Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Tomek nie wymiękaj ... na FW wiatrów nie ma W sumie to jeszcze nie wiem, może uda mi się dotrzeć. Ale jeśli już to jadę do FW!
  2. Ja jednak dzis sie wylamuje, wiec problem z glowy.. Robta se co chceta.
  3. Nie wiem co zrobi reszta, ale ja to jade na FW. Na zachodzie śniegiem wali i do wieczora może przywiać też do nas...
  4. Miejscówa jest - nie ma co szukać. Sie znaczy ja bede szukał reszty, bo w Promenadzie jeszcze nie byłem.
  5. Bedziem szukać nowej miejscówy.
  6. Eleganckie to to wszystko. :th: Jak bede troche bogatszy to też musze sprobowac nurkowania.
  7. Za to tera mata kolory BUROKÓW ze stolycy.
  8. No ale chyba nie da rady zrobić tej homologacji w takim samochodzie.
  9. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 17:46 _________________________________________________Załatwiłeś coś ???? Można powiedzieć, że tak, ale najprawdopodobniej na darmo, bo okazało się, że Waszą firmę już kiedyś obsługiwał drugi handlowiec z mojej firmy i każda kolejna transakcja będzie przechodziła na jego konto. Po prostu wszedłem na obstawiony teren. EDIT: Krisu, a czy z Partnera można odpisywać pełny VAT? Mnie się wydaje, że paliwo można wpuszczać tylko w koszty przy takim samochodzie..
  10. msc79, zapraszam na spota. Przynajmniej nie będę jako jedyny, który przyjeżdza kuchenką gazową... PS. Dzięki za dzisiejszą pomoc. :th:
  11. Tak samo jest z kierownicą - ma, ale i tak jeździ jak chce. W ogóle te żuki to lubią np. skrecać w lewo z włączonym prawym kierunkiem.
  12. Tak, ale właśnie o to chodzi. Mamy parę szybszych samochodzików i maszyn na benzynę. Na tą chwilę cały vat nam ucieka, a tak będzie ok... A nie lepiej Żuka za 1000zł kupić? :>
  13. nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio ) Czepiasz sie jak komornik pustej szafy. Ja po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że pasek się skrzywił..
  14. Tosik, ależ ta Twoja siostra jest szalona za kierownicą. Ten passat jest krzywy, czy skrzywiło go tak po tym bocznym poślizgu? Poważnie mówie, passat zostawia 4 ślady. A co lepsze przed tym małym poślizgiem tego nie widziałem. Możliwe to to...?
  15. Taka cisza jakas sie zrobila. Ciekawe co dzikusy szykują na 1 kwietnia...
  16. Wy też jesteście leniuchy, bo nie doczytaliście, że to chodzi o Passata, a nie A4. Tam jest inny klimatronik.
  17. Pisze tu, bo a nóż ktoś może ma, albo wie gdzie znajde - kody klimatronika do passata B5. Czy w ogóle są i co nimi można zrobić?
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mokom, auto było białe, ale w bagażniku jeździ ze mną zawsze szczotka ze skrobaczką, więc nie musiałem mrozić sobie rąk.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mokom, trzeba jechać po woza... Pierwszy raz widze śnieg w lany poniedziałek.
  20. Lala?? Za taką cenę??
  21. Nie no, najlepsze życzenia jakie w tym roku dostałem to: "W TEN WIGILIJNY DZIEŃ ZAŚNIEŻONY, KIEDY W KOŚCIELE BIJĄ DZWONY, PRZYJMIJCIE PEŁNE ŻYCZENIA RADOŚCI, A W NOWYM ROKU SZCZĘŚCIA, ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI!"... Ja wszystko rozumiem, ale czemu jest napisane "przyjmijcie". Przecież ja jestem sam, bo nie mam rodziny?? Cala reszta do przyjęcia... PS. W tym roku postanowiłem być oryginalny i nie umyłem kuchenki gazowej...
  22. Dla mnie to nowość. Poza tym na różne święta tak się przyjęło, że wysyła się szablonowe wierszyki, te same co rok temu...
  23. Z okazji Wielkanocy piosenka noworoczna... <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=J5yV8R39sRM&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=J5yV8R39sRM&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object> Czy myślicie, że to jest żart, czy może oni poważnie myśleli, że są fajni?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.