Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Zamiast pić razem tyskie to przyjedźcie na stałe miejsce wieczorem!
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomicu, Brynia jest duża dziewczynką i dość ciekawym przypadkiem/wyjątkiem i na pewno nie odbierze tego jak 99% kobiet Lukaszu, rozumiem, że ten tekst jest bardziej do Bryni niż do mnie...? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiciu ma rację tylko czasami zastanawiam się po co poprawiać coś, co jest naprawdę w porządku (ale ze mnie lizus ... wiem wiem ) Uułłaaa.. To na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi. BTW baby, yyy.. tzn. kobiety im więcej słyszą komplementów tym częściej chodzą do salonów urody, a więc lukaszuR, w tym momencie zrobiłeś mi krecią przysługę (czy jak to się tam mówi). Na szczęście jest jeszcze drugi termin. Mam nadzieję, że nikt nie ma umówionej kosmetyczki na 25 maja, niedziela, godz. 18:00 Miejsce stałe, wszystkich serdecznie zapraszam!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, to wszystko jakoś dziwnie brzmi...
-
SPOTY RADOMSKIE
Idź ty. Gdybyś miała np. randkę to bym jeszcze może zrozumiał, ale kosmetyczkę... Wstyd! Druga propozycja to 25 maja, niedziela, godz. 18:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaaaaaaaaaaa[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 00:50 _________________________________________________Dzisiejszy termin nieaktualny, mokoma i mnie nie będzie. Przepraszam za zamieszanie. Wkrótce ustalimy konkretny termin nasępnego grilospota. :th:[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 13:49 _________________________________________________21 maja (środa przed długim weekendem), godz. 18:00 - to jest moja propozycja na spota. Pasuje wszystkim? W przyszłym tygodniu mam mieć randkę (bardzo ważną), więc jeśli wypadnie mi akurat w środę to ja się wycofam ze spota. Niestety siła wyższa...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, ciekawa ta końcówka. Teraz już wiem kto to jest Gracjan... <object width="425" height="355"><param name="movie" value=" name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 01:21 _________________________________________________A z jego twórczości chyba najbardziej przypadło mi do gustu to: <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=fFlFZu6B6Vo&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=fFlFZu6B6Vo&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
-
1840 gołych dup
Dzięki tematowi ten wątek ma szanse pobić rekord oglądalności...
-
Plik DWG
Hmm, a byłem przekonany, że AutoCad ma inne rozszerzenie. Tak czy siak to dzięki. W sumie to mogłem sobie w googlach wyszukać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co to takie je?
-
Plik DWG
Co to jest plik DWG i jakim programem mozna go otwierac?
-
[B5 ADR] Problem z klimą
Duro, przyjedz na najbliższego spota w Radomiu (info w SPOTACH RADOMSKICH). Postaramy się coś ustalić i naprawić. Na odległość trudno powiedzieć co to może być.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i byłem się napić... Byłem nad Wisłą, łapałem ryby, robiłem zdjęcia Canonem EOS 400D , jadłem kiełbase z musztardą, piłem piwo i spałem na pace w Transicie. Sezon plenerowo namiotowy mam już otwarty. ...A tak się na radiu chciałem pochwalić. No to ide...
-
Psy sikają na moją A-4
"Dzień świra" się kłania.
-
Adam w reklamie Audi
Jakoś mi się to średnio widzi, no ale zobaczymy co wymyślą.
-
Psy sikają na moją A-4
Mocz źle wpływa na opony. Zainwestuj w jakiś środek - są dostępne, ale nie wiem gdzie. Poza tym żeby psa kopać to przesada, przecież on jest nierozumny. Lepiej właścicielce zasadzić kopa, wtedy ona się nauczy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ja wreszcie ku.wa dowiem się kto to jest ten Gracjan? Kto go wylansował?
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, to umówmy się np. na 18:00 jutro, a ktoś jeszcze będzie mógł to dołączy. Czyli SOBOTA 10 maja, godz. 18:00, parking na Wernera Do jutra.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
własnie miałem to zaproponować ale gram fair więc masz pierwszeństwo Jak ty mi zaymponowałeś w tej chwily. :th:
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Kurde, a ja nie miałem okazji poznać Pani Magdy osobiście. Boberek, jak będziesz jeszcze jechał 'pogadać o obiektywach' to zaproś Panią Madzię na spoty. Może też kupi A4, my ją przekonamy. Jeśli nie będzie miał kto, to ja po Panią Madzię podjadę we wtorek..
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Ciekawe miejsce na fotki i śliczna niunia. :th:
-
[B5 1.8] Tak wygląda moja A4
Pewnie, że pstrykne. :th:
-
[B5 1.8] Tak wygląda moja A4
Tak, przyjadę z aparatem. Rozumiem, że przyjedziesz czystym wozem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Okazuje się, że ten weekend mam wolny, więc może jutro (w sobote) o 18:00? Na żywo będzie łatwiej dogadać się w sprawie grila.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No widzisz. Blacharz naprawi Ci drzwiczki i wtedy będziesz mógł włączać piekarnik. Nie martw się, będzie pan zadowolony.