Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pić czy nie pić...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu a może to ? bardzo subtelne .... i zawsze możesz zdemontował i ułozyć z nich logo OOOO obok fury http://www.allegro.pl/item318784867_kolpaki_obrecze_pierscienie_vw_15_.html Z tymi to bedzie wyglądał jak KIT z Night Rider'a. To dobre jest.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kozacko wyglądają tylko na czarnych betunkach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek, no i jak droga? Bardzo długa była?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyżby ktoś mi pozazdrościł..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz, jeszcze czuje lekki respekt, bo jakby nie było jestem tu nowy... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za późno informacja poszła o zmianie miejsca i nie każdy może ją odczytać. Proponuję FW. Koleś w okularach jest dobry, wygląda mi na takiego jakiegoś... administratora czy cuś takiego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No prosze prosze. Widać kto jest stałym bywalcem izby...
-
SPOTY RADOMSKIE
No to prawda, troche daliśmy w palnik. Następnym razem jedziemy na lubelskiego spota. Zaglądaj czasem na "Spoty lubelskie".
-
SPOTY RADOMSKIE
To co, powtórka z rozrywki za 2 tygodnie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Proponuję za 3 godz w stałym miejscu. A jak nie to może przyszły weekend? [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 17:39 _________________________________________________mokom, zamelduj się jak dotrzesz do domu. Tak swoją drogą to chyba nie powinniśmy dziś prowadzić...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, zerknij sobie na link - ktoś sprzedaje koła http://forumsamochodowe.com/viewtopic.php?p=109893&sid=6a6e25dbec3630c2d22b8601932c1b95#109893
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też nie rozumiem Krzyńka postów... Norbi, sie znaczy już do gór pojechałeś i mówisz, że tam śnieg pada?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idź już spać ty spamerze jeden ty!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:bicz3: W ryj dać moge dać...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie wszyscy znają, ale ja nie znałem... Mlode malzenstwo u ginekologa dowiaduje sie, ze beda mieli dziecko. Mlody zonkos pyta: - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciazy mozna czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze mozna bez obaw, normalnie po bozemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tylu bo bezpiecznie dla przyszlej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wylacznie na wilka. - A mozna wiedziec panie doktorze jak to jest na wilka? - Lezysz pan kolo nory i wyjesz!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byl sobie facet, który dbal o swoj wyglad. Pewnego razu stanal przed lustrem, rozebral sie i zaczal podziwiac swe cialo. Ze zdziwieniem stwierdzil jednak, iz wszystko jest pieknie opalone oprócz jego czlonka! Nie podobalo mu sie to, wiec postanowil cos z tym zrobic. Poszedl na plaze, rozebral sie i zasypal cale swe cialo, zostawiajac czlonka sterczacego na zewnatrz. Przez plaze przechodzily dwie staruszki. Jedna opierala sie na lasce. Przechodzac obok zasypanego faceta ujrzala cos wystajacego z piasku. Koncem laski zaczela przesuwac to w jedna, to w druga strone. - Zycie nie jest sprawiedliwe - powiedziala do drugiej. - Czemu tak mówisz? - spytala tamta zdziwiona. - Gdy mialam 20 lat bylam tego ciekawa, gdy mialam 30 lat bardzo to lubilam, w wieku 40 lat juz sama o to prosilam, gdy mialam lat 50 juz za to placilam, w wieku 60 lat zaczelam sie o to modlic, a gdy mialam 70 to juz o tym zapomnialam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosna na dziko, a ja se k**wa nawet przykucnac nie moge !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo, przyjeżdzaj na spota, tam pełno chętnych do pocięcia fiata, wybierzesz se jakiś silnik i sie coś wyreza. Ale pamietaj, zebys se wziął troche drobnych na taksówkę..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mów Kasia! Pamiętasz jak Kasia w Kaletce mówiła, żeby nazywać ją Kaśka? No to mów Kaśka! oj wiesz Tomku po tym wszystkim co .... to chyba mogę mówić Kasia :gwizdanie: Aa, no to ja już dalej nie zaczepiam... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No cóż. Jeden jest ładny, drugi wygodny, jeszcze inny niezawodny, a Audi ma to wszystko w jednym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mów Kasia! Pamiętasz jak Kasia w Kaletce mówiła, żeby nazywać ją Kaśka? No to mów Kaśka!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A propos siadania pupska - u mnie też powoli auto robi się taczką do wożenia kartofli. Czy ktoś z was obniżał sam przód? Czy da radę zrobić to bez większej utraty komfortu i jakości?
-
[B5 ADR] Problemy z paleniem A4 B5 ADR co jeszcze można poprawić ?
A może Ty masz problem z immobilizerem? W ogóle to jak długo trzymasz na zapłonie przed odpaleniem? Czy pomarańczowa kontrolka od immo miga czy nie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cennika nie mam, ale powinien być w tym tygodniu, tylko tak jak mówiłem to będą nowe felgi i opony. Postaram się wyrezać jakąś ofertę na różne rozmiary kół, więc jeśli będą chętni to... MAM DOBRE CENY ! A poza tym to nie chce mi sie z wami gadac. Ide...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjmijmy, że jeśli profil opony będzie mniejszy to rozmiar całych kół będzie taki sam, ale to chyba tylko optymistyczna wersja.