Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MB CLK W208 opinie....


Gość MACHINE

Rekomendowane odpowiedzi

tomaszust, zaczynasz gadać jak CZŁOWIEK :exclaim: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie, Panowie. Ja nie mówie o ogórkach typu fiat panda czy chociazby punto. Podałem konkretny samochód - Seat Leon (najlepiej dieselek). Czy to wg Was ogórek? :lol:

A jak juz bedzie mnie stac to wtedy bede kupował sobie nówki A4. A jak bede jeszcze bardziej zamożny to wtedy moze jakie S4 albo cuś. :biggrin:

No dobra, przyznaje, ze poki co to tez bede jezdził używkami :biggrin: Tzn poki co ten, który mam. A w przyszłości może jakies uzywane 1.8T :biggrin:

za cene nowego Leona bedziesz mial S4 i jeszcze troche kasy na paliwo zostanie :) ja bym sie zastanowil... koszty eksploatacji S4 sa podobno porownywalne z A8 4.2q ale cos za cos - 5,6s do setki musi swoje kosztowac :) ja np wole cieszyc sie z jazdy, miec starsze ale mocniejsze i szybsze auto niz nowego golasa. jest kolejny plus - zostaniesz pelnoprawnym Klubowiczem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopaki, przekonaliscie mnie. Nie kupie nowego golasa, tylko bede jezdzil A4-kami sekend hend. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za używkami - no chyba, że nie będę wiedział już co z kasą robić, to wtedy będę sobie nowe kupował.

Leon, szczególnie nowy, jest fajna bryczka, ale nowego bym chyba nie kupił jakbym dysponował taką kasą - kiepski stosunek ceny do jakości.

Jedyne co go ratuje, to radość z jazdy :-)

Rok temu właśnie, teściowa kupiła sobie nófkę sztukę 1.9 TDi 105 KM.

Pełen wypas (wszystkie możlwie poduszki, systemy, audio itd) - brak tylko skóry i navigo.

Nie powiem - samochodzik zapier*** aż miło (pakiet SPORT-twardsze zawieszenie, kubełki itd) - jak Teścia zatrzymuje Policja, to nie wierzą, że to tylko 1.9 :-)

Samochodzik kosztował chyba 75 kafli, po jakimś rabacie (na firmę brali, więc chcieli nowy).

Wszystko fajnie, ale jakość wykończenia i materiały w porównaniu do mojej A4 - tragedia !!!

Za takie pieniądze to kupiłbym stosunkowo młode A6 na pełnym wypasie, ale niektórzy potrzebują nowych samochodów, ale nie mam pojęcia dlaczego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze to kupiłbym stosunkowo młode A6 na pełnym wypasie, ale niektórzy potrzebują nowych samochodów, ale nie mam pojęcia dlaczego ???

Dla samej swiadomosci, ze nikt wczesniej nie jezdzil Twoim autem. Poza tym, nie każdego interesuje komfort, jakośc wykonczenia, lans itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...