Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela, byłbym wdzięczny gdybyś przywiozła na najbliższego spota troszke tych kalendarzyków dla mnie. msc79, to coś dla Ciebie: http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, chyba żartujesz. Przed kim i po co?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam..... A jak dużo tego masz? Wygląda na to, że na 2008 r. już nikt nie sprzedaje, a ja jak stałem się klubowiczem to czuję wewnętrzny obowiązek, żeby bardziej reklamować nasz klub. msc79, dzięki. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś z Was ma kalendarzyki klubowe na 2008?
-
SPOTY RADOMSKIE
Za godzine przyjeżdza kumpel i jedziemy szukać. [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 13:49 _________________________________________________mokom, jedziesz na weekend do Lublina?
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Jakie fora fotograficzne polecacie?
-
[B5 AFN] Pękł mi przewód hamulcowy
Przewody hamulcowe podobno lubią pękać na badaniu technicznym jak diagnosta nieumiejętnie wjeżdża na rolki, ale o co dokładnie chodzi to nie wiem. Za czasów Fiata Uno miałem dwie awaryjne sytuacje z hamulcami, tylko że tam to wypadały mi klocki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to na przyszły ttydzien sie jakos umówimy poniedziałek albo wtorek bo nie dam rady skombinowac kasy do jutra bankomat mi na to nie pozwoli Ok, najlepszy będzie chyba wtorek tak żeby później prosto na spota pojechać. Będziemy w kontakcie. :th:
-
[B5 AEB] Jazda na resztkach gazu
Też słyszałem, że nie powinno się jeździć na oparach, bo wtedy komputer wariuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie i Pany, ubiegam się o status Klubowicza na Naszym forum. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu. Już chyba nawet wiem kto w pierwszej kolejności chce mnie odstrzelić (Jozin, nie mówię o Tobie).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, dopiero teraz dowiedziałem się jak masz na imię.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Możemy. Zakładka PROFIL, następnie po lewej stronie DANE PUBLICZNE no i dalej to już powinieneś się połapać. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomku, ja to chyba nie muszę wpisywać swojego imienia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek, ok. Tylko że ja moge albo jutro albo już w przyszłym tygodniu. Coś mi się też wydaje, że będziemy musieli kombinować rabat od 3 szt... Malik, mogłbyś podać link do jakiegoś ciekawego forum fotograficznego?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, ja jestem zwarty i gotowy na zakupy. No to co, dziś wieczorem? EDIT: Jak to sie stalo, ze mam w profilu wojewodztwo DOLNOSLASKIE? I widze, ze nie tylko ja..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to dobra cena. Netto wyjdzie 1426,62 zł. Jeszcze na koło do roweru mi zostanie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i oddadzą od tego te 215 zeta ? Bo juz sie pogubiłem... A od czego w ogóle zwraca, bo ja całkiem nie czaje bazy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kochani (oprócz Krzyńka ), czy zauważyliście to, że kolega K... jest coraz bardziej upierdliwy? Nie dość, że nie ma z niego pożytku, bo komputer mu siada w 3 minuty to jeszcze rozrzuca jakieś bomby zrobione przez Adriana. Trzeba będzie go wyeliminować z gry. Adrian, zrób jeszcze taką bombe, a ja znow pójdę na zaplecze i osobiście dopilnuje, żeby umieścili ją w Jozinowym Wieśmaku. Pozostaje tylko kwestia co zrobić, żebyśmy nie siedzieli przy tym samym stoliku co Jozin w momencie gdy zrobi pierwszego gryza... msc79, punkty oczywiście też, aż 6. A co najlepsze pan władza sprawdzał i okazało się, że na koncie aktywny punkt mam tylko 1. Czyli teraz mam 7. Nie wiem czy sie jakoś nie machnął, bo ostatnio miałem pecha do władz i posypało mi się troche punktów. Bede musiał sie pofatygowac na posterunek i dokladnie to sprawdzić. Taak, pisze sie. Ja sie pisze. Chociaż dziś rano pojawił mi się taki plan, żeby może w pierwszej kolejności rower se kupić, ale jakby grupowe zakupy miały być tańsze to przemyśle jeszcze sprawe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i wracając se spota se zarobiłem 200 zł msc79, zdążyłeś skręcić w lewo, ja pojechałem prosto i za kilkadziesiąt metrów mnie wysuszyli. CB miałem jeszcze na naszym kanale. To wszystko przez Jozina z Bazin!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela, to już chyba wiem, dzieki. :th: msc79, jestem jeszcze w Radomiu i mam troche roboty. Trudno mi powiedzieć na którą i czy w ogóle dotrę dziś na spota. Oczywiści będę się starał. Wyślę Ci PW z moim n-rem kom. Ty też podaj swój nr to będziemy w kontakcie. Jak tylko wyjadę z Radomia to dam znać i mogę podjechać np. pod Twoją firmę, albo w każde dowolne miejsce w okolicach Piaseczna..
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Podłączam się do tematu, bo też chce kupić jakiś profi aparat, ale w dobrej cenie (max 2000zł). Może ktoś poleci jakieś fora fotograficzne..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
msc79, jeszcze nie wiem gdzie ta Promenada, ale bede lecial od Radomia najprawdopodobniej przez Janki. Chyba, że bliżej będzie Puławską... Jak wiesz gdzie Promenada to możemy się ustawić wieczorem w okolicach Piaseczna i poprowadzisz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jade pod dach, czyli na Promke, tak? (o ile dojade dzis do stolycy)
-
Podpisy w Outlook Express
Zrobiłem podpis we FrontPage'u, ale coś sie za duże odstępy robią między wierszami. Mimo wszystko dzięki wielkie, popracuje jeszcze nad tym. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idźta spać spamery! Adaho, stary, polski zwyczaj nakazuje, żeby nie trzeźwieć przez cały tydzień. Powodzenia. :th: