Treść opublikowana przez tomaszu
-
[A4 B6 AWX] Syk w okolicach 2000 obr do 5000 obr
Chce tylko zaznaczyc, ze krecenie TDIka do 5000obr. nie ma sensu, a nawet jest niewskazane. ;D
-
[B5] Szyby elektryczne
No, szukuje mi sie troche wydatkow w zwiazku z autem (m.in. rozrząd w najblizszym czasie) wiec szyby sobie na razie odpuszcze. Mariusz, a wlasciwie to czemu kupiles nowa tapicerke?? To chyba nie jest konieczne przy montowaniu el. szyb?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak czy siak to sympatycznie jest na forum poogladac zdjecia ze spotów. Oby wiecej takich rzeczy. :smile:
-
[B5] Szyby elektryczne
Troche daleko do Ciebie z Radomia, ale czemu nie. Jak tylko sie zdecyduje na ta elektryke to chetnie bym pojechal. Zbiore ekipe z Radomia i jazda na południe. :biggrin: Jeszcze niech tylko Mariusz mi powie ile to mniej wiecej kosztowało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo Brynia. Zapomnialas tablic rej. zamazac. :biggrin:
-
[B5] Szyby elektryczne
arturaugustyn, to moze i ja sie wybiore... :biggrin: Mariusz, powiedz mi ile zapłaciłes za taki zestaw? Rozumiem, ze to tylko przednie szybki?
-
MB CLK W208 opinie....
Dobra chlopaki, przekonaliscie mnie. Nie kupie nowego golasa, tylko bede jezdzil A4-kami sekend hend.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja zaglądam tu codziennie i też cisza. Po prostu każdy niech cos napisze jak tu zagląda to bedzie weselej. :biggrin: Brynia, dawaj foty :exclaim:
-
MB CLK W208 opinie....
Ale Panowie, Panowie. Ja nie mówie o ogórkach typu fiat panda czy chociazby punto. Podałem konkretny samochód - Seat Leon (najlepiej dieselek). Czy to wg Was ogórek? A jak juz bedzie mnie stac to wtedy bede kupował sobie nówki A4. A jak bede jeszcze bardziej zamożny to wtedy moze jakie S4 albo cuś. :biggrin: No dobra, przyznaje, ze poki co to tez bede jezdził używkami :biggrin: Tzn poki co ten, który mam. A w przyszłości może jakies uzywane 1.8T :biggrin:
-
MB CLK W208 opinie....
MACHINE, a ja zawsze smiałem sie z ludzi szpanujących używanymi limuzynami po okazyjnej cenie. Niestety tak to mi sie kojarzy.
-
[B5 sedan] Jak otworzyc zablokowany bagażnik?
Bagaznik mi sie zablokowal. Nie mam otwieranej kanapy. Co robic?
-
[ALL B5] Jak otworzyć bagażnik ?
Tzn konkretnie jak? Mnie tez dzisiaj sie zablokowal bagaznik i nie mam otwieranej kanapy... Co robic?
-
MB CLK W208 opinie....
MACHINE, nie chodzi o firme i o lizing, bo w lizing moge wziasc tez uzywane auto. Chodzi chyba raczej o pewien komfort, o którym powiedział Hincó...
-
MB CLK W208 opinie....
A skoro juz o tym mowa to musze sie pożalic. No bo chcialbym miec nowy samochod (tzn jeszcze nie teraz, ale za jakies 2-3 lata). Chcialbym np. jakiegos Leona czy cos (gdybym mial teraz wybierac) no bo na Audi nowe niestety nie bedzie mnie stac. No i kurna jak pogodzic to, ze chce miec nowy samochod (nie Audi, bo za drogie) z tym, ze chce byc tez na tym forum. Sie znaczy swiac mi sie wali... Juz nawet doszlo do tego, ze sam sie upijam, bo nikt nie mial dzis dla mnie czasu. Kurna no. Trza sie zalac i isc spac, moze rano bedzie lepiej. O i tak to jest. Doła podłapałem (tak ogólnie) i chyba troche w nim posiedze (tzn. mam nadzieje, ze tylko do jutra). Dobra, no to na razie. Przechodze na chwile na inne forum, pozniej tu wroce...
-
SPOTY RADOMSKIE
Podsumujmy: Brynia, mokom69, G.ARY, gofer (dasz rade ), Dawid22 i tomaszust (się znaczy ja). Czekam jeszcze na Zdziska i Michała, których mialem okazje osobiście poznac. No i oczywiście na reszte... :biggrin:
-
jak popsuc wyglad A4
Ludzie czasem to nie znają umiaru. Myslą, ze im wiecej udziwnień, swiecidełek itp. to tym fajniej. :confused:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dawid22, juz prawie padł ostateczny termin. 18 albo 20 maja (tj. piątek albo niedziela). Masz jeszcze prawo wyboru.
-
Zapachy samochodowe,perfumy,choinki : czyli jakie stosujemy.
Po poprzednim wlascicielu (auto kupilem w 2005r.) zostal mi zapach, ktory jeszcze pachnie. Nie wiem dokladnie co to, ale to taka buteleczka, ktora zaklada sie na kratke... :smile:
-
metaliczny dzwiek z tłumika POMOCY
adam, dzieki bardzo. Dzis lub jutro moze uda mi sie skoczyc na kanal, wiec wszystko sobie posprawdzam. :smile:
-
SPOTY RADOMSKIE
Obecny. :smile: Gofer, Michał, Dawid22, Zdzisiek i reszta, których jeszcze nie znam ZGŁASZAC SIE! :biggrin:
-
Mój rowerek :)
Kiedyś miałem rowerek Schwinn. W sumie to nadal go mam, ale jest zajezdzony. A teraz przejąłem po siostrze SCOOTa. Tez juz lekko podstarzały, ale za to igła. :biggrin: Kiedys jezdzilem na rowerze bardzo duzo, teraz jezdze tylko sporo.
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
Bez zastanowienia felgi nr 2
-
metaliczny dzwiek z tłumika POMOCY
adam, sie znaczy co? Rozbebeszac tlumik?
-
Pytanie -brak oznaczeń audi na tylnej klapie-był bity???
Nie no, wiadomo. Jeden stawia na komfort i dynamikę, a inny na ekonomię. Nie chciałem Cie urazic. :smile:
-
Mam problem z prawem...
SLOVIAN, nie chce sie czepiac, bo tez nie wiem dokładnie jak to wyglądało, ale jesli mówisz, ze to było przy podwojnej ciągłej to mieli prawo sie doczepic no bo takie linie zawierają równiez zakaz zatrzymywania się. Poza tym to, ze stoisz na zapalonych swiatłach to tez nieładnie- ja np. sie na takich wkurzam, bo faktycznie oślepiają niepotrzebnie (jeśli chodzi o ścisłośc to ja gasze od razu- zanim ktokolwiek zdąży wyjśc z auta, no chyba ze jest zupelnie pusta droga i nikt nie jedzie z przeciwka). Tak czy siak to życzę Ci łagodnego wybrnięcia z sytuacji.