Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Kurcze, dopiero co wymienialem ten silniczek, bo wialo tylko cieple powietrze. No chyba ze mowicie teraz o jakims innym.. Filtr kabinowy zmieniam regularnie razem z innymi filtrami i olejem - co 10.000km, wiec go wykluczam.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, nowa propoycja. Sobota, godz. 16:00. Co Wszyscy na to?
  3. To cos jak w Rosji. Tam tez trzeba miec upowaznienie jesli jedzie sie autem bez jego wlasciciela.
  4. Odkad kupilem auto to caly czas mam jakies problemy z klimatronikiem. Obecnie nie mam nawiewu na szybe, a chyba kazdy dobrze wie jak wyglada jazda bez nawiewu zimą... Konkretnie to cos tam dmucha, ale bardzo slabo. Sam juz nie wiem, czy to moze byc wina klimatronika czy moze gdzies ucieka to powietrze bokiem... Przerabial ktos ten temat? Cos czuje, ze znow bede musial postawic auto w serwisie i beda rozbierac caly kokpit. Brrrr.
  5. Tez mam problem z szyberdachem, tylko ze u mnie w zadna strone sie nie otwiera, a slychac, ze przekaznik pracuje. Wczoraj pojechalem z tym do serwisu (bo nigdzie nie moglem znalezc nikogo, kto moglby sie tego podjac) i tam powiedzieli, zebym dal sobie z tym spokoj, bo to nieoplacalne... Samo rozebranie podsufitki i dostanie sie do tych mechanizmow kosztuje u nich 500zl + koszty czesci, nie mowiac juz o tym, ze auto trzeba by postawic u nich na min tydzien. I tak tez wczoraj stwierdzilem, że jednak szyberdach nie jest mi aż tak bardzo potrzebny...
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Widze, że jednak nikogo nie bylo w piatek na parkingu... A no to ja sie pochwale, ze bylem SAM. Stalem tam 45min, bo akurat znajomego spotkalem i nic, zadne A4 nie podjechalo. :bicz3: Licze na to, ze jakos sie to odbije nastepnym razem...
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No i jak? Byl ktos wczoraj o 17:00 na parkingu? Janusz-audi, byles??
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, ja tez sie pokaże dziś o 17:00.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moja niunia stala dzis w garazu.. No to jak? Kto sie pisze na piatek?
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Michał, nie mam dla siebie zadnego wytlumaczenia, wiem ze zwalilem po calości... Witam Pana mokoma! Ostatnio tu sie dzieje co chce - tzn. bardzo slaba organizacja. Ale obiecuje, ze na nastepny ustalony spot przyjade! Moze jakies propozycje..? No to ja zaproponuje: Piątek, 02.11.2007 o godz. 17:00
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomek,widziałem Cię dzisiaj na Paderewskiego ok godz.15.30 Aa, z Lublina wracalem i odwozilem ekipe. Co z tym spotem 21go, tj. jutro? Ja sie pisze. Mnie pasuje godzina 15:00 pod Obi. Ja jutro przyjade, wiec jak kogos nie bedzie o 15:00 to wpierdel!
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale nasz wątek zamarł. Ja też jestem nieczasowy ostatnio. Jedynie moze mi pasowac ktoras niedziela, np. za tydzien...
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Heej, w koncu nie wiem czy wybiera sie ktos dzisiaj na parking??
  14. Żuk z lat '70. - Jak juz znalazlem wyższe biegi to strach bylo sie rozpedzac, bo kierownica sprawiala wrazenie jakby była w próżni... Poza tym jechałem w deszcz i za cholere nie mogłem sobie poradzic z parującymi szybami. Jak juz przyszło mi gwałtowniej zahamowac to całe życie przeleciało mi przed oczami... ALe ogólnie lubie takie samochody. :>
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Miejscowka to jak zwykle - na parkingu Billi (dawnego MiniMala). Kiepsko, ze jednym pasuje sobota, a innym niedziela. Ja osobiscie moge sie dopasowac do kazdego dnia. W sumie to moglbym byc bardziej za sobotą. Naradzac sie ludzie, bo do weekendu juz niedaleko.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    U mnie sobota odpada - jadę na 1/4 na Bemowo Ja też bym wolał niedziele. :th: Janusz-audi, mamy taki sam silnik, wiec przyjezdzaj w niedziele.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A więc najbliższa sobota (tj. 15 września) o godz. 17:00, ew. niedziela (tj. 16 września) o godz. 14:00. Ja jestem już gotowy..
