Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. W kupie raźniej... [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 10:49 _________________________________________________Kurde, czy to faktycznie jest nie do wyprowadzenia..? http://pl.youtube.com/watch?v=b7afonfQAZI&feature=related [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 12:44 _________________________________________________Lekka wpadka.. http://pl.youtube.com/watch?v=zyxUSfuybGk&feature=related
  2. Mihaóek nie przesadzaj ... buahahaha ... przepraszam buhahah Troche mi głupio było parsknąć śmiechem, ale... buuahahahahahyhyhy...
  3. Fajne UFO. A co to za samochód może być??
  4. Ja 26go będę jechał na spota, więc możemy się ustawić gdzieś w Wawie i pojechać razem. Będziemy w kontakcie.
  5. No jak nie może jak może. Zapraszamy. A Wilanowska nie wiem gdzie jest, więc nie podpowiem czy daleko czy nie..
  6. To wnuki będą woziły weteranów na spoty... :>
  7. Hehe, fajnie się tam chłopaki bawią na zlotach..
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, prześlij mi jeszcze PW z n-rem do siebie, bo chyba nie mam aktualnego..[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 18:43 _________________________________________________Bryniowóz widziany w akcji dziś ok. 10:00 na Starokrakowskiej...
  9. malik, Ty to umiesz budować napięcie - Twój podpis wzbudza respekt.
  10. malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś??
  11. Wycieczka w grotę Nestle :polew: Łahahahahahehe
  12. Osz Ty zdrajco! Pamiętaj tylko, że Toyotę to już możesz w PL kupić..
  13. No ale to niebieskie na zdjęciu to jest chyba RS4 ?
  14. Zgrywuska ta Twoja wycieraczka.
  15. Nie jest tak źle. Jako radiowozy wyglądają dużo lepiej niż cywilne wersje. Czepiacie się.
  16. goperek, jeśli mówisz, że miga Ci kontrolka od immo to już wiadomo co jest grane. W dziale ZRÓB TO SAM masz opis jak to się naprawia.
  17. 20-30 tys. km rocznie
  18. Ja tyż nie jestem w stanie rozpoznać czy to prawdziwe, a to znaczy, że dobry jest, jeśli to fotomontaż.
  19. Myślę, że ona nie wybrała sobie takiego wyglądu...
  20. Piękne to Audi, ale ja bym dał inne felgi - przede wszystkim troche mniejsze. Wg mnie przebajerzony jest przez te koła.
  21. Ja bym powiedział, że to wina immobilizera, ale że po odpaleniu obroty dochodzą do 1500??
  22. Za takie coś tylko 1000zł ??
  23. Nie ma Audi A4 Variant... :gwizdanie:
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, na trasie na Puławy jest taka "bidna" stacja SATAL (nie pamiętam jaka to miejscowość) mniej więcej 8km od ronda. Tam będę czekał o 7:30. PS. Bryniu, mam nadzieje, że bierzesz pod uwagę to, że ja jadę swoją kosiarką i nie będziesz mi uciekała. Może jeśli chcesz to umówmy się o 7:00...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.