Treść opublikowana przez tomaszu
-
[B5 1Z] problemy z Immo i centralką
Chce sie zerknąc tylko mapa nie znajduje takiej miejscowosci...
-
[B5 1Z] problemy z Immo i centralką
A gdzie urzędujesz?
-
[B5 1Z] problemy z Immo i centralką
Ano wlasnie. Ja tez najchetniej bym zlecił komus naprawe tego immo. Kto się podejmie..?
-
SPOTY RADOMSKIE
No ale jednak nie moglem sie oprzec...
-
SPOTY RADOMSKIE
wit.s, sie znaczy co, na swojego emota nei moge oddac glosu?? G.ARY, a piwa mozesz duzo wypic?? Przyjedz z żoną to będzie kolejna osoba do jedzienia kiełbasy i musztardy. No i ładny masz obrazeczek. Mam nadzieje, ze przyjedziesz takim na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, mow jaśniej, bo tu są też i prości ludzie którzy nic nie kapują. Mokom, nic nie kapuje co napisałes...
-
SPOTY RADOMSKIE
G.ARY, poprzestawiaj swój grafik tak, zebys trafil na tego grilla. Bedzie dobra kiełbasa i musztarda.
-
Problem! - chyba immobiliser
Tak, to immobilizer. To częsty i kłopotliwy problem w naszych A4. Dużo już o tym było mówione na forum. Tu (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0) jest instrukcja jak to naprawic.
-
SPOTY RADOMSKIE
Powiedzmy, że ja z powodu problemów z płynnością finansową nie bede się udzielał w temacie kładów. Bedą to będą, nie to też dobrze. Na pewno jak będą to się skusze chociaż raz, bo nigdy nie jeździłem. [br]Dopisany: 24 Maj 2007, 18:12 _________________________________________________PW poszły. Zapomniałem tylko dodac, że: Mile widziane osoby towarzyszące ! Co do tych kładów - ajś, raz się żyje. Kasy nimam, ale bede jeździł jak ktoś to zorganizuje..
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom, a skąd brałes liste ludzi od nas??
-
[ALL] Piszczące hamulce...
Najlepiej jest wpuścic tam troszke oliwki, wtedy przestaną piszczec... Oczywiście to jest żart. Radze się odprężyc i przyzwyczaic, to już tak zostanie do następnej wymiany klocków.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, to ja dzis lub jutro powysyłam privy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dawid, jak najbardziej. Widze, ze reszcie tez chyba pasuje. A więc: 3 czerca grillo-spot lub spoto-grill jak kto woli. Chętnych prosze o meldowanie sie. Co do szczegolów to juz PW - no kto wysyła? Mokom, Ty??
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, późnawym wieczorkiem też nie? Jak nie możesz to trudno, może w nastepną niedziele. :-)
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo. W sobote mam weselicho, to w niedziele mozemy. Raz, dwa, osiem zbieramy ekipe... Najbliższa niedziela (27.05.2007) - grillo-spot !!! Co Wy na to? Rozsyłamy privy?
-
SPOTY RADOMSKIE
No no, to znów jakiej kiełbachy napalimy.
-
[B5 1.8T AEB] Przepustnica
No dobra. Jeszcze tylko żeby mnie ktoś poprowadził za rączke to może bym sobie wyczyścił tą przepustnice..
-
[B5 1.8T AEB] Przepustnica
Zara zara. A czy jest sens czyszczenia tej przepustnicy, jesli na co dzien jeździ sie na EL PI DŻI ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Melduje sie posłusznie na stanowisku! Faktycznie jakos cicho tu u nas... Trzebaby zrobic jakiegos spota.
-
[B5 1.8T AEB] Przepustnica
Koledzy. Mam 1.8 ADR i nie mam pojęcia co to takiego ta przepustnica. Tzn niby sporo sie tu oczytałem, że w takim własnie silniku jak mój trzeba ją czyścic, ale niestety nie znalazłem nigdzie jak to zrobic. W dziale "Warsztat" też tego nie ma. Czy ktoś mógłby mniej więcej opisac jak ją samemu wyczyścic? Mile widziane jakies zdjęcie gdzie ona się znajduje, bo nie wiem co mam czyścic..
-
Tarcze hamulcowe -złapałem wysoką temperature
Zupełnie nie mam pojęcia czym mogły byc spowodowane te piski, ale skoro teraz jest ok to ja bym niczego nie ruszał, tym bardziej, że jak sam mówisz tarcze są w miare grube. Ewentualnie podjedz do jakiegos mechanika i zrób mały przeglądzik - dużo nie zapłacisz. EDIT: A może to nie zalatywało spalonymi klockami tylko sprzęgło przygrzałeś... I teraz pytanie do orientujących się - czy kończące sie sprzęgło potrafi piszczec??
-
potrzebuje pomocy w sprawie klimy....
Iceman, padła tylko taka diagnoza. No bo jak nie sprezarka to parownik, ale ciekawe czy to faktycznie sprawdzili..?
-
Silniczek klimatronika sterujacy centralnymi klapkami...
Koledzy. Dzis jade do serwisu wymieniac ten silniczek. Jak sie umawiałem to mowili, ze zrobi sie to od schowka, pozniej zaczeli troche cmokac i mówią, że byc moze trzeba bedzie cały kokpit rozbierac. Czy ktos jest w stanie potwierdzic w 100%, że można ten silniczek wymienic od schowka, tak żebym miał jakąś podstawę do sporu z nimi ? Przypominam, że to chodzi o silniczek z niebieskim cięgiełkiem!
-
potrzebuje pomocy w sprawie klimy....
hubur, z Twojego pierwszego posta wynika, że chyba masz klimatronik, tak? Może te Twoje magiki szukają w niewłaściwym miejscu, może to właśnie klimatronik sie zepsuł, to znaczy któryś silniczek albo coś. Czy po odpaleniu auta na wyświetlaczu miga wszystko przez jakiś czas?
-
Tarcze hamulcowe -złapałem wysoką temperature
Tarcze tez mogą byc juz ogolnie na wykonczeniu. Napisz jak to wyglada, jaką mają grubosc. Jak juz raz je "zapaliłeś" to teraz częściej i szybciej mogą ulegac takiemu samemu przegrzewaniu. P.S. W 1.8 tez nie ma wentylowanych. EDIT: No i koniecznie sprawdz wszystkie 4 (na osi) klocki, bo z doswiadczenia juz wiem, że wszystkie mogą wyglądac ok, a jednego moze juz "nie byc" - sie znaczy musisz pozdejmowac koła.