Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. A czy ktos moglby w skrocie opisac o co chodzi z tymi LEDami, bo moj angielski niestety nie jest zbyt dobry.
  2. Motoryzacja, a w szczegolnosci transport, TIRy (aktualnie jezdze) :> Gram troszeczke na djembe (afrykanski bebenek) Coraz mniej, ale tworze wlasna muzyke elektroniczna, kiedys tez troche DJowalem Mam tez manie sadzenia lasow. Rodzinne tereny sa juz zalesione... :>
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nosb, postaraj sie, bo chetnie bym sobie obejżał tą Twoją turbawkę. :th:
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A czy to przypadkiem nie w ten weekend jest erszoł? Ja proponuje godzine powiedzmy 13:00. Co Państwo na to?
  5. Wszystkie filtry zmieniam razem z olejem - co 10.000km
  6. No jesli papierosa trzymales to by tłumaczyło wszystko, bo pozycja conajmniej nienaturalna i niewygodna w A4kach.
  7. Spadek mocy jest raczej w dolnej partii, co do wyzszych obrotow - trudno powiedziec, bo nie mam zadnego porównania, ale wydaje mi się, że jest ok. Problemy są tylko przy ruszaniu - bardzo łatwo go zmulić. Tzn żeby sprawnie ruszyc to trzeba najpierw przez chwile wkręcić go na odpowiednie obroty - nie ma mowy o ruszeniu z kopyta. Autem jeżdze już 2 lata i w sumie jeszcze do tej przepustnicy nie zaglądałem. Za ok 2000km mam przeląd więc wtedy zlece czyszczenie, mam nadzieje że coś pomoże. P.S. Ostatnio był podłączany pod komp i jak dobrze pamiętam to nie było błędów.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to co, moze specjalnie pod Krzyn!ka (Krzyn!ek, jak wlasciwie odmienic Twoje imie? ) zrobimy w niedziele (tj. 2 wrzesnia). Co Wy na to??
  9. Niczym w BieMdablju http://picasaweb.google.pl/CUBERek/LetniZlot2007/photo#5103791069691919138
  10. Audi po drobnym liftingu: http://moto.allegro.pl/item230506326_audi_a4_1_8t_po_lifttingu.html :>
  11. :bicz3: Zmiane auta przewiduje na za 1-2 lata. Poki co musze jeździc tą kuchenką gazową.
  12. Problem polega na tym, że gdy z miejsca chce ruszyc to silnik zbyt wolno się wkręca w odpowiednie obroty do sprawnego ruszenia. Dzieje się tak zarówno na benzynie jak i na gazie. Świece wymienione, przewody też ok. Czy to może byc wina przepustnicy, podobno tak ważnej w tym silniku?
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Praktycznie cala niedziele przesiedzielismy w Olsztynie. Wieczorem wrocilismy do Kaletki i okazalo sie, ze stoi jeszcze zielone Audi usera son_czwa. Wypilismy po piwku i spac. Rano sniadanko i na dwa auta do Płońska. W sumie szkoda, ze razem nie wracalismy, bo mialem chec obejzec Kaśki golfa. A z drugiej strony nie lubie zapieprzac na ulicach wiec wole z Wami nie jeździc. Krzyniek, dawaj w sobote do Radomia na spocik!
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To co? Najblizsza sobota (tj. 1 wrzesnia)?
  15. Ja zostalem w kaletce o jeden dzien dluzej i gdy dzis rano (tj. w poniedzialek) wyszedlem na parking to na środku stala tylko jedna Audi... Jak sie wczesniej okazalo do poniedzialku zostal tez son_czwa, ktory ukryl swoja A4 na innym parkingu, więc było raźniej wracać. Co do imprezy - czuje niedosyt. Nie wykorzystalem w pelni tego weekendu. Wyszlo tak, że ani w piatek ani w sobote nie byłem na wspólnej popijawie przy jeziorku, czego żałuje. Myśle, że na nastepnym zlocie nadrobie straty... P.S. Po tym weekendzie jeszcze bardziej zachorowalem na 1.8T
  16. Pan władza do taktusia już po przejeździe przez Olsztyn: -Witam, no i jak było? -Dobrze, dobrze, aczkolwiek...
  17. Krupnik się znaczy.. :th:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 13:02 _________________________________________________ Klub A4 brzmi zupełnie jak klub AA. :>
  18. Tak można się śmiało ciąć.Jest taka ładna prosto na .......... jeziorze Taak, jest cos o tym w dziale 'Na kazdy temat'...
  19. Pewnie ze mozna. Stacja diagnostyczna po prostu musi miec uprawnienia, a gdzie ona sie znajduje to juz nieistotne. Smialo, nie ma problemu.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Trasy mam bardzo różne. To jest tak, że wyjeżdzam na tydzien lub dwa i kursuje Karsdorf-Zielona Góra/Szczecin/Opole itp. lub tak jak w tym tygodniu caly czas po polsce Małogoszcz-Gdynia - Bydgoszcz-Zielona Góra - Bydgoszcz-Suwałki itd... Wożę cement silosem. Przez Wrocław póki co jechałem tylko raz. jak jechałem do Opola z Karsdorfu. EDIT: Ajś, zapomnialem sie pochwalic, ze mam juz naprawiony immobilizer w aucie, a zajęła się tym Ania - moja dziewczyna. Tzn. jak wrocilem z trasy do auto dziwnie caly czas odpalało za pierwszym razem. Poźniej okazało się, że to znajomy mechanik naprawił - oczywiście wg instrukcji podanej w dziale ' Warsztat'. No i kolejny raz przydało się forum. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2007, 13:43 _________________________________________________ Pewnie, że pokazuj się na spotach. :th:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2007, 13:49 _________________________________________________UP
  21. Na tego typu imprezach piwko jest lepsiejsze od wódy. :th:
  22. Dokładnie, Tomek damy radę, jak będziesz zrypany to Łukasz może pojechac Twoim autem Bryniu, to juz nawet nie chodzilo o to, ze bylbym zrypany, ale ze moglbym nie dojechac na ta godzine. No ale tak jak juz mowilem - najprawdopodobniej bede mial odwolany czwartkowy kurs, wiec atakujemy razem do Wawy i dalej. Ok 10:00 tak jak mówisz. Co do miejsca to sie zdzwonimy jeszcze rano w piatek.
  23. Ludzie, ludzie. Najprawdopodobniej bede mial odwolany czwartkowy kurs, czyli w piatek bede mogl wyjechac o kazdej porze... Bede sledzil forum i jak padnie jakas konkrena godzina startu to sie dopasuje. :>
  24. Zdecydowanie nr 5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.