Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MB CLK W208 opinie....


Gość MACHINE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MACHINE

Znacie może kogoś kto ujeżdza ten model ?? Chodzi mi o wersje silnikowe: 200kompr, 230kompr i 320 :exclaim: Chcę sobie sprawić "nowe" autko latem i podoba mi się dosyć właśnie CLK, jednak myślę też nad C5, D2, E46, E39, E38.... Ma to być autko do 30k PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MACHINE

Nie no sorry :redface: czułem, że tak zareagujecie :wink: i dobrze wiadomo że AUDI najlepsze, tym bardziej wersje z :quattro: ... i chyba będę szukał jednak A8 :cool:, ale i tak by mnie interesowały opinie na temat tego autka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro juz o tym mowa to musze sie pożalic. No bo chcialbym miec nowy samochod (tzn jeszcze nie teraz, ale za jakies 2-3 lata). Chcialbym np. jakiegos Leona czy cos (gdybym mial teraz wybierac) no bo na Audi nowe niestety nie bedzie mnie stac. No i kurna jak pogodzic to, ze chce miec nowy samochod (nie Audi, bo za drogie) z tym, ze chce byc tez na tym forum.

Sie znaczy swiac mi sie wali...

Juz nawet doszlo do tego, ze sam sie upijam, bo nikt nie mial dzis dla mnie czasu. Kurna no. Trza sie zalac i isc spac, moze rano bedzie lepiej. O i tak to jest. Doła podłapałem (tak ogólnie) i chyba troche w nim posiedze (tzn. mam nadzieje, ze tylko do jutra).

Dobra, no to na razie. Przechodze na chwile na inne forum, pozniej tu wroce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MACHINE

Nie dołuj się, nie wyrzucą Cię stąd :wink: Tylko dlaczego chcesz kupić nowe autko ? Jest tyle ciekawych używanych AUDI w cenie nowego Leona :exclaim: Chyba, że chodzi o firmę, leasing i te sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe autko to albo dla firmy żeby było tanio, albo dla jakiegoś gangsta, albo dla osoby która chce poprostu lac i jechac i sprzedać autko po roku- dwóch z lenistwa(żeby nie mieć problemów z naprawa itd). Mam takiego znajomego, zmienia autka co 2-3lata, lata po markach aż miło, autko od takiego to rarytas, niestety nie ten segment-passaty, octavia, scenic, a teraz CRV ma i chce zmieniac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACHINE, nie chodzi o firme i o lizing, bo w lizing moge wziasc tez uzywane auto. Chodzi chyba raczej o pewien komfort, o którym powiedział Hincó...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACHINE, nie chodzi o firme i o lizing, bo w lizing moge wziasc tez uzywane auto. Chodzi chyba raczej o pewien komfort, o którym powiedział Hincó...

komfort taki, ze po 2-3 latach sprzedajesz niewyjezdzone auto za 50% ceny?? ee mi to nie pasuje, pewnie nawet gdybym mial 500k pln na zaje*ista S8, wolalbym kupic egzemplarz uzywany ale sprawdzony. nigdy nie musialem taka kasa zarzadzac i tak na prawde nie wiem jak bym ja wydal, w kazdym razie teraz wydaje mi sie, ze nie warto kupowac nowego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MACHINE
MACHINE, nie chodzi o firme i o lizing, bo w lizing moge wziasc tez uzywane auto. Chodzi chyba raczej o pewien komfort, o którym powiedział Hincó...

Zawsze się śmiałem z ludzi kupujących nowe Skody, Fiaty itp... przecież utrata wartości ogólnie nowych aut jest drastyczna... Po co tracić tyle, jak można mieć dużo bardziej prestiżowe i lepsze auto w podobnej cenie... To już by wolał 2-letniego Leona i resztę na inne przyjemności zamiast nówki... Zresztą co się sypie w kilkuletnim Audi ?? Dobrze, że ktoś kupuje nówki, bo byśmy nie mieli w przyszłości czym jeździć... Komfort to wożenie d*p* w np. A6 na wypasie, a nie w nowym kompaktowym Leonie... Trochę ryzykować trzeba niestety....

Ale to nie moja sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACHINE, jak coś to wiem kto ma samą karoserię z papierami i kluczykami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACHINE, a ja zawsze smiałem sie z ludzi szpanujących używanymi limuzynami po okazyjnej cenie. Niestety tak to mi sie kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MACHINE
MACHINE, jak coś to wiem kto ma samą karoserię z papierami i kluczykami...

OK dobrze wiedzieć... Ale wolałbym info o kompletnych, zadbanych i serwisowanych A8 najlepiej 4,2q :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MACHINE
MACHINE, a ja zawsze smiałem sie z ludzi szpanujących używanymi limuzynami po okazyjnej cenie. Niestety tak to mi sie kojarzy.

No to pośmiejemy się z siebie wzajemnie.... Mamy trochę odmienne poglądy i dobrze, że jest z kim podyskutować, w końcu to forum !

mi chodziło o CLK :wink:

Hmm no to teraz napiszę: OK dobrze wiedzieć... Ale wolałbym info o kompletnych, zadbanych i serwisowanych CLK najlepiej 230 kompr lub 320 :wink:

Raczej chyba jednak zostanę przy Audi zresztą A6,A8 to zupełnie co innego niż CLK, ale jakbym znalazł okazjonalnie CLK to bym się zastanowił !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania co MACHINE, wolę kupić używkę wyższej klasy niż nowego ogórka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie, Panowie. Ja nie mówie o ogórkach typu fiat panda czy chociazby punto. Podałem konkretny samochód - Seat Leon (najlepiej dieselek). Czy to wg Was ogórek? :lol:

A jak juz bedzie mnie stac to wtedy bede kupował sobie nówki A4. A jak bede jeszcze bardziej zamożny to wtedy moze jakie S4 albo cuś. :biggrin:

No dobra, przyznaje, ze poki co to tez bede jezdził używkami :biggrin: Tzn poki co ten, który mam. A w przyszłości może jakies uzywane 1.8T :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...