Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, gdzieś zaparkowałem i nie moge sobie przypomnieć gdzie.. :beer1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzaby chyba jechać. [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 21:48 _________________________________________________Wczoraj zgubiłem samochód gdzieś w Radomiu. Jak komuś się rzuci w oczy moja Audica to dać znać na komórke...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie uważam, żeby moj post był bardziej niecenzuralny niż np. zdjęcie, które wstawił Trzeniu na 1264 stronie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto usunął mojego posta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to widzieli? <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=t6FOnStmhcY&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=t6FOnStmhcY&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
-
[B5 ADR] Silniczek regulacji klapy centralnej
Przerabiałem ten temat, będzie pasować. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, typowe ABSy nie jeżdzą Fordami Mondeo...
-
[B5 ADR] Ciepłe powietrze z kratek (błąd 799)
Znów mam problem z klimatronikiem, leci tylko ciepłe powietrze. Na kanale 49 pokazuje wartość 0, na kanale 51 pokazuje 76st. i idzie w górę, a na liczniku normanie 90st. Na VAGu wyskakuje błąd 799 (czujnik temperatury chłodzącej G110), czy możliwe, że to od tego? Pomocy, bo wiosna idzie...
-
Spotkania na drodze
mcm00, tak tak, w Zwoleniu to był tomaszust, blachy sie zgadzają, a kolor ciemny GRAFIT. Oczywiście dostrzegłem naklejki klubowe i musiałem obtrąbić. Pozdrawiam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiaterek coś spory akurat na spota zawita. Róbta co chceta. Ja chce tylko, żeby mi woza zVAGować, bo akurat wiosna się robi a mi ciepłe powietrze z kratek leci.
-
[Passat B5, 99r.] Kody klimatronika
angelo77, a co jest np. pod numerem 01, 09, 10 itd.? Rozumiem, ze to jest niepełna lista kodów? Mimo wszystko dzięki wielkie. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
VAGowanie może nie pomóc, a powód może być jeden - mam Ciebie zmartwić z samego rana w poniedziałek ? Myślę, że już nic mnie nie zmartwi jeśli chodzi o klimatronik. Najprawdopodobniej mam zepsuty panel klimatronika, całą resztę miałem ostatnio robioną. Wiem, że jeśli się pokasuje błędy to później na jakiś czas będzie dobrze.. Bedziem myśleć jutro.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy, bedziem VAGować jutro mojego woza, a konkretnie klimatronik. Wali mi tylko ciepłe powietrze... Liczę na Waszą pomoc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe to coś. EDIT: Adecneo, a to widziałeś? http://pl.youtube.com/watch?v=VXJZVZFRFJc&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dla psa kiełbasa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozazdrościłem chłopakom fajnych lasek w awatarach, no i...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coraz więcej nowych.. :th:
-
Podpisy w Outlook Express
Chyba jednak w Outlook Express nie ma takiej opcji..
-
Podpisy w Outlook Express
Ludzie, chcę zrobić sobie ładny podpis w Outlooku, ale nie wiem jak można wstawić tekst sformatowany (żeby mógł być inny kolor i czcionka niż w reszcie maila). Czy jest ktoś obcykany i pomoże?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooooo f*ck .... no ładnie się bawicie :decayed: O maaaszz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
msc79, nie słuchaj krzyńka. Przyjeżdzaj, na pewno znajdzie się jakiś chętny i sprawdzi Twoje autko. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też w ryj dać mogę dać. Prawda.. była. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niby stolyca, a niektórzy zachowują się jak buroki z "remizy", gdzie każdy nowy to intruz, którego trzeba "przetestować". Franiu, nic się nie przejmuj tylko przyjeżdzaj na spota. Oni wszyscy są mocni tylko przez internet. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjeżdzać Panie, be piuntek jest tyle samo co szóstek. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem, że dziś były 2 mniejsze spoty..?