Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Rozumiem, że interesują Cię nowe felgi? Jeśli tak to mogę przygotować ofertę na różne marki. No właśnie. I znów chcesz kupić takie same?
  2. raggaman, mój ojciec kupił sobie kiedyś passata z holandi. Auto było zglebowane, był na 17kach, a szerokość 225 i miał powycierane dziury w plastikowych nadkolach. Toja Audi chyba jeszcze niżej stoi, poza tym jak Ci obecne gumy ocierają o nadkola to co będzie przy większych..? No, widze że mnie wyprzedziłeś z tym ocieraniem. Jakie Ty właściwie masz teraz felgi i opony?
  3. Kaśka, szukasz nowych felg i opon?
  4. Czy ktoś zakładał krótsze sprężyny tylko na przód? Czy to jest bezpieczne, np. w zakrętach, że na przodzie są krótsze i twardsze sprężyny, a z tyłu seria?
  5. No najlepiej bedzie cała. A jeszcze lepiej dwie kartona.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Myślałem, że uda się pojechać razem, ale ja mogę wyjechać dopiero wieczorem. Właściwie to chyba w sobote rano pojade. Tak czy siak będziemy w kontakcie. Też zostaję do niedzieli, więc może razem będziemy wracać. kudalty66, postaramy się wyrezać jakiś spocik. Zaglądaj na forum to na pewno pojawi się jakaś informacja.
  7. W naturalny sposób tylne sprężyny się bardziej wygniatają i moje auto powoli robi się jak taczka do wożenia kartofli. Czy jest jakiś w miarę tani sposób, żeby też trochę przód opuścić bez utraty komfortu i jakości? Rozumiem, że bez wymiany sprężyn się nie obejdzie, ale czy krótsze sprężyny zawsze są twardsze? Czy konieczna jest też wymiana amortyzatorów?
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W piątek będę w Radomiu. Co prawda będę miał ganiankę, ale jakby ktoś ustalił jakąś godzinę na spota to bym wyrezał trochę czasu dla znajomych. :> mokom, do Lublina jedziesz w piątek czy w sobote rano?
  9. Jaki rozmiar ? Standardowy - 56 A co do oferty - przed chwilą gadałem ze znajomym. Obiecał przygotować ofertę na felgi i opony do końca tygodnia. Podaj mi tylko (może być na PW) rozmiar jaki chcesz i wszystkie dane.
  10. A to w piątek zakładam letnią gumę.
  11. Będzie śnieg?
  12. Po prostu wg mnie gaz w samochodach to loteria. Albo będzie chodził dobrze, albo nie. Niektórym nie przeszkadza, że samochód im kicha, bo cieszą się, że jeżdzą taniej. Inni narzekają na to słabe odpalanie, szarpanie itp. Sam osobiście mam już dość gazu w samochodzie. Przecież samo to, że po kasowaniu błędów VAGiem silnik źle pracuje na gazie i trzeba jechać do gazownika na komputer już daje do myślenia. Silniki są coraz bardziej skomplikowane, a gazownicy często opierają się na doświadczeniu z Polonezami (może troche przesadzam, ale mniej więcej tak jest). Samochody od podstaw projektowane są nawet kilka lat, a tu przychodzi taki pan Janek, wywierci pare dziurek w silniku i w kilka godzin zakłada instalację. Nie wiem jakim musiałby być mistrzem, żeby jakościowo dorównać fabryce. Po prostu auto jest przystosowane do jazdy na benzynie i na tym ma jeździć. Taka jest moja teoria, jak ktoś ma ochotę skomentować to zapraszam do dyskusji. Swoją drogą to ja i tak się cieszę, że moje auto tylko czasem szarpnie przy wyższych obrotach, a nie robi mi więcej problemów. Uważam, że gaz to zło!
  13. chyba jakieś hard porno było grane na spocie :shocked: O tak. I to z udziałem homo... sapiens.
  14. Bergerac, to przyjeżdzaj, ale z LECHem
  15. Bis proszę. Ale teraz może herbatkę bym chciał... :gwizdanie:
  16. Adecneo, kawa lux. A te plastikowe kubki - bezcenne.
  17. A3, siła wyższa. Oby zawał nie skończył się śmiercią.
  18. Noo, są i kubki... Ja nie robie kawy i poprosze 2 łyżeczki.
  19. Melduję się na kawce i już nie moge na te kubki doczekać...
  20. Krzyniek, mam nadzieję, że chociaż Ty się nie wyłamiesz i będziesz miał upieprzone auto, bo inaczej to będę się wstydził przyjeżdżać... Tosik, dobrze by było gdybyś się dziś zjawił, bo lutownica i kilka narzędzi mi potrzeba. :gwizdanie:
  21. No są są, ale już od dwóch godzin jestem w stolycy. raggaman, domyślam się, że mówisz o tym na wylocie do Kozienic, a drugi..?
  22. Oo, coś się dzieje.. Krzyniek, bedziesz dziś? Adecneo, tylko lampa?
  23. Źle się wyraziłem. Chodziło mi ogólnie, że zagazowane auta mają tendencję do słabszego odpalania. Ja mam sekwencję i nawet gdybym chciał to nie odpalę na gazie.
  24. Też jak kupiłem niunię to chciałem doprowadzić ją do idealnego stanu, ale później pogodziłem się z tym, że jednak auto na gazie czasem słabiej odpala. Tzn. ja niby nie mam takich problemów jak Ty. Mój z simnym silnikiem pali idealnie, ale czasem na ciepłym bywa, że muszę odczekać chwilę zanim się wkręci na odpowiednie obroty. Może błędnie, ale tą dolegliwość wiążę właśnie z gazem i już sobie odpuściłem szukanie konkretnej przyczyny. Po prostu się przyzwyczaiłem. Co w Twoim aucie się stało to trudno stwierdzić. Jak tylko uda Ci się zlokalizować przyczynę to daj znać.
  25. Dziś miałem wymienianą końcówkę drążka kierowniczego. Czy powinno się po tym sprawdzić zbieżność, czy można to sobie odpuścić jeśli nic nie ściąga?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.