Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co wy tam wiecie o zabijaniu..? Oba dwa dostanieta wpierdól we wtorek!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko czasami powiedz tej "pracy" NIE i wpadnij na spota :th: No to przyjadę we wtorek - będę chciał też z Tobą pogadać, więc masz być!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zostałes dozorcą parkingowym ? Trzymajmy się tej wersji.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, ok, przyjadę. Mokoma też ściągnę. Pepin jak dojedzie to tyż bedzie piknie. No to do 18:00... 27.06.2008 (dziś się znaczy), parking Elea przy ul. Grzecznarowskiego, godz. 18:00 - krótki spot. Zapraszam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taa, właśnie. Mnie się lepiej pracuje w nocy niż później robić zrywke z samego rana. Poza tym ostatnio mam od kogo późno wracać...
-
SPOTY RADOMSKIE
Srebrna B5 z progami w kolorze nadwozia to będzie mokom - dziś razem balowaliśmy. Łomatko, rano trzeba wstać na egzamin. Dobranoc. Pozdrawiam. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 02:26 _________________________________________________Proponuję spontanicznego spota jutro (a raczej już dziś, tj. piątek) o godz. 18:00. Przyjeżdza do nas kolega Pepin, więc dopasujmy się do niego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pepin, bazgraj bazgraj, bo tu trwa niepisana walka o ilość postów w spotach regionalnych. A tak ryli to zarzucę temat reszcie i może uda się spotkać jutro (tzn. już dzisiaj). :th:
-
a4 disco
Łojezu, ale na to to można głupich blondyn nawyrywać. No i ten gril od B7...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu kochana, no to dobre jest. W sumie to mi pasuje najbliższa sobota. Na tygodniu też mogę lekko przypiwkować. Mokom sie znajdzie, ostatnio z nim balowałem w... uwaga uwaga... Auli. Kowal też jest chętny na spoty. Kogoś tam się jeszcze dosztukuje. BTW sesję kończę w poniedziałek - ostatni egzamin. Oczywiście dzisiejsze egzaminy do przodu. [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 17:52 _________________________________________________Osz w mordę. Pani Basia jest moim idolem. <object width="425" height="344"><param name="movie" value=" src=" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hahaha Bryniu, już po wszystkim, egzamin zaliczony, hehe. :> Musze teraz czekać do 14:30 na kolejny egzamin, ale to już będzie czysta formalność.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślę, że robisz niepotrzebne zamieszanie... "Panie Krzysztofie". Myślę też, że Pani A. się bardzo ucieszy jak jej powiem co Krzysztof wypisuje na forumie. BTW, lubi ktoś historię?? Rano trzeba iść za mnie na egzamin w Lublinie. Weźta coś wymyślta, bo mnie skręca.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest. No tak, ostatnio się opuściłem, ale obiecuję, że specjalnie dla Ciebie przyjadę na najbliższego spota. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sprawa dot. jazd u Wróbla coś ucichła, więc rozumita, pojechałem sam do niego. Wydałem troche kasy, ale warto było. Teraz wiem, że (jak to Norbi mówił) tylko wyprowadzałem swoje auto na spacer... Oto fotka - kiepska, ale widać co i jak: Szczerze polecam. Teraz już wiem jak robić łuk, parkowanie prostopadłe przodem i tyłem z prędkością 20km/h. Umówiłem się też z nim na następną lekcję - będziemy zawracać na 3 i ruszać na wzniesieniu. To dobre jest.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i co w końcu z tymi jazdami u Wróbla?? W przyszły wtorek będę na spocie to pogadamy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmmm, to po cholere co 10.000 km wymieniać masło?? Pier.ole, nie bede nic robił w samochodzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łojezu. Fantazja niektórych ludzi piszących komentarze pod zdjęciami mnie rozbraja: "Dianka:* bardzo agresywny fotex ale cudus:* buziaxy:*"
-
Jaki program do faktur?
Polecam "Czarodziej Faktur". Co prawda to nie jest darmowy program, ale warto. Grafikę możesz ustawić jaką tylko chcesz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeginacie Panowie.
-
Odliczanie VATu od busika (EDIT: Nowy czy używany?)
Planuję zakup busa z 2 rzędami siedzeń. Póki co zastanawiam się nad Transitem, T4 albo Vito. Czy od takich aut można normalnie odliczać VAT? Jak to z tym jest, bo już nie jestem w temacie. BTW który z tych trzech aut wg Was najlepiej nada się na wyjazdy montażowe, na raczej krótkich odcinkach i często z ciężkim ładunkiem? Poza tym też fajnie byłoby wyskoczyć takim autem na wakacje. Zapraszam do dyskusji. PS. Na auto przeznaczam max 30.000 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tego?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buahahahaha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic nie będziemy zmieniać. Hmm, mnie też to razi. Takie niepolskie. BTW ogólnie mecz był dobry. Dumnie wracałem z podniesioną flagą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie również było bardzo miło gościć na spociku. Chcesz o tym porozmawiać ? : odp winna być następująca "bardzo kur... jego mać chętnie" Nie!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie również było bardzo miło gościć na spociku.