Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o tych felgach?


cayenne

Rekomendowane odpowiedzi

Co do jakości sie nie wypowiem, ale jeśli chodzi o cenę i wygląd (do srebrnej A4 będą pasowac) to wg są atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmyliles nas, bo w profilu masz srebrną. :bicz::lol:

Do ciemnego tez jak najbardziej będą pasowac. Co prawda ja śliwkowego koloru nie lubie, ale powinno byc ok. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrną mam? :eek: Ale oszut ze mnie :lol:

Co prawda ja śliwkowego koloru nie lubie, ale powinno byc ok. :wink:

Ja Ci dam nie lubie :bicz: Twoje szczęście,że napisałeś powinno byc ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć ładne ale nie będą wyglądać na 16 przez te nity bo one zawsze "pomniejszają" średnicę... co do ceny to jak za nowe to nawet niska ale ciekawe jak tam z wytrzymałością na PL drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak tam z wytrzymałością na PL drogach...

Najwyżej jeździć nie bedę :lol:

A tak serio, to chce założyc opony 205/55. Dadzą rade? Nie będą obcierać przy pełnym skręcie? Dupka mi nie odpadnie? :biggrin: No i jak ze spalaniem,dużo może wzrosnąć? Tylko nie piszcie mi,że po co mi spalanie,skoro napisałem, że nie bedę jeździć :wink:

Szewczenko7 co do 17 to narazie nie stać mnie,zbyt duża rozbierzność cenowa jak dla mnie. Jestem niedawno po kupnie Adi i wolałem zainwestować w sprawy techn.typu rozrząd, paski,płyny itp.

W dodatku jeszcze jeżdze na zimie :redface: ,także chyba czas najwyższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, beda dobre, bo mam taki sam rozmiar i jest ok. Co do spalania- szczerze mowiąc nigdy nie licze ile moje auto pali, ale nie widze duzej róznicy w jeździe na oryginalnych stalówkach i tych 205-kach. Nie wiem jak Twoje 1.6, ale myśle, ze też nie powinienes odczuc wyzszego spalania. W koncu szerokośc 205 to nie jest az tak duzo.

Co do tej śliwki- przepraszam, to sie wiecej nie powtórzy Panie. Oczywiście śliwka od dziś jest moim ulubionym kolorem.. :biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek, Twoje bordo jest ok. Ja tylko nie lubie śliwki (a własciwie nie lubiłem... :twisted: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serfer wyłapałem na allegro. Facet przywiózł je z Niemiec z ekspozycji sklepowej.Były jeszcze takie same,ale 17-poszły. Na allegro nick PWSurma-ma troche tego,może cosik wybierzesz.

Teraz to mi powiedzcie kochani jakiej długości musze mieć śruby,bo te od stalówek są raczej wg mnie za krótkie,klucz obraca sie może 4 razy. Sie chciałem polansować a tu d*pa. Boję się,że mi koło odpadnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na przodzie sa ciut za krotkie :question::wink: Ja w swoich 17stkach mam sruby ze stalek i wszystko ok nie ma obawy ze kolo odpadnie :twisted: masz 5srub nie 4 takze luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubę jak mierzyłem ma ma ok 3,5 cm długości gwintu.Gdy wkładam je do stalówki to od wewnętrznej storny wystaje prawie cały gwint.Jak wkładam do alu to gdzieś z centymetr długości mi uciekł. Jak już pisałem maxymalnie obróce kluczem 4,4,5 raza,a z tego co słyszałem to min powinno być 6. Kurde sam juz nie wiem,co mam robić.Troche się peniam :confused: Nie chciałbym zgubić koła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no to gratuluje zakupu ze ja ich nie wyczaiłem :)

dzięki za info na razie nic ciekawego nie ma w roządnej cenie audi

a co do srub jedz do jakiegoś wulkanizatora na pewno ci dobierze odpowiednie śruby

a jak nie to odsprzedaj mi fele :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...