Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Co wy pieprzyta? W ktory słup?
  2. No to jadę...
  3. No właśnie, szczególnie Twoje... :gwizdanie:
  4. Aa, pomyłka.
  5. Załóż LPG - wtedy odechce Ci się wszystkiego.
  6. Czekej czekej, to może ja walne jeszcze jedno piwo.
  7. No ja to małolitrażowy jestem. Poza tym zmęczenie też robi swoje.
  8. Wszystko pasuje, bo wrocilem wlasnie z Lublina, do Maximusa mam rzut beretem, mam czyste i zatankowane auto, mam wolny wieczór i dobry humor, ale przed włączeniem komputera walnąłem browara i już jestem pijany.
  9. Ojoj, też bym pojeździł na nartach.
  10. A ja wiem ile moj eLPiDzi PAŁER jeździ, bo co tydzien po drodze do Radomia mam obwodnice w Białobrzegach, więc takie atrakcje dziś mnie nie interesują, poza tym przez Kołbiel to na pewno nie będę jechał. Pojade chyba do Grójca i na Kozienice - podobno tak jest najszybciej w piątki.
  11. Dobra dobra, ty mi lepiej powiedz jak tu najlpiej o tej porze (tzn. za jakąś godzinę) do Lublina wystartować z Janek. Weź pod uwage to, że jest piątek. Nie wiem czy jechać na Piaseczno, Górę Kalwarię i Garwolin czy może doczłapać się do Grójca i na Kozienice..?
  12. No właśnie. Poza tym wiem co biore, bo już się zareklamowała, że bierze stówe za godzine. No i te oczy!
  13. Ja tam nie mam dylematu - wybieram czarną. A samochód to i tak się sprzeda. EDIT: Albo najlpiej gdyby się dziewczyny zamieniły na samochody to wtedy czarna i lepszy samochód... EDIT2: Chociaż z drugiej strony to ja i tak wolę tę z marketu z tym koszykiem na zakupy...
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Osz w morde. A reszta co? Ja wiem, że bez Bryni to nie to samo, ale możnaby się spotkać na "papieroska" i chwile pogadać. Kto chętny na wyznaczony termin?
  15. Sztestuj Może akurat Ci sie poszczęści Wieczorkiem jak będzie mi się nudziło to na pewno sztestuje, a jak. Stówa na godzine z taką laską to jest prawdziwa okazja. A jak jeszcze za dwie stówy coś fajnego ma zrobić to nic tylko brać.
  16. Podoba mi się ta blondyna w tym markecie. Ciekawe czy ten nr jest nadal aktualny..
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No prosze, powoli się zbierze mocną ekipe. Moja propozycja jest taka: Piątek 15go lutego, godzina 17:00, miejsce stałe Są chętni?
  18. Jeżdzę golfem dwójką. Jak mi kolega pożyczy to trójką też..
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W Radomiu pasują mi piątki i poniedziałki. Tylko czy oprócz nas to zagląda ktoś jeszcze na ten wątek?
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Flyer, taaa. Poki co klimatyzuje sie w Wawie. Mysle, ze niedlugo zbiore sie na jakis warszawski spot.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 10:32 _________________________________________________Halo, wygineli wszyscy czy co? Mokom, w które weekendy jeździsz do Lublina? 17go zbieram się tam na spot, może i Ty dołączysz? A może w najbliższy weekend zawitamy tam w jakimś klubie?
  21. A ja nic o tym nie wiem No to już! Ja w Lublinie ostatnio w każdy weekend jestem. Może jakiś spocik w sobote albo w niedziele się zrobi? Zara tam wejde na ten wasze spoty lubelskie.
  22. Ludzie, ja wypije za was w Lublinie..
  23. Spokojnie, piekarnik już nie wejdzie do Tosika Audi, poza tym ciastka zawsze można kupić, a ciepłej kawy w FW się nie kupi.. Zara zara, to jest dobry pomysł na handelek. Myśle, że jakby Tosik przywiozł prądnice, Krzyniek czajnik, ja kawe i jeszcze ktoś ciasteczka to możnaby rozkręcić biznesa. Myśle, że chętni by się znaleźli. Jak nie to może ci od mazdy przyjdą..
  24. Krzyniu, wszyscy chcieliby się umówić z Angelą na kawę. Może po prostu ktoś przywiezie czajnik na następnego spota. Tosik, Ty wszystko masz w bagażniku, czajnik i prądnice też powinieneś mieć.. Masz?
  25. Melduje się po spocie. Krzyniek, jak następnym razem będziesz miał to serduszko na szybie to Cie wygonie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.