Treść opublikowana przez tomaszu
-
Klapki (cieplo zimno)
Zdeniu, a powiedz gdzie mam szukac tego silniczka? Gdzies pod maska, czy moze pod deska??
-
Klapki (cieplo zimno)
Myslalem, ze mam zepsuty climatronic, bo dmucha tylko cieplym powietrzem. Pojechalem do warsztatu, gdzie sprawdzili i okazalo sie, ze klima sprawna. Skierowali mnie do elektryka z podejrzeniem, ze uszkodzone sa silniczki sterujące klapkami z nagrzewnicy. Przyjmijmy, ze wlasnie to jest uszkodzone w moim aucie. Zaczne od pytania, czy jest od tego osobny bezpiecznik?? Czy naprawa/wymiana silniczkow jest trudna, tzn czy mozna w warunkach garazowych samemu je wymienic? Czy moze ktos zna koszt takich silniczkow (tak pi razy drzwi oczywiscie)?? Swoja droga to chcialbym kupic ksiazke o A4. Czy w takich ksiazkach mozna znalezc instrukcje typu jak wymienic, gdzie szukac, np. takich silniczkow?[/center]
-
[ALL B5] Założyć LPG?
Nigdy nie liczylem ile mi samochod pali. Po prostu nim jezdze. Jesli moja kieszen na tym bardzo nie cierpi tzn ze jest pobrze. Tankuje za ok 85zl i jezdze ponad 400km. Teraz cieplo sie robi to bede jezdzil jeszcze wiecej (zaznaczam tez, ze lubie wysokie obroty )
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami
W sumie teraz sobie uswieadomilem, ze problem pojawil sie po zalozeniu alarmu...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Czy dobre radio powiem ze TAK proste radyjko które spełnia swoja funkcję. Blachy nie trzeba dziurawić bo są specjalne uchwyty za 15 zł do klapy a magnesówek nie polecam kolega wyżej pisał jakie są wady. A ten Uniden to Ci nie wejdzie w ta połeczke. Jak wygladaja te uchwyty?? Czy to tez nie uszkodzi lakieru? Fajnie by bylo gdyby ktos fokte wstawil jak to u niego wyglada... Jakie radio bedzie mi pasowalo w ta puleczke? Moze ktos sie pofatyguje i rzuci okiem na allegro...
-
[ALL B5] Założyć LPG?
Ja mam instalacje sekwencyjna. Kosztowala 3500zl. Auto jezdzi super. Nie ma roznicy na gazie i na benzynie. Pali bardzo malo... Ale jakiej firmy mam ta instalacje to teraz nie jestem w stanie odpowiedziec...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Powiedz tak szczerze. Dobre to Radio? Szumy duze, czy nie? Jaka antene do tego radia powinieenem podlaczyc. Ty mowisz, ze masz na klapie - tzn przedziurawiles klape?? Ja chyba nie chcialbym dziurawic blachy - czy w takim wypadku ratuje mnie tylko magnesowka, czy sa tez jakies inne rozwiazania? [ Dodano: 2006-04-18, 11:15 ] Znalazlem aukcje z takim radiem i z takim . Czym to sie rozni? Chodzi mi glownie o to oznaczenie 510XL i 520XL. Czy takie radio bedzie pasowalo do poleczki pod kierownica? Czy w ogole to jest dobra oferta?
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Niestety mnie tez to dopadlo. A wlasciwie mojego Audika. Co prawda jest z poczatku produkcji, ale i tak myslalem, ze nie wyjdzie nic takiego, a juz napewno nie przy szybie...
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Kiedys w uniaku przyciemnialem lampy sprayem. Instrukcja mowila o trzch warstwach, ale mnie bylo malo i zrobilem 5 warstw. Wtedy to mi sie podobalo (uniak byl fioletowy), ale pozniej zaczalem sie bac, ze ktos mi garaz z tylka zrobi. Udalo sie to przypadkowo zmyc - po prostu mylem auto karsherem. - Ogolnie to byl jeden z bledow mlodosci :mrgreen: Co do leksusow - wg mnie nieladnie to wyglada. Tym bardziej smiac mi sie chce z takich co leksusy zakladaja i na deklach jezdza itp... (bez urazy, to tylko moj gust) Ja na swojej bryce mam klosze z pierwszego faceliftingu. [ Dodano: 2006-04-15, 16:25 ] Oo faktyczniie, te sa niezle. Ale czy beda pasowaly do srebrnego..? Zrob jakis VT.
