Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurna, nie pamietam. A za co mandat wyrwałeś, przyznaj się..
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, czy możesz jeszcze wyedytowac pierwszy post w tym wątku? Jesli tak to może zmieniłabys 'ikone wiadomosci' na np. taką: " ". Będzie weselej. ........................................ ................................................................................[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 22:07 _________________________________________________Dawid, to zapewne niedlugo dołączysz do grona CB USERów...
-
SPOTY RADOMSKIE
No no, Dawidek. Pokaz tam, ze jestes z Radomia. Ino bardzo nie szalej.
-
SPOTY RADOMSKIE
OK No dobra, a o co chodzi z ta ramka? Jak ją wstawic??
-
SPOTY RADOMSKIE
A co Ty Bryniu tak ostatnio dziwnie odpisujesz?? Ja chcialbym, zeby te napisy leciały też w prawo.
-
SPOTY RADOMSKIE
Waliło troche pierunami, łamało drzewy, to może już teraz bedzie ładna pogoda. Może byc nawet zimno byle tylko nie padało.
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
Nie ma to jak: Może byc jeszcze:
-
SPOTY RADOMSKIE
Elegancko. Bede mógl reklamowac na miescie. Dobra, wychodze juz z tego forum, bo ostatnio non stop tu siedze, a robota zając - ucieknie.. Tzn. znając życie to sie tu jeszcze pojawie dzisiaj...
-
SPOTY RADOMSKIE
No własnie myslalem o tych kaledarzykach, ale dałas mi tylko 2. Masz tego więcej?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde Brynia, bo i my sie zakochamy, no i co to bedzie. [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 21:34 _________________________________________________Tak sie ostatnio zastanawiałem, ze mało nas na forum z Radomia, a po miescie sporo jeździ. Trzeba sie jakos zareklamowac. Na spocie to obgadamy. Mysle, ze wskazane bedzie zrobic jakies ulotki i wrzucac za wycieraczki. Co Wy na to?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak jest panie kierowniku. Start o 15:00. Obecnośc obowiazkowa. Brynia, mam nadzieje, ze w tym momencie nie krzyżujemy Ci planów...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nieważne. Chcesz czy nie to ja zostaje, tym bardziej, ze i tak srednio mi pasuje jechac do KR. Palimy grila w wyznaczonym miejscu. Kto może to zapraszam, kto nie to sie mowi trudno i spotkamy sie innym razem. Koniec tematu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia. Jak powiesz wprost, ze Radom tez Ci nie pasuje to pojedziemy do tego KR.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj to prawda, ostatnio sie o tym przekonałem. No ale to tylko oryginały takie są.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, w takim razie chcesz czy nie to ja zostaje na niedziele w Radomiu. Inni mysle, ze tez zostaną. Zapalimy kiełbaskie, łykniemy jake piwko i moze Ci sie humorek deczko poprawi. W kupie raźniej. A męża to zabierz jak dasz rade.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, czy dobrze mi sie wydaje, ze nawet na grila w Radomiu wolalabys tym razem nie przyjezdzac?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jesli chodzi o mnie to też niby moge byc tu i tu, ale jednak wolalbym zostac w Radomiu, tym bardziej, ze Brynia nie moze jechac, no to co to za robota..
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, a co z CHECINAMI? Moze bedzie wieksza szansa na to, ze sie pojawisz?
-
SPOTY RADOMSKIE
G.ARY, chetnie, no ale Brynia... EDIT: A może zaprosimy Kraków do nas. Jesli my nie możemy (my jako grupa) to może oni chetnie zrobią sobie przejażdżke. Ide im powiedziec...
-
SPOTY RADOMSKIE
Powiem tak: Mnie z podobnych powodów tez srednio pasuje wyjazd do Krakowa, ale jeśli wszyscy by jechali to i ja bym pojechal. Natomiast jesli Brynia mowi, ze chyba by nie pojechała to proponuje zostac jednak w Radomiu i tu sie spocic przy grilu. Tak czy siak to ja postaram sie do wszystkiego dopasowac.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, moze jednak bys dała rade, co? A jak nie to se kiełbache napalimy w Radomiu.
-
[1.6 ADP 95r]drogo czy nie drogo za wymiane elementow zawieszenia?
mrog, dzieki za konkretną odpowiedz dot. ustawiania zbieżności. Mam tylko nadzieje, ze masz racje, bo widze, że co post to inne zdanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapewne Midland 100+, tak? Midlandy to jest dobry kompromis pomiedzy ceną, a jakością. Ja mam antene metrową i spokojnie wystarcza mi na 8km, dalej zaczynają sie szumy. Mokom, Ty mowisz, ze masz "dużą" to pewnie półtora metra.
-
SPOTY RADOMSKIE
W sumie to bardzo chetnie bym pojechal, ale wyglada na to, ze nie wszyscy mogą, wiec lepiej bedzie jak jeszcze troche pointegrujemy sie w Radomiu.
-
Zbieżność się przestawia
Imatys, rozumiem, ze unikaż krawężników, dziur itp.? A czy ktoś oprocz Ciebie jeździ czasem tym autem?