Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co konkretnie chcesz wiedziec? Mam znajomego, który handluje nowymi felgami - moge sie czegos dowiedziec. Jeśli Cie interesuje zakup to przygotuje też jakąś ofertę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, gdyby nie duży nacisk na język to już bym się pisał, bo szukam teraz pracy właśnie na takim stanowisku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, skoro mam taki przywilej to ja też zamawiam jazdę próbną. A co.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na tym filmiku subaru wyprzedza beczkę z napisem "Kijas" - tymi beczkami jeździłem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki chcieli chociaż raz poczuć się jak na filmie. No i im się udało, bo na filmach policjanci tak właśnie kończą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wazeliniarz ... No w sumie ja też wazeliny troche puściłem. Nie odbierajcie tego źle.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam takich klimatów lubię siebie taką jaką jestem. I nie zamierzam rezygnować z takich pyszności. :> :> Mówią tak ci, którzy nie mają problemów z nadwagą.. A tak w ogóle to bardzo dobre podejście. Aż jestem zdziwiony, że to powiedziała kobieta. :> przeciez Kasia bardzo ładnie wygląda, nic dodać nic ująć to czym ma się przejmowac No to właśnie o tym mówie - nie przejmuje się tym, bo dobrze wygląda..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam takich klimatów lubię siebie taką jaką jestem. I nie zamierzam rezygnować z takich pyszności. :> :> Mówią tak ci, którzy nie mają problemów z nadwagą.. A tak w ogóle to bardzo dobre podejście. Aż jestem zdziwiony, że to powiedziała kobieta. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki za VAGowanie. Nastepnym razem obiecuje przyjechac czystym autem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czas ruszyc... pod prysznic. Cholera, jak zwykle spozniony. Woza też oczywiście nie umyłem i znów bedą się czepiac, ze pierwszy raz (teraz to juz drugi) brudnym wozem przyjezdzam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i tylko dlatego nie miałbym do przewoźnikow i kierowców pretensji, gdyby zablokowali ulice. Byłby kocioł, ale przynajmniej w słusznej sprawie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam byłem naprzeciwko wjazdu na FW ... za 6 blach przelecisz zewnątrz autko wszystkimi programami Co do wnętrza nie wiem czy stoją tam odkurzacze , ale też by mi sie przydało odkurzanko Taak, tylko ze ja jestem zbyt leniwy, zeby samemu machac szczotami. Wole oddac auto komus, kto to za mnie zrobi. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 17:25 _________________________________________________ Wyszli strajkowiczom naprzeciw. Kazdy skontrolowany podswiadomie bal sie pozniej blokowac, bo wiedzial, ze byl spisany. Nie popieram tego typu strajkow, ale chyba nie mialbym nic przeciwko gdyby jednak zablokowali drogi - w koncu musza dopiąc swego, a skoro inne metody nie dzialaja.. Dojdzie do tego, ze rzadowe beemki i lancie wyjada na ulice i zablokuja WYJAZD z Warszawy. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JEZU, ale wy smarujeta te posty. Nie zagladalem przez weekend i juz nawalone stron. No bo ja przyzwyczajony do spotow radomskich, gdzie od grudnia nic sie nie rusza.. No i jak, stoja te TIRy w stolicy? Czy w tym garazu, gdzie sa spoty myją też wnetrze auta, czy jest tylko mycie zewnetrzne, bo nie wiem czy zaliczyc kąpiel wczesniej czy tam..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A moze i ja sie na tego VAGa zalapie we wtorek? Tez mi mryga 1n2 czy cos takiego i zawsze zapominam powiedziec o tym mechanikowi jak robi mi przeglad, a podobno w moim roczniku nie da sie tego inaczej ustawic jak tylko VAGiem, dobrze mowie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo, liczylem na to, ze bede pierwszy na forum po spocie, a tu d*pa. Dzieki wszystkim, a szczegolnie Norbiemu za zademonstrowanie eSy. Zakochalem sie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jade kurna jade na spota. Spozniony, ale jade...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja mam teraz ładne czarniutkie felunie. Szkoda tylko, że 15'' i stalówki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No przeciez na to licze... [br]Dopisany: 17 Styczeń 2008, 20:26 _________________________________________________ Teraz juz wiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee, no to co to za robota? No ale pewnie znajdzie sie ktos, kto walnie kielicha..? Tak czy siak na wszelki wypadek bede mial cos w bagazniku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nastraszylas mnie, wiec zadzwonie na pewno..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to mamy czas do wtorku... Bede jutro w Radomiu przez kilka godzin, wiec jak? Masz czas jutro?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu, dopiero teraz mi mowisz. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, no to organizuj sobie kierownika na wtorek. Ja na pewno bede z flacha (sam niestety nie bede mial kierownika ).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, przekonaliscie mnie. :> We wtorek jestem na spocie. :th: P.S. Z flacha oczywiscie, tylko czy bedzie ktos pijący?? A właściwie o co ja pytam...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna, az sie boje przyjezdzac we wtorek jako nowy.. Krzyniek, bedziesz we wtorek? Nie wiem czy juz sie zorientowales, ale przeprowadzilem sie do stolycy. EDIT: Ludzie, a wlasciwie to czy na parking, na ktorym sie spotykacie mozna wjezdzac z eLPiDzi PAŁER..?