Treść opublikowana przez tomaszu
-
[B5 ADR] Brak nawiewu na szybe...
Kurcze, dopiero co wymienialem ten silniczek, bo wialo tylko cieple powietrze. No chyba ze mowicie teraz o jakims innym.. Filtr kabinowy zmieniam regularnie razem z innymi filtrami i olejem - co 10.000km, wiec go wykluczam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, nowa propoycja. Sobota, godz. 16:00. Co Wszyscy na to?
-
Absurdalny przepis drogowy
To cos jak w Rosji. Tam tez trzeba miec upowaznienie jesli jedzie sie autem bez jego wlasciciela.
-
[B5 ADR] Brak nawiewu na szybe...
Odkad kupilem auto to caly czas mam jakies problemy z klimatronikiem. Obecnie nie mam nawiewu na szybe, a chyba kazdy dobrze wie jak wyglada jazda bez nawiewu zimą... Konkretnie to cos tam dmucha, ale bardzo slabo. Sam juz nie wiem, czy to moze byc wina klimatronika czy moze gdzies ucieka to powietrze bokiem... Przerabial ktos ten temat? Cos czuje, ze znow bede musial postawic auto w serwisie i beda rozbierac caly kokpit. Brrrr.
-
[B5 ADP] [szyberdach] nie otwiera sie
Tez mam problem z szyberdachem, tylko ze u mnie w zadna strone sie nie otwiera, a slychac, ze przekaznik pracuje. Wczoraj pojechalem z tym do serwisu (bo nigdzie nie moglem znalezc nikogo, kto moglby sie tego podjac) i tam powiedzieli, zebym dal sobie z tym spokoj, bo to nieoplacalne... Samo rozebranie podsufitki i dostanie sie do tych mechanizmow kosztuje u nich 500zl + koszty czesci, nie mowiac juz o tym, ze auto trzeba by postawic u nich na min tydzien. I tak tez wczoraj stwierdzilem, że jednak szyberdach nie jest mi aż tak bardzo potrzebny...
-
SPOTY RADOMSKIE
Widze, że jednak nikogo nie bylo w piatek na parkingu... A no to ja sie pochwale, ze bylem SAM. Stalem tam 45min, bo akurat znajomego spotkalem i nic, zadne A4 nie podjechalo. :bicz3: Licze na to, ze jakos sie to odbije nastepnym razem...
-
SPOTY RADOMSKIE
No i jak? Byl ktos wczoraj o 17:00 na parkingu? Janusz-audi, byles??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, ja tez sie pokaże dziś o 17:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moja niunia stala dzis w garazu.. No to jak? Kto sie pisze na piatek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, nie mam dla siebie zadnego wytlumaczenia, wiem ze zwalilem po calości... Witam Pana mokoma! Ostatnio tu sie dzieje co chce - tzn. bardzo slaba organizacja. Ale obiecuje, ze na nastepny ustalony spot przyjade! Moze jakies propozycje..? No to ja zaproponuje: Piątek, 02.11.2007 o godz. 17:00
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek,widziałem Cię dzisiaj na Paderewskiego ok godz.15.30 Aa, z Lublina wracalem i odwozilem ekipe. Co z tym spotem 21go, tj. jutro? Ja sie pisze. Mnie pasuje godzina 15:00 pod Obi. Ja jutro przyjade, wiec jak kogos nie bedzie o 15:00 to wpierdel!
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale nasz wątek zamarł. Ja też jestem nieczasowy ostatnio. Jedynie moze mi pasowac ktoras niedziela, np. za tydzien...
-
SPOTY RADOMSKIE
Heej, w koncu nie wiem czy wybiera sie ktos dzisiaj na parking??
-
Najgorsze auto jakim jeździłem
Żuk z lat '70. - Jak juz znalazlem wyższe biegi to strach bylo sie rozpedzac, bo kierownica sprawiala wrazenie jakby była w próżni... Poza tym jechałem w deszcz i za cholere nie mogłem sobie poradzic z parującymi szybami. Jak juz przyszło mi gwałtowniej zahamowac to całe życie przeleciało mi przed oczami... ALe ogólnie lubie takie samochody. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Miejscowka to jak zwykle - na parkingu Billi (dawnego MiniMala). Kiepsko, ze jednym pasuje sobota, a innym niedziela. Ja osobiscie moge sie dopasowac do kazdego dnia. W sumie to moglbym byc bardziej za sobotą. Naradzac sie ludzie, bo do weekendu juz niedaleko.
