Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Ja sie deklaruje na nastepny wtorek, wiec Ty tez musisz byc.
  2. Spojrz na nazwe tematu i pomysl No fakt, nie pomyslalem.
  3. T-żółw, jaśniej można?
  4. Co to jest FW?
  5. Norbi, spokojnie. Jeszcze nie jutro. Pojawie sie innym razem.
  6. Oo, juz zaczynają. Wpisowe będzie, tylko moja kieszen na pewno nie dopuści do tego, zeby zabraklo mi miejsca w Audi. Ale spokojnie, starczy dla wszystkich.
  7. Witam wszystkich. Przeprowadzilem sie do Wawy, a wlasciwie poki co do Łazów kolo Wawy, wiec od teraz bede tu czesciej zagladal i mysle, ze wkrotce pojawie sie na jakims spocie warszawskim. P.S. Oczywiscie nie mam zamiaru czytac wczesniejszych postow w tym watku, bo trudno przerobic ponad 1000 stron. Mam nadzieje, ze nie ma tam nic istotnego.
  8. No w sumie faktycznie, co by to bylo gdyby po kazdym odpieciu baterii trzeba bylo programowac. To znaczy, ze w radomskim serwisie jakies młotki pracują, bo jak do nich pojechalem z błędami to pytali czy mi sie rozladowala ostatnio bateria i jesli tak to to moze byc przyczyna. Stad moj post wyzej.
  9. Z tego co wiem jak odlączysz akumulator to później musisz nawet zaprogramować VAGiem klimatronik. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę.
  10. Kasiu, probuj do oporu.. Tomasz Szust Radom / Warszawa
  11. Po prostu nowoczesne samochody mają CUT OFF, czyli odcinke paliwa, jesli nie jest ono potrzebne - a tak jest w przypadku toczenia sie auta na biegu, np. z górki. Czyli jesli chcesz jezdzic ekonomicznie to hamuj biegami. Ot i cała historyja.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ludzie kochani, przeprowadzam sie do Warszawy. Ale spokojnie spokojnie. Jak bedzie jakis spot w Radomiu to przyjade. :th: Janusz, Gdzie i kiedy beda zdjecia z pasterki??
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Taaa, pasterkowy zloto-spocik byl dobry. Wesołości życzę...
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ludzie. Pamietajcie, ze mamy swoja klase na nasza-klasa.pl ( http://nasza-klasa.pl/school/94234/1 ). Trzeba wchodzic i sie dopisywac.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja jestem za. Pasuje mi sobota lub niedziela.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mnie co prawda bardziej sie podobaja amerykanskie "kwadraty" z lat '70 - '80, ale ten kadillak to jest miodzio. Chcialbym takim pojezdzic. A zeby go utrzymac to pewnie trzeba troche kasiory i stalowe nerwy... ...np.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Uuu, a ja bylem wtedy jeszcze w trasie i nawet nie wiedzialem, ze spocicie..
  18. No cóż, tjunik jakich pełno... A widzieliscie kiedys Vektre A przerobiona na MB okularnika?? Na allegro byla... Albo osobiscie kiedys widzialem MB 124 przerobionego na przedostatni model E klasy. To dopiero sa wariaci..
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    U mnie podobnie jak u mokoma, tylko ze piatki mam tez wolne, a sobota i niedziela odpadają..
  20. mateogda, przynajmniej mnie pocieszyles. :th:
  21. Ja biore przyklad z niemcow i jezdze na czarnych stalowkach bez kolpakow - tam zadko ktore auto ma kolpaki zimą.. Poza tym plusem jest tez to, ze co pol roku mam "inny" samochod - mam na mysli to, ze wiosną dopiero co zalozone alusy cieszą oko.
  22. U mnie ta para leci tez na benzynie. Miedzy przegladami (10.000km) znikają tylko śladowe ilosci plynu chlodniczego, wiec to chyba nie to.
  23. Temat już sie kiedyś pojawial, ale jakoś nie bylo konkretnej odpowiedzi, więc jeszcze raz: Gdy jest zimno na dworze, po odpaleniu auta z rury leci chmura pary - to normalne. Gdy normalne auto sie rozgrzeje to para znika - a u mnie nic, para jak leciala tak leci (nawet po przejechaniu +100km). To niby szczegół, ale bardzo mnie to irytuje. Czy ktos potrafi mi wyjasnic czemu tak sie dzieje? Jezdze na gazie i nie mam katalizatora. Oprocz tego mam uszkodzony srodkowy tlumik. Czy przyczyną może być któraś z tych rzeczy??
  24. Wg mnie nie zabiorą nam EURO 2012, ale nie wiem czy nie lepiej by bylo gdyby już teraz zabrali... Przeciez jesli chcemy zdazyc z tyloma km autostrad w tak krotkim czasie to co to bedzie za jakosc..? Jesli to ma byc tylko na jeden sezon (2012) to ja dziekuje za takie inwestycje.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Taak, stale miejsce - P. Obi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.