Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Chce sie zerknąc tylko mapa nie znajduje takiej miejscowosci...
  2. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A gdzie urzędujesz?
  3. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ano wlasnie. Ja tez najchetniej bym zlecił komus naprawe tego immo. Kto się podejmie..?
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No ale jednak nie moglem sie oprzec...
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wit.s, sie znaczy co, na swojego emota nei moge oddac glosu?? G.ARY, a piwa mozesz duzo wypic?? Przyjedz z żoną to będzie kolejna osoba do jedzienia kiełbasy i musztardy. No i ładny masz obrazeczek. Mam nadzieje, ze przyjedziesz takim na spota.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, mow jaśniej, bo tu są też i prości ludzie którzy nic nie kapują. Mokom, nic nie kapuje co napisałes...
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    G.ARY, poprzestawiaj swój grafik tak, zebys trafil na tego grilla. Bedzie dobra kiełbasa i musztarda.
  8. Tak, to immobilizer. To częsty i kłopotliwy problem w naszych A4. Dużo już o tym było mówione na forum. Tu (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0) jest instrukcja jak to naprawic.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Powiedzmy, że ja z powodu problemów z płynnością finansową nie bede się udzielał w temacie kładów. Bedą to będą, nie to też dobrze. Na pewno jak będą to się skusze chociaż raz, bo nigdy nie jeździłem. [br]Dopisany: 24 Maj 2007, 18:12 _________________________________________________PW poszły. Zapomniałem tylko dodac, że: Mile widziane osoby towarzyszące ! Co do tych kładów - ajś, raz się żyje. Kasy nimam, ale bede jeździł jak ktoś to zorganizuje..
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mokom, a skąd brałes liste ludzi od nas??
  11. Najlepiej jest wpuścic tam troszke oliwki, wtedy przestaną piszczec... Oczywiście to jest żart. Radze się odprężyc i przyzwyczaic, to już tak zostanie do następnej wymiany klocków.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, to ja dzis lub jutro powysyłam privy.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dawid, jak najbardziej. Widze, ze reszcie tez chyba pasuje. A więc: 3 czerca grillo-spot lub spoto-grill jak kto woli. Chętnych prosze o meldowanie sie. Co do szczegolów to juz PW - no kto wysyła? Mokom, Ty??
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, późnawym wieczorkiem też nie? Jak nie możesz to trudno, może w nastepną niedziele. :-)
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo. W sobote mam weselicho, to w niedziele mozemy. Raz, dwa, osiem zbieramy ekipe... Najbliższa niedziela (27.05.2007) - grillo-spot !!! Co Wy na to? Rozsyłamy privy?
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No no, to znów jakiej kiełbachy napalimy.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na norek temat w Audi A4 B5
    No dobra. Jeszcze tylko żeby mnie ktoś poprowadził za rączke to może bym sobie wyczyścił tą przepustnice..
  18. tomaszu odpowiedział(a) na norek temat w Audi A4 B5
    Zara zara. A czy jest sens czyszczenia tej przepustnicy, jesli na co dzien jeździ sie na EL PI DŻI ?
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Melduje sie posłusznie na stanowisku! Faktycznie jakos cicho tu u nas... Trzebaby zrobic jakiegos spota.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na norek temat w Audi A4 B5
    Koledzy. Mam 1.8 ADR i nie mam pojęcia co to takiego ta przepustnica. Tzn niby sporo sie tu oczytałem, że w takim własnie silniku jak mój trzeba ją czyścic, ale niestety nie znalazłem nigdzie jak to zrobic. W dziale "Warsztat" też tego nie ma. Czy ktoś mógłby mniej więcej opisac jak ją samemu wyczyścic? Mile widziane jakies zdjęcie gdzie ona się znajduje, bo nie wiem co mam czyścic..
  21. Zupełnie nie mam pojęcia czym mogły byc spowodowane te piski, ale skoro teraz jest ok to ja bym niczego nie ruszał, tym bardziej, że jak sam mówisz tarcze są w miare grube. Ewentualnie podjedz do jakiegos mechanika i zrób mały przeglądzik - dużo nie zapłacisz. EDIT: A może to nie zalatywało spalonymi klockami tylko sprzęgło przygrzałeś... I teraz pytanie do orientujących się - czy kończące sie sprzęgło potrafi piszczec??
  22. Iceman, padła tylko taka diagnoza. No bo jak nie sprezarka to parownik, ale ciekawe czy to faktycznie sprawdzili..?
  23. Koledzy. Dzis jade do serwisu wymieniac ten silniczek. Jak sie umawiałem to mowili, ze zrobi sie to od schowka, pozniej zaczeli troche cmokac i mówią, że byc moze trzeba bedzie cały kokpit rozbierac. Czy ktos jest w stanie potwierdzic w 100%, że można ten silniczek wymienic od schowka, tak żebym miał jakąś podstawę do sporu z nimi ? Przypominam, że to chodzi o silniczek z niebieskim cięgiełkiem!
  24. hubur, z Twojego pierwszego posta wynika, że chyba masz klimatronik, tak? Może te Twoje magiki szukają w niewłaściwym miejscu, może to właśnie klimatronik sie zepsuł, to znaczy któryś silniczek albo coś. Czy po odpaleniu auta na wyświetlaczu miga wszystko przez jakiś czas?
  25. Tarcze tez mogą byc juz ogolnie na wykonczeniu. Napisz jak to wyglada, jaką mają grubosc. Jak juz raz je "zapaliłeś" to teraz częściej i szybciej mogą ulegac takiemu samemu przegrzewaniu. P.S. W 1.8 tez nie ma wentylowanych. EDIT: No i koniecznie sprawdz wszystkie 4 (na osi) klocki, bo z doswiadczenia juz wiem, że wszystkie mogą wyglądac ok, a jednego moze juz "nie byc" - sie znaczy musisz pozdejmowac koła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.