Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. A co konkretnie chcesz wiedziec? Mam znajomego, który handluje nowymi felgami - moge sie czegos dowiedziec. Jeśli Cie interesuje zakup to przygotuje też jakąś ofertę.
  2. Hmm, gdyby nie duży nacisk na język to już bym się pisał, bo szukam teraz pracy właśnie na takim stanowisku.
  3. Hmm, skoro mam taki przywilej to ja też zamawiam jazdę próbną. A co.
  4. Na tym filmiku subaru wyprzedza beczkę z napisem "Kijas" - tymi beczkami jeździłem.
  5. Chłopaki chcieli chociaż raz poczuć się jak na filmie. No i im się udało, bo na filmach policjanci tak właśnie kończą.
  6. Wazeliniarz ... No w sumie ja też wazeliny troche puściłem. Nie odbierajcie tego źle.
  7. Nie mam takich klimatów lubię siebie taką jaką jestem. I nie zamierzam rezygnować z takich pyszności. :> :> Mówią tak ci, którzy nie mają problemów z nadwagą.. A tak w ogóle to bardzo dobre podejście. Aż jestem zdziwiony, że to powiedziała kobieta. :> przeciez Kasia bardzo ładnie wygląda, nic dodać nic ująć to czym ma się przejmowac No to właśnie o tym mówie - nie przejmuje się tym, bo dobrze wygląda..
  8. Nie mam takich klimatów lubię siebie taką jaką jestem. I nie zamierzam rezygnować z takich pyszności. :> :> Mówią tak ci, którzy nie mają problemów z nadwagą.. A tak w ogóle to bardzo dobre podejście. Aż jestem zdziwiony, że to powiedziała kobieta. :>
  9. Dzieki za VAGowanie. Nastepnym razem obiecuje przyjechac czystym autem.
  10. Czas ruszyc... pod prysznic. Cholera, jak zwykle spozniony. Woza też oczywiście nie umyłem i znów bedą się czepiac, ze pierwszy raz (teraz to juz drugi) brudnym wozem przyjezdzam.
  11. No i tylko dlatego nie miałbym do przewoźnikow i kierowców pretensji, gdyby zablokowali ulice. Byłby kocioł, ale przynajmniej w słusznej sprawie.
  12. Ja tam byłem naprzeciwko wjazdu na FW ... za 6 blach przelecisz zewnątrz autko wszystkimi programami Co do wnętrza nie wiem czy stoją tam odkurzacze , ale też by mi sie przydało odkurzanko Taak, tylko ze ja jestem zbyt leniwy, zeby samemu machac szczotami. Wole oddac auto komus, kto to za mnie zrobi. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 17:25 _________________________________________________ Wyszli strajkowiczom naprzeciw. Kazdy skontrolowany podswiadomie bal sie pozniej blokowac, bo wiedzial, ze byl spisany. Nie popieram tego typu strajkow, ale chyba nie mialbym nic przeciwko gdyby jednak zablokowali drogi - w koncu musza dopiąc swego, a skoro inne metody nie dzialaja.. Dojdzie do tego, ze rzadowe beemki i lancie wyjada na ulice i zablokuja WYJAZD z Warszawy. :>
  13. JEZU, ale wy smarujeta te posty. Nie zagladalem przez weekend i juz nawalone stron. No bo ja przyzwyczajony do spotow radomskich, gdzie od grudnia nic sie nie rusza.. No i jak, stoja te TIRy w stolicy? Czy w tym garazu, gdzie sa spoty myją też wnetrze auta, czy jest tylko mycie zewnetrzne, bo nie wiem czy zaliczyc kąpiel wczesniej czy tam..?
  14. A moze i ja sie na tego VAGa zalapie we wtorek? Tez mi mryga 1n2 czy cos takiego i zawsze zapominam powiedziec o tym mechanikowi jak robi mi przeglad, a podobno w moim roczniku nie da sie tego inaczej ustawic jak tylko VAGiem, dobrze mowie?
  15. Noo, liczylem na to, ze bede pierwszy na forum po spocie, a tu d*pa. Dzieki wszystkim, a szczegolnie Norbiemu za zademonstrowanie eSy. Zakochalem sie...
  16. Jade kurna jade na spota. Spozniony, ale jade...
  17. A ja mam teraz ładne czarniutkie felunie. Szkoda tylko, że 15'' i stalówki.
  18. No przeciez na to licze... [br]Dopisany: 17 Styczeń 2008, 20:26 _________________________________________________ Teraz juz wiem.
  19. Eee, no to co to za robota? No ale pewnie znajdzie sie ktos, kto walnie kielicha..? Tak czy siak na wszelki wypadek bede mial cos w bagazniku.
  20. Nastraszylas mnie, wiec zadzwonie na pewno..
  21. No to mamy czas do wtorku... Bede jutro w Radomiu przez kilka godzin, wiec jak? Masz czas jutro?
  22. Bryniu, dopiero teraz mi mowisz. :>
  23. Lukas, no to organizuj sobie kierownika na wtorek. Ja na pewno bede z flacha (sam niestety nie bede mial kierownika ).
  24. Dobra, przekonaliscie mnie. :> We wtorek jestem na spocie. :th: P.S. Z flacha oczywiscie, tylko czy bedzie ktos pijący?? A właściwie o co ja pytam...
  25. Kurna, az sie boje przyjezdzac we wtorek jako nowy.. Krzyniek, bedziesz we wtorek? Nie wiem czy juz sie zorientowales, ale przeprowadzilem sie do stolycy. EDIT: Ludzie, a wlasciwie to czy na parking, na ktorym sie spotykacie mozna wjezdzac z eLPiDzi PAŁER..?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.