Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie no, gdzieś zaparkowałem i nie moge sobie przypomnieć gdzie.. :beer1:
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Trzaby chyba jechać. [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 21:48 _________________________________________________Wczoraj zgubiłem samochód gdzieś w Radomiu. Jak komuś się rzuci w oczy moja Audica to dać znać na komórke...
  3. Nie uważam, żeby moj post był bardziej niecenzuralny niż np. zdjęcie, które wstawił Trzeniu na 1264 stronie.
  4. Kto usunął mojego posta?
  5. A to widzieli? <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=t6FOnStmhcY&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=t6FOnStmhcY&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
  6. Przerabiałem ten temat, będzie pasować. :th:
  7. Hmm, typowe ABSy nie jeżdzą Fordami Mondeo...
  8. Znów mam problem z klimatronikiem, leci tylko ciepłe powietrze. Na kanale 49 pokazuje wartość 0, na kanale 51 pokazuje 76st. i idzie w górę, a na liczniku normanie 90st. Na VAGu wyskakuje błąd 799 (czujnik temperatury chłodzącej G110), czy możliwe, że to od tego? Pomocy, bo wiosna idzie...
  9. mcm00, tak tak, w Zwoleniu to był tomaszust, blachy sie zgadzają, a kolor ciemny GRAFIT. Oczywiście dostrzegłem naklejki klubowe i musiałem obtrąbić. Pozdrawiam.
  10. Wiaterek coś spory akurat na spota zawita. Róbta co chceta. Ja chce tylko, żeby mi woza zVAGować, bo akurat wiosna się robi a mi ciepłe powietrze z kratek leci.
  11. angelo77, a co jest np. pod numerem 01, 09, 10 itd.? Rozumiem, ze to jest niepełna lista kodów? Mimo wszystko dzięki wielkie. :th:
  12. VAGowanie może nie pomóc, a powód może być jeden - mam Ciebie zmartwić z samego rana w poniedziałek ? Myślę, że już nic mnie nie zmartwi jeśli chodzi o klimatronik. Najprawdopodobniej mam zepsuty panel klimatronika, całą resztę miałem ostatnio robioną. Wiem, że jeśli się pokasuje błędy to później na jakiś czas będzie dobrze.. Bedziem myśleć jutro.
  13. Koledzy, bedziem VAGować jutro mojego woza, a konkretnie klimatronik. Wali mi tylko ciepłe powietrze... Liczę na Waszą pomoc.
  14. Ciekawe to coś. EDIT: Adecneo, a to widziałeś? http://pl.youtube.com/watch?v=VXJZVZFRFJc&feature=related
  15. Nie dla psa kiełbasa.
  16. Pozazdrościłem chłopakom fajnych lasek w awatarach, no i...
  17. Coraz więcej nowych.. :th:
  18. Chyba jednak w Outlook Express nie ma takiej opcji..
  19. Ludzie, chcę zrobić sobie ładny podpis w Outlooku, ale nie wiem jak można wstawić tekst sformatowany (żeby mógł być inny kolor i czcionka niż w reszcie maila). Czy jest ktoś obcykany i pomoże?
  20. ooooo f*ck .... no ładnie się bawicie :decayed: O maaaszz..
  21. msc79, nie słuchaj krzyńka. Przyjeżdzaj, na pewno znajdzie się jakiś chętny i sprawdzi Twoje autko. :th:
  22. Ja też w ryj dać mogę dać. Prawda.. była. :th:
  23. Niby stolyca, a niektórzy zachowują się jak buroki z "remizy", gdzie każdy nowy to intruz, którego trzeba "przetestować". Franiu, nic się nie przejmuj tylko przyjeżdzaj na spota. Oni wszyscy są mocni tylko przez internet. :th:
  24. Przyjeżdzać Panie, be piuntek jest tyle samo co szóstek. :th:
  25. Rozumiem, że dziś były 2 mniejsze spoty..?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.