Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Ale typ. I to jeszcze from Poland.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, dobra, będziemy jeszcze w kompakcie. Jakby coś to dziecko pojeździ z nami.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, o której wyjeżdzasz w niedziele? Jedziemy razem? Bo jeśli nie to ja wyjadę sobie w sobote i odwiedzę siostrę..
  4. co BUM? Też mi się wydaje, że BUM. :gwizdanie:
  5. Ja bym nie ryzykował na Twoim miejscu. Jak ten karton zetknie się z dwiema szpilkami to może być ciężko, ups... :gwizdanie:
  6. Nie chce Ci się gadać, bo boisz się, że mój dizel przerobiony na gaz Cię objedzie.
  7. Dziecinko, dokładki do wydechu nie musiałem robić, dali ją poprzedniemu właścicielowi jak zakładał LPG, żeby kuchenka się nie dławiła, hahaha. Ale niedługo ją zdejmę, bo będę robił SWAPa na diesla, wtedy wciągnę nosem Twoją turbawkę.
  8. Tak tak, Q to dobra sprawa... ...ale nie w tej padlinie, co chce być wyścigówką i terenówką w jednym (patrz na poobrywane zderzaki)...
  9. No tak, pozostaje nam się tylko smucić, że nie mamy takiej A4 jak Twoja... ...padlina, co udaje sportowy wóz...
  10. Eee, ja zima jak poodkrecalem wszystkie palniki w kuchence to ganialem za tymi dzikusami z Polczynskiej na Ostrobramska i jakos bylo.
  11. Ooo. no i dobrze, że ja się z Radumia nie wyrwałem, bo pewnie bym trafił na 21:00.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No też troche żałuję tego zlotu, ale nie można mieć wszystkiego jednocześnie. Poza tym i tak 1 września będę musiał być w Radomiu, więc bym z Wami nie pojechał na golfa.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 18:59 _________________________________________________Bryniu, wszystkiego najlepsiejszego na imieniny.
  13. Ależ prosze bardzo. No to gdzie zapraszasz??
  14. Eno, to trza by się dorzucić. Najlepszego Panowie!
  15. pre_pl, wielkie dzięki :th:
  16. pewno jakieś logo klubowe A może być, bo to tylko na Trafikach widzę te znaczki.
  17. pre_pl, na pewno to jest coś takiego? Nie mogę znaleźć tego znaczka w sieci..
  18. Może ktoś z Was się orientuje - co to może być za znaczek obok napisu "Trafic"? Auto jest z Francji. Czy to nie jest przypadkiem znaczek jakiejś wypożyczalni?? [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 15:51 _________________________________________________ Eeeee...
  19. Ok ok, pasuje.
  20. Kolegi Oszusta chyba jednak nie będzie na spocie. Rozumiem, że chodzi o naklejeczki? Odbiorę je następnym razem...
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Eee, no to moge się przejechać. Może mi przypasuje Wasz termin, więc odzywajcie się..
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, czyli za samą grę musiałbym liczyć jakieś 300zł? Troche sporo, ale kiedy jedziecie?
  23. Byłeś po prostu jego zajączkiem.
  24. Krzyniek, Ty dawco! Rozumiem, że do tego było ciemno, padał deszcz i jechałeś wąskimi drogami.
  25. no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne Angela, dla Twojej wiadomości - moja kobieta cały czas mnie pyta, czy na pewno chcę zrezygnować ze zlotu - to chyba dobrze o niej świadczy, prawda? A powód mojej rezygnacji jest zupełnie inny, ale nie mogę o tym pisać przed taką publiką. Możesz mi tylko wierzyć na słowo, że powód nie jest banalny. Spoko, wierzymy Ci szkoda tylko, że nie będzie Cie na letnim zlocie. ;( A wiesz, że się rozczuliłem..? Poważnie. ;( Miło mi, że jednak ktoś, chociaż troche liczył na mój przyjazd. Za rok kupie następną A4 i wtedy nie przepuszczę zlotu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.