Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja sie deklaruje na nastepny wtorek, wiec Ty tez musisz byc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spojrz na nazwe tematu i pomysl No fakt, nie pomyslalem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
T-żółw, jaśniej można?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co to jest FW?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi, spokojnie. Jeszcze nie jutro. Pojawie sie innym razem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oo, juz zaczynają. Wpisowe będzie, tylko moja kieszen na pewno nie dopuści do tego, zeby zabraklo mi miejsca w Audi. Ale spokojnie, starczy dla wszystkich.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam wszystkich. Przeprowadzilem sie do Wawy, a wlasciwie poki co do Łazów kolo Wawy, wiec od teraz bede tu czesciej zagladal i mysle, ze wkrotce pojawie sie na jakims spocie warszawskim. P.S. Oczywiscie nie mam zamiaru czytac wczesniejszych postow w tym watku, bo trudno przerobic ponad 1000 stron. Mam nadzieje, ze nie ma tam nic istotnego.
-
[B5] kasowanie błedow klimatronika
No w sumie faktycznie, co by to bylo gdyby po kazdym odpieciu baterii trzeba bylo programowac. To znaczy, ze w radomskim serwisie jakies młotki pracują, bo jak do nich pojechalem z błędami to pytali czy mi sie rozladowala ostatnio bateria i jesli tak to to moze byc przyczyna. Stad moj post wyzej.
-
[B5] kasowanie błedow klimatronika
Z tego co wiem jak odlączysz akumulator to później musisz nawet zaprogramować VAGiem klimatronik. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę.
-
Nasza Klasa - profil klubu
Kasiu, probuj do oporu.. Tomasz Szust Radom / Warszawa
-
[B5 AWT] spalanie na luzie jak to z nim jest
Po prostu nowoczesne samochody mają CUT OFF, czyli odcinke paliwa, jesli nie jest ono potrzebne - a tak jest w przypadku toczenia sie auta na biegu, np. z górki. Czyli jesli chcesz jezdzic ekonomicznie to hamuj biegami. Ot i cała historyja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ludzie kochani, przeprowadzam sie do Warszawy. Ale spokojnie spokojnie. Jak bedzie jakis spot w Radomiu to przyjade. :th: Janusz, Gdzie i kiedy beda zdjecia z pasterki??
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, pasterkowy zloto-spocik byl dobry. Wesołości życzę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ludzie. Pamietajcie, ze mamy swoja klase na nasza-klasa.pl ( http://nasza-klasa.pl/school/94234/1 ). Trzeba wchodzic i sie dopisywac.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja jestem za. Pasuje mi sobota lub niedziela.
-
Co sądzicie o starym Cadillacu?
Mnie co prawda bardziej sie podobaja amerykanskie "kwadraty" z lat '70 - '80, ale ten kadillak to jest miodzio. Chcialbym takim pojezdzic. A zeby go utrzymac to pewnie trzeba troche kasiory i stalowe nerwy... ...np.
-
SPOTY RADOMSKIE
Uuu, a ja bylem wtedy jeszcze w trasie i nawet nie wiedzialem, ze spocicie..
-
Audi Cordoba - najnowsze dziecko grupy Audi/seat
No cóż, tjunik jakich pełno... A widzieliscie kiedys Vektre A przerobiona na MB okularnika?? Na allegro byla... Albo osobiscie kiedys widzialem MB 124 przerobionego na przedostatni model E klasy. To dopiero sa wariaci..
-
SPOTY RADOMSKIE
U mnie podobnie jak u mokoma, tylko ze piatki mam tez wolne, a sobota i niedziela odpadają..
-
[B5 ADR 1.8] Para z wydechu...
mateogda, przynajmniej mnie pocieszyles. :th:
-
KOŁPAKI na zimę
Ja biore przyklad z niemcow i jezdze na czarnych stalowkach bez kolpakow - tam zadko ktore auto ma kolpaki zimą.. Poza tym plusem jest tez to, ze co pol roku mam "inny" samochod - mam na mysli to, ze wiosną dopiero co zalozone alusy cieszą oko.
-
[B5 ADR 1.8] Para z wydechu...
U mnie ta para leci tez na benzynie. Miedzy przegladami (10.000km) znikają tylko śladowe ilosci plynu chlodniczego, wiec to chyba nie to.
-
[B5 ADR 1.8] Para z wydechu...
Temat już sie kiedyś pojawial, ale jakoś nie bylo konkretnej odpowiedzi, więc jeszcze raz: Gdy jest zimno na dworze, po odpaleniu auta z rury leci chmura pary - to normalne. Gdy normalne auto sie rozgrzeje to para znika - a u mnie nic, para jak leciala tak leci (nawet po przejechaniu +100km). To niby szczegół, ale bardzo mnie to irytuje. Czy ktos potrafi mi wyjasnic czemu tak sie dzieje? Jezdze na gazie i nie mam katalizatora. Oprocz tego mam uszkodzony srodkowy tlumik. Czy przyczyną może być któraś z tych rzeczy??
-
Euro 2012 - Zabiorą nam czy też nie
Wg mnie nie zabiorą nam EURO 2012, ale nie wiem czy nie lepiej by bylo gdyby już teraz zabrali... Przeciez jesli chcemy zdazyc z tyloma km autostrad w tak krotkim czasie to co to bedzie za jakosc..? Jesli to ma byc tylko na jeden sezon (2012) to ja dziekuje za takie inwestycje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taak, stale miejsce - P. Obi