Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale typ. I to jeszcze from Poland.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, dobra, będziemy jeszcze w kompakcie. Jakby coś to dziecko pojeździ z nami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, o której wyjeżdzasz w niedziele? Jedziemy razem? Bo jeśli nie to ja wyjadę sobie w sobote i odwiedzę siostrę..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co BUM? Też mi się wydaje, że BUM. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym nie ryzykował na Twoim miejscu. Jak ten karton zetknie się z dwiema szpilkami to może być ciężko, ups... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie chce Ci się gadać, bo boisz się, że mój dizel przerobiony na gaz Cię objedzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziecinko, dokładki do wydechu nie musiałem robić, dali ją poprzedniemu właścicielowi jak zakładał LPG, żeby kuchenka się nie dławiła, hahaha. Ale niedługo ją zdejmę, bo będę robił SWAPa na diesla, wtedy wciągnę nosem Twoją turbawkę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tak, Q to dobra sprawa... ...ale nie w tej padlinie, co chce być wyścigówką i terenówką w jednym (patrz na poobrywane zderzaki)...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak, pozostaje nam się tylko smucić, że nie mamy takiej A4 jak Twoja... ...padlina, co udaje sportowy wóz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee, ja zima jak poodkrecalem wszystkie palniki w kuchence to ganialem za tymi dzikusami z Polczynskiej na Ostrobramska i jakos bylo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo. no i dobrze, że ja się z Radumia nie wyrwałem, bo pewnie bym trafił na 21:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
No też troche żałuję tego zlotu, ale nie można mieć wszystkiego jednocześnie. Poza tym i tak 1 września będę musiał być w Radomiu, więc bym z Wami nie pojechał na golfa.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 18:59 _________________________________________________Bryniu, wszystkiego najlepsiejszego na imieniny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ależ prosze bardzo. No to gdzie zapraszasz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eno, to trza by się dorzucić. Najlepszego Panowie!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pre_pl, wielkie dzięki :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewno jakieś logo klubowe A może być, bo to tylko na Trafikach widzę te znaczki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pre_pl, na pewno to jest coś takiego? Nie mogę znaleźć tego znaczka w sieci..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może ktoś z Was się orientuje - co to może być za znaczek obok napisu "Trafic"? Auto jest z Francji. Czy to nie jest przypadkiem znaczek jakiejś wypożyczalni?? [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 15:51 _________________________________________________ Eeeee...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok ok, pasuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolegi Oszusta chyba jednak nie będzie na spocie. Rozumiem, że chodzi o naklejeczki? Odbiorę je następnym razem...
-
SPOTY RADOMSKIE
Eee, no to moge się przejechać. Może mi przypasuje Wasz termin, więc odzywajcie się..
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, czyli za samą grę musiałbym liczyć jakieś 300zł? Troche sporo, ale kiedy jedziecie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłeś po prostu jego zajączkiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek, Ty dawco! Rozumiem, że do tego było ciemno, padał deszcz i jechałeś wąskimi drogami.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no dobra postaram sie......kobieta Cie nie chce puscic........i wszystko jasne Angela, dla Twojej wiadomości - moja kobieta cały czas mnie pyta, czy na pewno chcę zrezygnować ze zlotu - to chyba dobrze o niej świadczy, prawda? A powód mojej rezygnacji jest zupełnie inny, ale nie mogę o tym pisać przed taką publiką. Możesz mi tylko wierzyć na słowo, że powód nie jest banalny. Spoko, wierzymy Ci szkoda tylko, że nie będzie Cie na letnim zlocie. ;( A wiesz, że się rozczuliłem..? Poważnie. ;( Miło mi, że jednak ktoś, chociaż troche liczył na mój przyjazd. Za rok kupie następną A4 i wtedy nie przepuszczę zlotu.