Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem, że interesują Cię nowe felgi? Jeśli tak to mogę przygotować ofertę na różne marki. No właśnie. I znów chcesz kupić takie same?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, mój ojciec kupił sobie kiedyś passata z holandi. Auto było zglebowane, był na 17kach, a szerokość 225 i miał powycierane dziury w plastikowych nadkolach. Toja Audi chyba jeszcze niżej stoi, poza tym jak Ci obecne gumy ocierają o nadkola to co będzie przy większych..? No, widze że mnie wyprzedziłeś z tym ocieraniem. Jakie Ty właściwie masz teraz felgi i opony?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka, szukasz nowych felg i opon?
-
[B5 ADR] Obniżenie samego przodu
Czy ktoś zakładał krótsze sprężyny tylko na przód? Czy to jest bezpieczne, np. w zakrętach, że na przodzie są krótsze i twardsze sprężyny, a z tyłu seria?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No najlepiej bedzie cała. A jeszcze lepiej dwie kartona.
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślałem, że uda się pojechać razem, ale ja mogę wyjechać dopiero wieczorem. Właściwie to chyba w sobote rano pojade. Tak czy siak będziemy w kontakcie. Też zostaję do niedzieli, więc może razem będziemy wracać. kudalty66, postaramy się wyrezać jakiś spocik. Zaglądaj na forum to na pewno pojawi się jakaś informacja.
-
[B5 ADR] Obniżenie samego przodu
W naturalny sposób tylne sprężyny się bardziej wygniatają i moje auto powoli robi się jak taczka do wożenia kartofli. Czy jest jakiś w miarę tani sposób, żeby też trochę przód opuścić bez utraty komfortu i jakości? Rozumiem, że bez wymiany sprężyn się nie obejdzie, ale czy krótsze sprężyny zawsze są twardsze? Czy konieczna jest też wymiana amortyzatorów?
-
SPOTY RADOMSKIE
W piątek będę w Radomiu. Co prawda będę miał ganiankę, ale jakby ktoś ustalił jakąś godzinę na spota to bym wyrezał trochę czasu dla znajomych. :> mokom, do Lublina jedziesz w piątek czy w sobote rano?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki rozmiar ? Standardowy - 56 A co do oferty - przed chwilą gadałem ze znajomym. Obiecał przygotować ofertę na felgi i opony do końca tygodnia. Podaj mi tylko (może być na PW) rozmiar jaki chcesz i wszystkie dane.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to w piątek zakładam letnią gumę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie śnieg?
-
[B5 ADR] Problemy z paleniem A4 B5 ADR co jeszcze można poprawić ?
Po prostu wg mnie gaz w samochodach to loteria. Albo będzie chodził dobrze, albo nie. Niektórym nie przeszkadza, że samochód im kicha, bo cieszą się, że jeżdzą taniej. Inni narzekają na to słabe odpalanie, szarpanie itp. Sam osobiście mam już dość gazu w samochodzie. Przecież samo to, że po kasowaniu błędów VAGiem silnik źle pracuje na gazie i trzeba jechać do gazownika na komputer już daje do myślenia. Silniki są coraz bardziej skomplikowane, a gazownicy często opierają się na doświadczeniu z Polonezami (może troche przesadzam, ale mniej więcej tak jest). Samochody od podstaw projektowane są nawet kilka lat, a tu przychodzi taki pan Janek, wywierci pare dziurek w silniku i w kilka godzin zakłada instalację. Nie wiem jakim musiałby być mistrzem, żeby jakościowo dorównać fabryce. Po prostu auto jest przystosowane do jazdy na benzynie i na tym ma jeździć. Taka jest moja teoria, jak ktoś ma ochotę skomentować to zapraszam do dyskusji. Swoją drogą to ja i tak się cieszę, że moje auto tylko czasem szarpnie przy wyższych obrotach, a nie robi mi więcej problemów. Uważam, że gaz to zło!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba jakieś hard porno było grane na spocie :shocked: O tak. I to z udziałem homo... sapiens.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bergerac, to przyjeżdzaj, ale z LECHem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bis proszę. Ale teraz może herbatkę bym chciał... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo, kawa lux. A te plastikowe kubki - bezcenne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A3, siła wyższa. Oby zawał nie skończył się śmiercią.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo, są i kubki... Ja nie robie kawy i poprosze 2 łyżeczki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Melduję się na kawce i już nie moge na te kubki doczekać...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek, mam nadzieję, że chociaż Ty się nie wyłamiesz i będziesz miał upieprzone auto, bo inaczej to będę się wstydził przyjeżdżać... Tosik, dobrze by było gdybyś się dziś zjawił, bo lutownica i kilka narzędzi mi potrzeba. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No są są, ale już od dwóch godzin jestem w stolycy. raggaman, domyślam się, że mówisz o tym na wylocie do Kozienic, a drugi..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oo, coś się dzieje.. Krzyniek, bedziesz dziś? Adecneo, tylko lampa?
-
[B5 ADR] Problemy z paleniem A4 B5 ADR co jeszcze można poprawić ?
Źle się wyraziłem. Chodziło mi ogólnie, że zagazowane auta mają tendencję do słabszego odpalania. Ja mam sekwencję i nawet gdybym chciał to nie odpalę na gazie.
-
[B5 ADR] Problemy z paleniem A4 B5 ADR co jeszcze można poprawić ?
Też jak kupiłem niunię to chciałem doprowadzić ją do idealnego stanu, ale później pogodziłem się z tym, że jednak auto na gazie czasem słabiej odpala. Tzn. ja niby nie mam takich problemów jak Ty. Mój z simnym silnikiem pali idealnie, ale czasem na ciepłym bywa, że muszę odczekać chwilę zanim się wkręci na odpowiednie obroty. Może błędnie, ale tą dolegliwość wiążę właśnie z gazem i już sobie odpuściłem szukanie konkretnej przyczyny. Po prostu się przyzwyczaiłem. Co w Twoim aucie się stało to trudno stwierdzić. Jak tylko uda Ci się zlokalizować przyczynę to daj znać.
-
[B5] Końcówka drążka kierowniczego, a zbieżność
Dziś miałem wymienianą końcówkę drążka kierowniczego. Czy powinno się po tym sprawdzić zbieżność, czy można to sobie odpuścić jeśli nic nie ściąga?