Treść opublikowana przez tomaszu
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
A czy ktos moglby w skrocie opisac o co chodzi z tymi LEDami, bo moj angielski niestety nie jest zbyt dobry.
-
nasze hobby / co lubimy
Motoryzacja, a w szczegolnosci transport, TIRy (aktualnie jezdze) :> Gram troszeczke na djembe (afrykanski bebenek) Coraz mniej, ale tworze wlasna muzyke elektroniczna, kiedys tez troche DJowalem Mam tez manie sadzenia lasow. Rodzinne tereny sa juz zalesione... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Nosb, postaraj sie, bo chetnie bym sobie obejżał tą Twoją turbawkę. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
A czy to przypadkiem nie w ten weekend jest erszoł? Ja proponuje godzine powiedzmy 13:00. Co Państwo na to?
-
[B5 1.8 ADR] Wolno się wkręca na obroty
Wszystkie filtry zmieniam razem z olejem - co 10.000km
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
No jesli papierosa trzymales to by tłumaczyło wszystko, bo pozycja conajmniej nienaturalna i niewygodna w A4kach.
-
[B5 1.8 ADR] Wolno się wkręca na obroty
Spadek mocy jest raczej w dolnej partii, co do wyzszych obrotow - trudno powiedziec, bo nie mam zadnego porównania, ale wydaje mi się, że jest ok. Problemy są tylko przy ruszaniu - bardzo łatwo go zmulić. Tzn żeby sprawnie ruszyc to trzeba najpierw przez chwile wkręcić go na odpowiednie obroty - nie ma mowy o ruszeniu z kopyta. Autem jeżdze już 2 lata i w sumie jeszcze do tej przepustnicy nie zaglądałem. Za ok 2000km mam przeląd więc wtedy zlece czyszczenie, mam nadzieje że coś pomoże. P.S. Ostatnio był podłączany pod komp i jak dobrze pamiętam to nie było błędów.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to co, moze specjalnie pod Krzyn!ka (Krzyn!ek, jak wlasciwie odmienic Twoje imie? ) zrobimy w niedziele (tj. 2 wrzesnia). Co Wy na to??
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Niczym w BieMdablju http://picasaweb.google.pl/CUBERek/LetniZlot2007/photo#5103791069691919138
-
Strefa Śmiechu
Audi po drobnym liftingu: http://moto.allegro.pl/item230506326_audi_a4_1_8t_po_lifttingu.html :>
-
[B5 1.8 ADR] Wolno się wkręca na obroty
:bicz3: Zmiane auta przewiduje na za 1-2 lata. Poki co musze jeździc tą kuchenką gazową.
-
[B5 1.8 ADR] Wolno się wkręca na obroty
Problem polega na tym, że gdy z miejsca chce ruszyc to silnik zbyt wolno się wkręca w odpowiednie obroty do sprawnego ruszenia. Dzieje się tak zarówno na benzynie jak i na gazie. Świece wymienione, przewody też ok. Czy to może byc wina przepustnicy, podobno tak ważnej w tym silniku?
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
- SPOTY RADOMSKIE
Praktycznie cala niedziele przesiedzielismy w Olsztynie. Wieczorem wrocilismy do Kaletki i okazalo sie, ze stoi jeszcze zielone Audi usera son_czwa. Wypilismy po piwku i spac. Rano sniadanko i na dwa auta do Płońska. W sumie szkoda, ze razem nie wracalismy, bo mialem chec obejzec Kaśki golfa. A z drugiej strony nie lubie zapieprzac na ulicach wiec wole z Wami nie jeździc. Krzyniek, dawaj w sobote do Radomia na spocik!- SPOTY RADOMSKIE
To co? Najblizsza sobota (tj. 1 wrzesnia)?- Wrazenia na i po zlocie - hot line
Ja zostalem w kaletce o jeden dzien dluzej i gdy dzis rano (tj. w poniedzialek) wyszedlem na parking to na środku stala tylko jedna Audi... Jak sie wczesniej okazalo do poniedzialku zostal tez son_czwa, ktory ukryl swoja A4 na innym parkingu, więc było raźniej wracać. Co do imprezy - czuje niedosyt. Nie wykorzystalem w pelni tego weekendu. Wyszlo tak, że ani w piatek ani w sobote nie byłem na wspólnej popijawie przy jeziorku, czego żałuje. Myśle, że na nastepnym zlocie nadrobie straty... P.S. Po tym weekendzie jeszcze bardziej zachorowalem na 1.8T- Dobre texty ze zlotu
Pan władza do taktusia już po przejeździe przez Olsztyn: -Witam, no i jak było? -Dobrze, dobrze, aczkolwiek...- Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Krupnik się znaczy.. :th:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 13:02 _________________________________________________ Klub A4 brzmi zupełnie jak klub AA. :>- Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Tak można się śmiało ciąć.Jest taka ładna prosto na .......... jeziorze Taak, jest cos o tym w dziale 'Na kazdy temat'...- Przegląd auta w innym wojewodztwie,czy można??
Pewnie ze mozna. Stacja diagnostyczna po prostu musi miec uprawnienia, a gdzie ona sie znajduje to juz nieistotne. Smialo, nie ma problemu.- SPOTY RADOMSKIE
Trasy mam bardzo różne. To jest tak, że wyjeżdzam na tydzien lub dwa i kursuje Karsdorf-Zielona Góra/Szczecin/Opole itp. lub tak jak w tym tygodniu caly czas po polsce Małogoszcz-Gdynia - Bydgoszcz-Zielona Góra - Bydgoszcz-Suwałki itd... Wożę cement silosem. Przez Wrocław póki co jechałem tylko raz. jak jechałem do Opola z Karsdorfu. EDIT: Ajś, zapomnialem sie pochwalic, ze mam juz naprawiony immobilizer w aucie, a zajęła się tym Ania - moja dziewczyna. Tzn. jak wrocilem z trasy do auto dziwnie caly czas odpalało za pierwszym razem. Poźniej okazało się, że to znajomy mechanik naprawił - oczywiście wg instrukcji podanej w dziale ' Warsztat'. No i kolejny raz przydało się forum. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2007, 13:43 _________________________________________________ Pewnie, że pokazuj się na spotach. :th:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2007, 13:49 _________________________________________________UP- Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Na tego typu imprezach piwko jest lepsiejsze od wódy. :th:- Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Dokładnie, Tomek damy radę, jak będziesz zrypany to Łukasz może pojechac Twoim autem Bryniu, to juz nawet nie chodzilo o to, ze bylbym zrypany, ale ze moglbym nie dojechac na ta godzine. No ale tak jak juz mowilem - najprawdopodobniej bede mial odwolany czwartkowy kurs, wiec atakujemy razem do Wawy i dalej. Ok 10:00 tak jak mówisz. Co do miejsca to sie zdzwonimy jeszcze rano w piatek.- Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ludzie, ludzie. Najprawdopodobniej bede mial odwolany czwartkowy kurs, czyli w piatek bede mogl wyjechac o kazdej porze... Bede sledzil forum i jak padnie jakas konkrena godzina startu to sie dopasuje. :>- [B5 AHU] Która klapa lepsza - mały casting małe głosowanko
Zdecydowanie nr 5 - SPOTY RADOMSKIE