Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek nie wymiękaj ... na FW wiatrów nie ma W sumie to jeszcze nie wiem, może uda mi się dotrzeć. Ale jeśli już to jadę do FW!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jednak dzis sie wylamuje, wiec problem z glowy.. Robta se co chceta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem co zrobi reszta, ale ja to jade na FW. Na zachodzie śniegiem wali i do wieczora może przywiać też do nas...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miejscówa jest - nie ma co szukać. Sie znaczy ja bede szukał reszty, bo w Promenadzie jeszcze nie byłem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedziem szukać nowej miejscówy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eleganckie to to wszystko. :th: Jak bede troche bogatszy to też musze sprobowac nurkowania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za to tera mata kolory BUROKÓW ze stolycy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale chyba nie da rady zrobić tej homologacji w takim samochodzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 17:46 _________________________________________________Załatwiłeś coś ???? Można powiedzieć, że tak, ale najprawdopodobniej na darmo, bo okazało się, że Waszą firmę już kiedyś obsługiwał drugi handlowiec z mojej firmy i każda kolejna transakcja będzie przechodziła na jego konto. Po prostu wszedłem na obstawiony teren. EDIT: Krisu, a czy z Partnera można odpisywać pełny VAT? Mnie się wydaje, że paliwo można wpuszczać tylko w koszty przy takim samochodzie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
msc79, zapraszam na spota. Przynajmniej nie będę jako jedyny, który przyjeżdza kuchenką gazową... PS. Dzięki za dzisiejszą pomoc. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak samo jest z kierownicą - ma, ale i tak jeździ jak chce. W ogóle te żuki to lubią np. skrecać w lewo z włączonym prawym kierunkiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, ale właśnie o to chodzi. Mamy parę szybszych samochodzików i maszyn na benzynę. Na tą chwilę cały vat nam ucieka, a tak będzie ok... A nie lepiej Żuka za 1000zł kupić? :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio ) Czepiasz sie jak komornik pustej szafy. Ja po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że pasek się skrzywił..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosik, ależ ta Twoja siostra jest szalona za kierownicą. Ten passat jest krzywy, czy skrzywiło go tak po tym bocznym poślizgu? Poważnie mówie, passat zostawia 4 ślady. A co lepsze przed tym małym poślizgiem tego nie widziałem. Możliwe to to...?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taka cisza jakas sie zrobila. Ciekawe co dzikusy szykują na 1 kwietnia...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spamery
-
[Passat B5, 99r.] Kody klimatronika
Wy też jesteście leniuchy, bo nie doczytaliście, że to chodzi o Passata, a nie A4. Tam jest inny klimatronik.
-
[Passat B5, 99r.] Kody klimatronika
Pisze tu, bo a nóż ktoś może ma, albo wie gdzie znajde - kody klimatronika do passata B5. Czy w ogóle są i co nimi można zrobić?
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom, auto było białe, ale w bagażniku jeździ ze mną zawsze szczotka ze skrobaczką, więc nie musiałem mrozić sobie rąk.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom, trzeba jechać po woza... Pierwszy raz widze śnieg w lany poniedziałek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lala?? Za taką cenę??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no, najlepsze życzenia jakie w tym roku dostałem to: "W TEN WIGILIJNY DZIEŃ ZAŚNIEŻONY, KIEDY W KOŚCIELE BIJĄ DZWONY, PRZYJMIJCIE PEŁNE ŻYCZENIA RADOŚCI, A W NOWYM ROKU SZCZĘŚCIA, ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI!"... Ja wszystko rozumiem, ale czemu jest napisane "przyjmijcie". Przecież ja jestem sam, bo nie mam rodziny?? Cala reszta do przyjęcia... PS. W tym roku postanowiłem być oryginalny i nie umyłem kuchenki gazowej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla mnie to nowość. Poza tym na różne święta tak się przyjęło, że wysyła się szablonowe wierszyki, te same co rok temu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z okazji Wielkanocy piosenka noworoczna... <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=J5yV8R39sRM&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=J5yV8R39sRM&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object> Czy myślicie, że to jest żart, czy może oni poważnie myśleli, że są fajni?