Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. slawek78, na autostradzie to prawie kazdy samochod daje rade, bo nie trzeba gwaltownie przyspieszac. Poza tym to taki dżołk był.
  2. slawek78, niekoniecznie bity. Po prostu ktoś sie wstydził, ze ma 1.6. :twisted: :biggrin: Hincó, wtedy tez chyba mozna bylo zamówic...
  3. Kamil321, po prostu gaz do oporu i tych ludzi i samochody omin prawą strona, tak zeby nie zaczepic zadnej beczki ani nic. Po kilku probach dasz rade.
  4. TU jest ten sam silnik i podobny problem.
  5. Niemal na 100% wiem, ze to wina immobilizera. Każda A4-ka z początku produkcji ma z tym problem. Gdy włączysz zapłon to sprawdz czy kontrolka od immo miga. Jesli tak tzn, ze po odpaleniu auto zgasnie. Można włączać silnik tylko wtedy jak ta lampka zgasnie i sie nie zapali ponownie. Jest to dosyc uciążliwy problem i często maglowany na forum. Proponuje przejrzeć dział "Elektryka , Klimatyzacja i Wnętrze" i na pewno znajdziesz o tym info. Oprocz tego TU jest opis jak naprawić to samemu. Pracochłonne, ale chyba innego wyjścia nie ma.
  6. Wlasnie mialem zakładac o tym wątek bo mnie od jakiegos tygodnia tez kopie i to mocno. Jak sobie teraz kojarzę to dziesie sie tak po wymianie oleju i filtrów w warsztacie. Mozliwe to? Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale takie kopanie może być niebezpieczne przy tankowaniu. Trzeba rozładowac to napięcie zanim zaczniemy lac paliwo, ponieważ były przypadki, ze ktoś wsiadał po cos do auta gdy lała sie benzyna do baku i zapalała się w momencie kopnięcia. W tym momencie juz nie pamiętam czy to była plotka, ale raczej nie!
  7. Simon, a czy bez obaw moge sam odkręcać ten silniczek? W warsztacie powiedzieli mi, ze trzeba cały kokpit zdejmować, mimo tego, że widać go już po odkręceniu schowka. Wiec jak to jest? Zawsze sie bałem elektroniki dlatego moze takie głupawe pytania zadaje.. :biggrin:
  8. Patrząc na te fotele przypomina mi się bajka "Wojownicze żółwie ninja"...
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo, coraz wiecej twarzy. Mysle, ze do 18 lub 20 zbierze się spora grupka. :biggrin:
  10. MarkusTDI, i koty pewnie wskakują na ciepłą maskę i robią ślady, tak?
  11. DieselPower, zapewniam Cie, ze są lepsze sposoby na przypominanie silnikowi o jego obowiązkach..
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom69, w sumie to tak nawet pomyslalem o tym, zeby sie zatrzymac, ale jakos tak- nigdzie cie nie widzialem przy aucie. Nastepnym razem sie zatrzymam jak zobacze znajomy samochod, o ile czas mnie nie bedzie gonil. :smile:
  13. dave, co do szklanek nic nie pomoge, ale kiedys kupiłem srodek do płukania silnika. Leje sie go przed wymianą i zostawia auto na ok 15min na wolnych obrotach, nastepnie wszystko zlewa z silnika. Po zalaniu nowego oleju zauważyłem, że jest on przejrzysty do nastepnej wymiany. Poza tym mniej go ubywa między wymianami. Polecam (koszt ok. 15zł)
  14. audia4s4, wiadomo, że jak ktoś sie uprze na dane auto to i tak je ukradnie, ale garaż chroni nie tylko przed kradzieżą, ale tez przed włamaniami, zarysowaniami itp. Ja mam garaż na swoją niunie. Dodatkowym plusem jest też to, jak juz ktos tu powiedział, że nie pada deszcz, śnieg, soki z drzew i kupy z ptaków.
  15. Kamil321, jesli dobrze pamiętam to musisz lekko stuknąc w auto tej babki i je chyba potem zabrać.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    Wiesz, do wymiany oleju mam jakieś 9000km, wiec nie moge sobie przyspieszyc, bo zwyczajnie szkoda (po prostu termostat walnął zaraz po calym przeglądzie). Z kolei jeździc na wymiane samego termostatu to też mi średnio pasuje, bo na to trzeba poświecic troche czasu, którego ostatnio mi brakuje. No ale chyba jednak tak zrobie... :smile:
  17. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    pre_pl, weź pod uwage to, że ja nie pytam o to czy mam walnięty termostat, bo wiem, że jest walniety tylko proszę o rade czy w tej sytuacji, biorąc pod uwage to, ze temperatura spada tylko (a może aż) do 80st. i to, że sie zbliża lato czy konieczna jest niezwłoczna wymiana, czy mogę dociągnać tak do wymiany oleju i filtrów, żeby zrobić wszystko za jednym zamachem.. Obiecuje, że następnym razem postaram się wszystkie pytania podłączać do istniejących juz wątków. :biggrin:
  18. No to są chodliwe wózki. Ale z tego co wiem to podobno bardziej kradną 80-tki. Tak czy siak to dobrze, ze wykupiłes parking.
  19. No fenkju spedyt. Mam nadzieje, ze u mnie tez to pomoze. :smile:
  20. Aha, o te chodzi. A czym one są przymocowane. Chce wiedziec juz teraz, zebym zabral sobie odpowiednie klucze jak pojade na kanał.
  21. Spedyt, a gdzie ta osłona się znajduje i czy mozną samodzielnie to niedociągniecie usunąc?
  22. Lekki OT, ale nie chce zakladac nowego wątku: Czy Wam tez leci caly czas para z rury (tzn jak jest zimno)? Mimo tego, ze auto jest dobrze rozgrzane to i tak ciągam za sobą białą chmurę. Czemu tak może byc?
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom69, każda z tych sześciu propozycji mi raczej pasuje, ale że chcialbym jak najszybciej to wybieram maj :biggrin: (najbardziej mi się widzi sobota, ale jak trzeba to się dostosuje)! :smile: [ Dodano: 05-05-2007, 16:29 ] mokom69 widziany dziś na ul. Sienkiewicza (a właściwie jego Audi)... :smile:
  24. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    lukaszek13ns, teoretycznie nie powinno tak być. To, że tak spada temperatura to znak, że termostat może być zepsuty. Pozostaje tylko pytanie do ilu stopni może spadać temp. bez szkody dla silnika.
  25. Zdzisiek, Twoje bordo jest ok. Ja tylko nie lubie śliwki (a własciwie nie lubiłem... :twisted: )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.