Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Cordoba - najnowsze dziecko grupy Audi/seat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spójrzcie na jaki ulepek natrafiłem ostatnio eksplorując ulice Szczecina:

Co autor miał na myśli?

audi%20cordoba.jpg

audi%20cordoba%20(2).jpg

audi%20cordoba%20(3).jpg

Opublikowano

moim zdaniem leki mu się skończyły ....

Opublikowano

chyba go z domu wyrzucili czy coś!? :mysli:

Opublikowano
:polew: Może jeszcze będzie z niego robił avanta? :polew: Są ludzie i parapety... :thumbdown: Takiemu to tylko :bicz:
Opublikowano

Może sie wkurzył koleś na laminaty z allegro i postanowił wziąć sprawe w swoje ręce :polew: :polew:

Kazdy ma swoje jazdy :decayed:[br]Dopisany: Listopad 14, 2007, 12:22:56 _________________________________________________

:polew: Może jeszcze będzie z niego robił avanta? :polew:

Sportbacka :D

Opublikowano

Proponowałabym właścicielowi tegoż "pojazdu" ściąć cały zad i zrobić z tyłu pickupa .... to dopiero będzie majstersztyk :D

Opublikowano

hehhe No Ja widziałem piękną JETTE na Śląskich blachach z przodem od B7 to dopiero jazda..... :polew:

Opublikowano

ładny single frame i schowane tylne koła w nadkolu :polew:

zapowiada się interesująco :kox:

Opublikowano

no fura :kox: mają ludzie pomysły :polew: czekamy na dalsze modyfikacje ;)

Opublikowano

a co do cordoby ....sama w sobie jest jak dla mnie brzydka

a tutaj mamy mega kombo Wiejski Tuning

chociaz spasowanie wyglada na nienajgorsze przy tym co nieraz widac

Opublikowano

Nadaje się jak ulał dla TEDEgo do programu OPT :polew:

Opublikowano

:polew: Może jeszcze będzie z niego robił avanta? :polew:

nieźle :polew: :polew:

Opublikowano

No co... Każdy chce mieć Audi :kox:

:polew:

Opublikowano

Zygac mi sie chce ;/

Opublikowano

No co... Każdy chce mieć Audi :kox:

:polew:

jak kiedyś w tej reklamie ze słoniem i 206-stką :)

Można by do biura marketingu w Inglostadt złożyć propozycję scenariusza na reklamę A4 :)

Opublikowano

No cóż, tjunik jakich pełno... :decayed:

A widzieliscie kiedys Vektre A przerobiona na MB okularnika?? Na allegro byla... Albo osobiscie kiedys widzialem MB 124 przerobionego na przedostatni model E klasy. To dopiero sa wariaci.. :afro:

:sick3:

Opublikowano

+ jeszcze do tego widziałem jak kolo zrobił z bme 7 - nową 5-tkę.. :sick3:

Opublikowano
  • Autor
chociaz spasowanie wyglada na nienajgorsze przy tym co nieraz widac

Ogólnie shit ale spasował plastiki rzeczywiście nienajgorzej.

Nadaje się jak ulał dla TEDEgo do programu OPT

Do OPT juz poszlo wczoraj. ;)

Opublikowano

Proponuje wrzucic do dzialu: Warsztat, zrob to sam.. :polew: (albo nie rob) :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.