-
wymiana katalizatora
Ja kupilem auto juz bez katalizatora... (sie znaczy wyciety)
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Mowisz o nowym?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
widzisz ile to mozna sie dowiedziec dzieki forum teraz mozesz tam zamontowac CB No dobra. To teraz prosze mi powiedziec jakie modele beda pasowaly do tej malej poleczki?? I oczywiscie ile mniej wiecej dane radio moze kosztowac.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Fakycznie. Gapa ze mnie. Nawet nie wiedzialem, ze mam poleczke w swoim aucie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Chyba się źle wyraziłem.Chodzi mi o schowek ten na zdjeciu pod pokrętłem od regulacji światłem :arrow: http://img.otomoto.pl/photos/original/C9/C954/C95437/C954372_4.jpg Na zdjeciu jest model po faceliftingu. U mnie nie ma takiego schowka. No chyba, ze jestem malo spostrzegawczy :mrgreen: Jutro moze zapodam zdjecie mojego kokpitu (przede wszystkim mam stara kierownice..)
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Pod kierownica?? :shock: Chyba nie mam tam zadnej poleczki...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Planuje zakup CB radia. Kiedys u kogos widzialem male radyjko, ktore miescilo sie w tym malutkim schoweczku miedzy fotelami, tylko ze koles musial chyba za kazdym razem chowac to radio - no bo wiadomo, ze na widoku sie nie zostawi. Jak Wy macie rozwiazany problem z CB?? Jakie macie radia, jak umieszczone w aucie, co polecacie (nie znam sie)? Mile widziane jakies zdjecia.
-
Zawieszenie
Ja na lato mam 16''. Tatus przy passacie ma sportowe zawieszenie i felgi 17'' i sie nie chce ze mna zamienic :x W sumie to moze i dobrze. Przynajmniej komfort bede mial lepszy. P.S. Mam seryjne zawieszenie (tzn na 100% nie wiem jakie) i auto wyglada dobrze, tzn nie jest bardzo wysokie jak niektore modele.
-
Sonda lambda
Czy cos jeszcze moze uszkodzic, czy tylko kata (bo przyznam sie, ze kata mam wycietego ) Znalazlem takie ustrojstwo na allegeo http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93413387 Czy takie cus bedzie dobre? Cena dobra, BOSH - firma tez niby dobra. Edit: Auto jezdzi dobrze, pali raczej malo (chociaz nigdy nie licze, zeby sie nie denerwowac), a jesli chodzi o tryb awaryjny to nawet nie wiem jak powinien sie moj Audik w takim trybie zachowywac. Po prostu komputer wykazal uszkodzona sonde i trzeba wymienic.
-
Sonda lambda
Kiedys musialo sie to stac... Sonde mam uszkodzona. Ile to to takie mnie wyniesie?? Co w ogole moze sie stac jezdzac z uszkodzona sonda? Mysle, ze dobry dzial wybralem na sonde, prawda..? - elektryka.
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami
W sumie to moje Audi dawno komputera nei widzialo. Moze daje mi jakies dyskretne znaki, ze juz potrzeba
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami
Dzisiaj stojac na skrzyzowaniu wlaczylem lewykierunek. Nie bylo slychac typowego tykania, a zielona strzalka sie zaswiecila i nie przygasala. W pierwszej chwili myslalem, ze moze ktoras zarowka sie spalila, ale sprobowalem wlaczyc kierunek w prawo i bylo to samo. Nie bylem w stanie sprawdzic czy na zewnatrz kierunki sie swieca, ale wydaje mi sie, ze nie. Caly ten manewr powtorzylem - czyli jeszcze raz lewy kierunek i prawy i dopiero po tym wszystko wrocilo do normy. Czy takie zachowanie moze zapowiadac jakas usterke?? Czy komus zdarzylo sie cos podobnego??
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - montaz
LataY, jesli chodzi o mnie to ja mam teraz inne priorytety i montaz elektrycznych szyb zostawiam na pozniej. Co do elektryki w tylnych dzwiach - z tego co wiem, to zadne A4 nie mialo w seryjnym wyposażeniu. Bardzo malo jest A4 co maja wszystkie szyby elektryczne. I w zwiazku z tym taki maly tescik: Kto z tego forum ma w swoim Audiku el. tylne szyby?? Mowa o A4 B5, bo nie wiem jak to jest w nowszych modelach.
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - montaz
Moje Audi jest z '95r. - sprowadzone z niemiec.
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - montaz
Jak tylko podlapie cos wolnej kasy to sie tym zajme. Szkoda, zeby taki fajny samochodzik mial szyby na korbe. Jak jechalem ogladac auto to bylem przekonany, ze szyby sa elektryczne - tym bardziej, ze jest klimatronic, el. szyberdach, el. lusterka. Troche dziwna opcja.
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - montaz
Tak sie jakos zlozylo, ze mam szyby na korbe, a chce miec elektryczne (oczywiscie mowa tylko o przednich). Czy robil ktos kiedys taka zmiane? Czy taka przyjemnosc duzo kosztuje? No i czy to jest rownie dobre jak seria? * pamietaj proszę o prefixie (prefix uzupełniony) [Musashi]