Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Chce tylko zaznaczyc, ze krecenie TDIka do 5000obr. nie ma sensu, a nawet jest niewskazane. ;D
  2. tomaszu odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    No, szukuje mi sie troche wydatkow w zwiazku z autem (m.in. rozrząd w najblizszym czasie) wiec szyby sobie na razie odpuszcze. Mariusz, a wlasciwie to czemu kupiles nowa tapicerke?? To chyba nie jest konieczne przy montowaniu el. szyb?
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tak czy siak to sympatycznie jest na forum poogladac zdjecia ze spotów. Oby wiecej takich rzeczy. :smile:
  4. tomaszu odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    Troche daleko do Ciebie z Radomia, ale czemu nie. Jak tylko sie zdecyduje na ta elektryke to chetnie bym pojechal. Zbiore ekipe z Radomia i jazda na południe. :biggrin: Jeszcze niech tylko Mariusz mi powie ile to mniej wiecej kosztowało.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo Brynia. Zapomnialas tablic rej. zamazac. :biggrin:
  6. tomaszu odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    arturaugustyn, to moze i ja sie wybiore... :biggrin: Mariusz, powiedz mi ile zapłaciłes za taki zestaw? Rozumiem, ze to tylko przednie szybki?
  7. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dobra chlopaki, przekonaliscie mnie. Nie kupie nowego golasa, tylko bede jezdzil A4-kami sekend hend.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja zaglądam tu codziennie i też cisza. Po prostu każdy niech cos napisze jak tu zagląda to bedzie weselej. :biggrin: Brynia, dawaj foty :exclaim:
  9. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ale Panowie, Panowie. Ja nie mówie o ogórkach typu fiat panda czy chociazby punto. Podałem konkretny samochód - Seat Leon (najlepiej dieselek). Czy to wg Was ogórek? A jak juz bedzie mnie stac to wtedy bede kupował sobie nówki A4. A jak bede jeszcze bardziej zamożny to wtedy moze jakie S4 albo cuś. :biggrin: No dobra, przyznaje, ze poki co to tez bede jezdził używkami :biggrin: Tzn poki co ten, który mam. A w przyszłości może jakies uzywane 1.8T :biggrin:
  10. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    MACHINE, a ja zawsze smiałem sie z ludzi szpanujących używanymi limuzynami po okazyjnej cenie. Niestety tak to mi sie kojarzy.
  11. Bagaznik mi sie zablokowal. Nie mam otwieranej kanapy. Co robic?
  12. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tzn konkretnie jak? Mnie tez dzisiaj sie zablokowal bagaznik i nie mam otwieranej kanapy... Co robic?
  13. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    MACHINE, nie chodzi o firme i o lizing, bo w lizing moge wziasc tez uzywane auto. Chodzi chyba raczej o pewien komfort, o którym powiedział Hincó...
  14. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A skoro juz o tym mowa to musze sie pożalic. No bo chcialbym miec nowy samochod (tzn jeszcze nie teraz, ale za jakies 2-3 lata). Chcialbym np. jakiegos Leona czy cos (gdybym mial teraz wybierac) no bo na Audi nowe niestety nie bedzie mnie stac. No i kurna jak pogodzic to, ze chce miec nowy samochod (nie Audi, bo za drogie) z tym, ze chce byc tez na tym forum. Sie znaczy swiac mi sie wali... Juz nawet doszlo do tego, ze sam sie upijam, bo nikt nie mial dzis dla mnie czasu. Kurna no. Trza sie zalac i isc spac, moze rano bedzie lepiej. O i tak to jest. Doła podłapałem (tak ogólnie) i chyba troche w nim posiedze (tzn. mam nadzieje, ze tylko do jutra). Dobra, no to na razie. Przechodze na chwile na inne forum, pozniej tu wroce...
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Podsumujmy: Brynia, mokom69, G.ARY, gofer (dasz rade ), Dawid22 i tomaszust (się znaczy ja). Czekam jeszcze na Zdziska i Michała, których mialem okazje osobiście poznac. No i oczywiście na reszte... :biggrin:
  16. Ludzie czasem to nie znają umiaru. Myslą, ze im wiecej udziwnień, swiecidełek itp. to tym fajniej. :confused:
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dawid22, juz prawie padł ostateczny termin. 18 albo 20 maja (tj. piątek albo niedziela). Masz jeszcze prawo wyboru.
  18. Po poprzednim wlascicielu (auto kupilem w 2005r.) zostal mi zapach, ktory jeszcze pachnie. Nie wiem dokladnie co to, ale to taka buteleczka, ktora zaklada sie na kratke... :smile:
  19. adam, dzieki bardzo. Dzis lub jutro moze uda mi sie skoczyc na kanal, wiec wszystko sobie posprawdzam. :smile:
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Obecny. :smile: Gofer, Michał, Dawid22, Zdzisiek i reszta, których jeszcze nie znam ZGŁASZAC SIE! :biggrin:
  21. Kiedyś miałem rowerek Schwinn. W sumie to nadal go mam, ale jest zajezdzony. A teraz przejąłem po siostrze SCOOTa. Tez juz lekko podstarzały, ale za to igła. :biggrin: Kiedys jezdzilem na rowerze bardzo duzo, teraz jezdze tylko sporo.
  22. Bez zastanowienia felgi nr 2
  23. adam, sie znaczy co? Rozbebeszac tlumik?
  24. Nie no, wiadomo. Jeden stawia na komfort i dynamikę, a inny na ekonomię. Nie chciałem Cie urazic. :smile:
  25. SLOVIAN, nie chce sie czepiac, bo tez nie wiem dokładnie jak to wyglądało, ale jesli mówisz, ze to było przy podwojnej ciągłej to mieli prawo sie doczepic no bo takie linie zawierają równiez zakaz zatrzymywania się. Poza tym to, ze stoisz na zapalonych swiatłach to tez nieładnie- ja np. sie na takich wkurzam, bo faktycznie oślepiają niepotrzebnie (jeśli chodzi o ścisłośc to ja gasze od razu- zanim ktokolwiek zdąży wyjśc z auta, no chyba ze jest zupelnie pusta droga i nikt nie jedzie z przeciwka). Tak czy siak to życzę Ci łagodnego wybrnięcia z sytuacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.