  18. Oo, podobuje mi sie taki. I cena przyjazna. :>
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Widze ze chetnych nie ma na spota. A wiec przekladamy na inny termin. Tym bardziej ze jednak srednio mi pasuje jutro... Gdyby jednak ktos mial chec przyjechac to niech do mnie dzwoni (nr na liscie A4 Assistance) - postaramy sie cos wykombinowac. Dobranoc.
  20. W internecie krążą plotki: pilot, który leciał ostatni raz prosił o dokładne filmowanie całego pokazu - czyżby ta tragedia była zamierzona... Zwala się też winę na rocznicę wybuchu wojny światowej - czyżby to miało wypływ? Tak czy inaczej mimo wielu tragedii chociażby na drogach każdego dnia to jednak zdarzenie jakie miało miejsce dziś na radomskim lotnisku jest wyjątkowe, bo Ci piloci robili to dla nas, abyśmy mogli się dobrze bawić. Oczy mi się szklą za każdym razem jak patrzę w telewizji na moment zderzenia... Ten wypadek podciągnę pod przestrogę dla nas wszystkich - drogi w Polsce wymuszają na nas jazdę niekiedy na milimetry. Wystarczy mały błąd w sztuce kierowania i można doprowadzić do tragedii. Dlatego też życzę sobie żeby każdy wyznawał zasadę "Możesz łamać wszystkie przepisy jeśli musisz, ale nie przekraczaj bezpiecznej prędkości!". Dziękuję za uwagę.
  21. Dzieki wszystkim za odp. Malik, rower jest potrzebny do sprawnego przemieszczania sie raczej w lekkim terenie, chociaz swoim poprzednim sprzetem (Schwinn) często jezdzilem po łąkach, polach, piachach itd. Tak czy siak rower nie musi byc ekstremalny. Ma byc miękko w 4 litery, w miare lekki (15kg jest do przyjęcia) i... no i tyle, dlatego też wydaje mi się, że te 1000zł spokojnie wystarczy. No chyba ze jakis konkretny model mi sie bardzo spodoba to bede w stanie wyłożyć troszke więcej zł. Po prostu chyba musze sie wybrac do jakiegos salonu i poprobowac kilka modeli. Jak coś tylko kupie to się oczywiście pochwale. No chyba że kupie za rok - ale to też się pewnie pochwale. :>
  22. faktycznie, przyznaję się, nie pomyślałem o tym sorry :th:
  23. Przymierzam się do kupna rowerku dla siebie. Co prawda sezon powoli mija, ale może to jest dobry moment na niższe ceny(?) Otóż interesuje mnie rower górski (fachowo chyba MTB, tak?). Od razu mówie, że nie uznaje tego typu zakupów w marketach. Czy wg Was uda mi sie kupic cos w miare profesjonalnego za ok 1000zl? Nie interesuja mnie zadne amortyzatory ani inne tego typu wynalazki, po prostu potrzebny jest mi trwaly, w miare lekki rower. Czym powinienem kierowac sie przy wyborze roweru, na co zwracac uwage? Czy warto rozgladac sie tez za uzywanymi rowerami? Z gory dziekuje za profi odpowiedzi. P.S. Czy sa moze rowery ?
  24. Kaśka, nic sie nie martw. Kazik chciał dobrze, ale nie wziął pod uwagę tego, że się dobrze znamy. Przepraszam za OT i za zamieszanie, a jednocześnie dziekuje za konkretne odpowiedzi. :th:
  25. No podswietlają wódkę i fajnie to wygląda. Tyle A dokladniej? Rozumiem ze LEDami, ale skad zasilanie itd?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.