Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co wy pieprzyta? W ktory słup?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to jadę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie, szczególnie Twoje... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aa, pomyłka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Załóż LPG - wtedy odechce Ci się wszystkiego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czekej czekej, to może ja walne jeszcze jedno piwo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja to małolitrażowy jestem. Poza tym zmęczenie też robi swoje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko pasuje, bo wrocilem wlasnie z Lublina, do Maximusa mam rzut beretem, mam czyste i zatankowane auto, mam wolny wieczór i dobry humor, ale przed włączeniem komputera walnąłem browara i już jestem pijany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ojoj, też bym pojeździł na nartach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja wiem ile moj eLPiDzi PAŁER jeździ, bo co tydzien po drodze do Radomia mam obwodnice w Białobrzegach, więc takie atrakcje dziś mnie nie interesują, poza tym przez Kołbiel to na pewno nie będę jechał. Pojade chyba do Grójca i na Kozienice - podobno tak jest najszybciej w piątki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra, ty mi lepiej powiedz jak tu najlpiej o tej porze (tzn. za jakąś godzinę) do Lublina wystartować z Janek. Weź pod uwage to, że jest piątek. Nie wiem czy jechać na Piaseczno, Górę Kalwarię i Garwolin czy może doczłapać się do Grójca i na Kozienice..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie. Poza tym wiem co biore, bo już się zareklamowała, że bierze stówe za godzine. No i te oczy!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam nie mam dylematu - wybieram czarną. A samochód to i tak się sprzeda. EDIT: Albo najlpiej gdyby się dziewczyny zamieniły na samochody to wtedy czarna i lepszy samochód... EDIT2: Chociaż z drugiej strony to ja i tak wolę tę z marketu z tym koszykiem na zakupy...
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz w morde. A reszta co? Ja wiem, że bez Bryni to nie to samo, ale możnaby się spotkać na "papieroska" i chwile pogadać. Kto chętny na wyznaczony termin?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sztestuj Może akurat Ci sie poszczęści Wieczorkiem jak będzie mi się nudziło to na pewno sztestuje, a jak. Stówa na godzine z taką laską to jest prawdziwa okazja. A jak jeszcze za dwie stówy coś fajnego ma zrobić to nic tylko brać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podoba mi się ta blondyna w tym markecie. Ciekawe czy ten nr jest nadal aktualny..
-
SPOTY RADOMSKIE
No prosze, powoli się zbierze mocną ekipe. Moja propozycja jest taka: Piątek 15go lutego, godzina 17:00, miejsce stałe Są chętni?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeżdzę golfem dwójką. Jak mi kolega pożyczy to trójką też..
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu pasują mi piątki i poniedziałki. Tylko czy oprócz nas to zagląda ktoś jeszcze na ten wątek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Flyer, taaa. Poki co klimatyzuje sie w Wawie. Mysle, ze niedlugo zbiore sie na jakis warszawski spot.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 10:32 _________________________________________________Halo, wygineli wszyscy czy co? Mokom, w które weekendy jeździsz do Lublina? 17go zbieram się tam na spot, może i Ty dołączysz? A może w najbliższy weekend zawitamy tam w jakimś klubie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja nic o tym nie wiem No to już! Ja w Lublinie ostatnio w każdy weekend jestem. Może jakiś spocik w sobote albo w niedziele się zrobi? Zara tam wejde na ten wasze spoty lubelskie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie, ja wypije za was w Lublinie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie, piekarnik już nie wejdzie do Tosika Audi, poza tym ciastka zawsze można kupić, a ciepłej kawy w FW się nie kupi.. Zara zara, to jest dobry pomysł na handelek. Myśle, że jakby Tosik przywiozł prądnice, Krzyniek czajnik, ja kawe i jeszcze ktoś ciasteczka to możnaby rozkręcić biznesa. Myśle, że chętni by się znaleźli. Jak nie to może ci od mazdy przyjdą..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, wszyscy chcieliby się umówić z Angelą na kawę. Może po prostu ktoś przywiezie czajnik na następnego spota. Tosik, Ty wszystko masz w bagażniku, czajnik i prądnice też powinieneś mieć.. Masz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Melduje się po spocie. Krzyniek, jak następnym razem będziesz miał to serduszko na szybie to Cie wygonie.