Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo, Panecki. Jak Was nie bedzie to Was poznajdujemy!
  2. woj-o, to sie stało przy oryginalnych alufergach.
  3. Wg mnie to świece albo przewody. Auto zagazowane czy na benzynie sie tak dzieje?
  4. Łukasz P, no to mam wlasnie tak samo. Szczególne z dolnych obrotów jak troche przyspieszam to potrafi sie zadławic. Też mam nadzieje, że to tylko świece (na benzynie jest lepiej). Tyle tylko, ze na tych świecach zrobiłem jakies 20kkm. Nie wiem tez co z przewodami, bo zostały mi po poprzednim właścicielu - czy da się je jakos spradzic, czy moze lepiej wymienic na farta razem z tymi swiecami?
  5. Ok, rozumiem. Najdziwniejsze jest tylko to, że prawa strona jest nieruszona. Musze jutro to dokładnie posprawdzac.
  6. Hincó, w tym przypadku szpilki nie byly smarowane.
  7. Wiem o co Ci chodzi. Jutro to sprawdze, dzieki.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo, tylko pamietaj, zeby se jakiej kiełbachy nakupic. Albo jak wyrobisz sie na 15:00 to razem z mokomem skoczymy do sklepu.
  9. ...no właśnie. Problem nie dotyczy A4, ale to chyba nie istotne. Czy możliwe jest, że z jakiegoś powodu same luzują się śruby na dwóch lewych kołach? Co to może byc za przyczyna? Podczas jazdy wibracji zadnych nie czuc w kabinie. Pomijam też ingerencje w to drugiej osoby. Moja dziewczyna miała dziś szczęście, bo w ostatniej chwili zorientowała sie, ze śruby ledwo trzymają...
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No Michał, kombinuj, bo to juz w niedziele. mokom, jakie radyjko sobie kupiles?[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 21:18 _________________________________________________Yyy.. Chciałbym sie pochwalic kolorem swojego nicka... No to tera to juz nie wypada nie pojechac na letni zlot w tym roku.
  11. Ty z kolei mowisz, ze trzeba sprawdzic (co sie tez wiaże z kosztami). Kto mysli inaczej?
  12. No to ja juz zbaraniałem. Jedni mowia, ze trzeba zbieżnośc ustawiac, inni ze nie. W tamtym roku po wymianie 6-ciu wahaczy po jakims czasie scielo mi opony. Byłem przekonany, że to od tego, ze nie ustawiłem zbieżności. W takim razie niech ktos mi powie w jakich sytuacjach powinno sie tą zbieżnośc ustawiac (nie licząc wpadnięcia w jakąś dziurę itp.)
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dajmy im troche czasu. Dzis wyslales PW, wiec pewnie tez dzis odbiorą maile i wejdą tutaj. Ostatecznie trzeba bedzie przeszperac liste A4 Assistance i powysylac SMSy. Bedzie dobrze.
  14. O kurna. Wiki, czy te wahacze sa sprawdzone? Dobre to to? Jesli faktycznie mialyby byc oryginalne za taka cene to biore juz teraz na zapas. No ale kto potwierdzi..? EDIT: A swoją drogą to czy jesli zaczyna mi ktorys wahacz juz postukiwac to lepiej wymienic go juz teraz czy moze poczekac az wiecej ich poleci, zeby wszystko za jednym zamachem zrobic? Troche mi szkoda czasu no i ustawiania tej zbieżności.
  15. Takie rzeczy to allegro albo szroty.
  16. Ja na nieszczescie mam i musze dosyc czesto swiece zmieniac (nigdy wiecej 'ELPIDŻI' w samochodzie). Ogolnie co do zmiany swieczek to zauwazylem, ze nie ma reguly. Czasem trzeba po 10kkm wymieniac, a innym razem mozna jezdzic bardzo dlugo.
  17. Gazu pewnie nie masz, ale i tak takie objawy to typowe dla zużytych swiec. Ja bym wymienil. Przy wymianie sprawdz tez przewody.
  18. bartek-64, ale czy faktycznie grzeje, czy po prostu leci cieplawe powietrze jak to bywa w kazdym aucie latem? EDIT: No i to, ze miga wszystko na wyswietlaczu to znaczy, ze sa jakies blędy. To niekoniecznie musi byc wina samej klimatyzacji tylko klimatronik nawala. Wg mnie to ktorys silniczek sterujący nawiewem, pozostaje tylko pytanie ktory..
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, my to mamy sedany, grila niech zabiora ci co mają kombi. A tak swoją drogą to mi sie bagażnik ostatnio zablokowal i nie moge go otworzyc (nie mam otwieranej tylnej kanapy)
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Musimy sie tez umowic kto co bierze. Tzn rozumiem, ze padline to chyba juz kazdy we własnym zakresie, tak? No a kto wezmie grilla, wegiel, keczapy, musztardy? Oczywiscie jak trzeba to cos wezme. Rownie dobrze mozemy tez razem porobic jakies zakupy jak juz sie spotkamy..
  21. Wg mnie te z tej drugiej linki fajniejsze Wejdz sobie na Newbe i sie przedstaw, bo pewnie zara cie ktos opierdzieli. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=3.0
  22. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dla samej swiadomosci, ze nikt wczesniej nie jezdzil Twoim autem. Poza tym, nie każdego interesuje komfort, jakośc wykonczenia, lans itd.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom69, mozemy sie wszyscy spotkac tam gdzie ostatnio i pozniej przejechac na grilla. Dla tych, ktorzy mogą sie spoznic od razu napisz gdzie to bedzie. Mysle, ze tak bedzie fajnie :-)
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No i cacy, pinknie, ajajaj.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tak, mysle ze 20 maja wiekszosci pasuje. Miejsce najlepiej to samo co zawsze (tzn nie wiem jak jest zawsze, ale wiem jak bylo ostatnio). Co do godziny rozpoczecia - najlepiej, zeby ktos, np. mokom69 powysylal privy. Mysle, ze godzina moze byc taka jak ostatnio, moze byc godzinke w przod...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.