-
SPOTY RADOMSKIE
U mnie sobota odpada - jadę na 1/4 na Bemowo Ja też bym wolał niedziele. :th: Janusz-audi, mamy taki sam silnik, wiec przyjezdzaj w niedziele.
-
SPOTY RADOMSKIE
A więc najbliższa sobota (tj. 15 września) o godz. 17:00, ew. niedziela (tj. 16 września) o godz. 14:00. Ja jestem już gotowy..
-
Pytanie dot. rowerów
Oo, podobuje mi sie taki. I cena przyjazna. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Widze ze chetnych nie ma na spota. A wiec przekladamy na inny termin. Tym bardziej ze jednak srednio mi pasuje jutro... Gdyby jednak ktos mial chec przyjechac to niech do mnie dzwoni (nr na liscie A4 Assistance) - postaramy sie cos wykombinowac. Dobranoc.
-
AIR SHOW 2007
W internecie krążą plotki: pilot, który leciał ostatni raz prosił o dokładne filmowanie całego pokazu - czyżby ta tragedia była zamierzona... Zwala się też winę na rocznicę wybuchu wojny światowej - czyżby to miało wypływ? Tak czy inaczej mimo wielu tragedii chociażby na drogach każdego dnia to jednak zdarzenie jakie miało miejsce dziś na radomskim lotnisku jest wyjątkowe, bo Ci piloci robili to dla nas, abyśmy mogli się dobrze bawić. Oczy mi się szklą za każdym razem jak patrzę w telewizji na moment zderzenia... Ten wypadek podciągnę pod przestrogę dla nas wszystkich - drogi w Polsce wymuszają na nas jazdę niekiedy na milimetry. Wystarczy mały błąd w sztuce kierowania i można doprowadzić do tragedii. Dlatego też życzę sobie żeby każdy wyznawał zasadę "Możesz łamać wszystkie przepisy jeśli musisz, ale nie przekraczaj bezpiecznej prędkości!". Dziękuję za uwagę.
-
Pytanie dot. rowerów
Dzieki wszystkim za odp. Malik, rower jest potrzebny do sprawnego przemieszczania sie raczej w lekkim terenie, chociaz swoim poprzednim sprzetem (Schwinn) często jezdzilem po łąkach, polach, piachach itd. Tak czy siak rower nie musi byc ekstremalny. Ma byc miękko w 4 litery, w miare lekki (15kg jest do przyjęcia) i... no i tyle, dlatego też wydaje mi się, że te 1000zł spokojnie wystarczy. No chyba ze jakis konkretny model mi sie bardzo spodoba to bede w stanie wyłożyć troszke więcej zł. Po prostu chyba musze sie wybrac do jakiegos salonu i poprobowac kilka modeli. Jak coś tylko kupie to się oczywiście pochwale. No chyba że kupie za rok - ale to też się pewnie pochwale. :>
-
[B5 1.8 ADR] Wolno się wkręca na obroty
faktycznie, przyznaję się, nie pomyślałem o tym sorry :th:
-
Pytanie dot. rowerów
Przymierzam się do kupna rowerku dla siebie. Co prawda sezon powoli mija, ale może to jest dobry moment na niższe ceny(?) Otóż interesuje mnie rower górski (fachowo chyba MTB, tak?). Od razu mówie, że nie uznaje tego typu zakupów w marketach. Czy wg Was uda mi sie kupic cos w miare profesjonalnego za ok 1000zl? Nie interesuja mnie zadne amortyzatory ani inne tego typu wynalazki, po prostu potrzebny jest mi trwaly, w miare lekki rower. Czym powinienem kierowac sie przy wyborze roweru, na co zwracac uwage? Czy warto rozgladac sie tez za uzywanymi rowerami? Z gory dziekuje za profi odpowiedzi. P.S. Czy sa moze rowery ?
-
[B5 1.8 ADR] Wolno się wkręca na obroty
Kaśka, nic sie nie martw. Kazik chciał dobrze, ale nie wziął pod uwagę tego, że się dobrze znamy. Przepraszam za OT i za zamieszanie, a jednocześnie dziekuje za konkretne odpowiedzi. :th:
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
No podswietlają wódkę i fajnie to wygląda. Tyle A dokladniej? Rozumiem ze LEDami, ale skad zasilanie itd?