9 TDI 110KM] Ile średnio kilometrów wtrzymuje turbo?
Problem co prawda dotyczy passata z '99 r., ale to te same silniki - jaki średnio przebieg wytrzymują turbiny w tych silnikach? W passacie mojego ojca pojawił się wyciek właśnie z turbo i zastanawiam się czy to normalne przy takim przebiegu (licznikowo 160.000km, a faktycznie myślę, że niewiele więcej).
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli pod dawnym MiniMalem. Mokom, widzialem na 100% Ciebie, a to znaczy, że jestem mało spostrzegawczy, bo nie widziałem felg.
-
SPOTY RADOMSKIE
Proponuje godzina 18.00 - stałe miejsce. Mokom, widziałem Cie wczoraj i później tak pokojarzyłem, że chyba na starych felgach jechałes. Co jest? P.S. Ja też w piątek jadę do Lublina i Wawy, tylko w odwrotnej kolejności. Jedziemy ze znajomymi zakręcic sie za jakimiś uczelniami. Sie znaczy albo UW albo UMCS. Ja osobiście wolałbym UW, ale pewnie z kasą się nie wyrobie, żeby tam studiowac, a od rodziców to już wolałbym się całkiem odciąc. Oczywiście będę studiował zaocznie.
-
SPOTY RADOMSKIE
No cóż, to jest kolejny krok do poprawy bezpieczeństwa, więc nie narzekajcie tak. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś obroniłem pracę licencjacką. Jestem bardzo zadowolony. Idę dziś na imprezkę pobalować. Mam nadzieje, że czwartkowy mini spocik dojdzie do skutku. Co do piątku - Bryniu, ja niestety wyjeżdżam, więc nie będzie mnie w G2. No ale może by jakoś w sobotę wyprawić mokoma. No bo odjedzie chłopak i się nawet z nami nie napije. :> Oczywiście obowiązkowa kiełbasa i musztarda.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, to może czwartek? Co do beemki - faktycznie jest, ale nie piątka tylko najnowsza trójka (tzn. na 99%) i nie czarna tylko taka jakaś perłowa (prawie jak srebrna). Byłem przy tym jak się nią chwalili. To jest diesel 170KM.
-
[B5 ADR] problem ze wspomaganiem
Sorry za OT, ale dobrze zrozumiałem, że wymieniłeś TYLKO jeden amortyzator? Sam wymieniałeś, czy to jakiś fachowiec tak zrobił?
-
[B6] Game Over
Skórka z mortadelki, niczym z Wartburga.. Wg mnie do czerwonego lakieru ma się nijak. No ale ogólnie autko robi wrażenie. :th:
-
metaliczny dźwiek nie wiadomo skąd HELP ME
Ja mam ten sam problem. Też mi dzwoni i pierdzi jak jakaś 'bemka'. Katalizatora nie mam, układ szczelny. Wchodziłem pod samochód i ten dźwięk było słychac w okolicach środkowego tłumika. Na forum się doczytałem później, że to może byc obluzowana przegroda w tłumiku i to ona tak dzwoni.
-
SPOTY RADOMSKIE
Róbmy coś na tygodniu, a najwyżej zrobimy powtórkę z rozrywki w weekend - oczywiście już z kiełbasą i musztardą! Co powiecie na środę?
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo, tak jak mowilem - 2-go lipca, tj. w poniedzialek mam obrone i po obronie moze jakis piatek albo sobota, albo jak kto woli to i na tygodniu moze byc.. No.