Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Wicia, to jest wątek wspierający rzucanie palenia, ale do tego trzeba się odpowiednio przygotować. Najważniejsze, że mamy już poustalane daty na ostatniego peta. Teraz walczymy o to, żeby przez ten czas do rzucenia napalić się jak bąki i żeby nikt nam w tym nie przeszkadzał. A jeśli chodzi o godzinę - każdy sam ją ustala, najważniejsze to zmieścić się w wyznaczonym dniu. :> Dla przypomnienia: Daty rzucania dla poszczególnych osób: Angela - dostała specjalny przywilej na rzucenie dopiero 1 września, jednak po niedotrzymaniu umowy przewidziana jest najbardziej surowa kara... Nosfer - ostatni papieros na spocie 26go sierpnia (Angela pilnuje, żeby na OZA nie było palenia) tomaszust (się znaczy ja) - ostatni papieros również 26go sierpnia na spocie adaho - coś przebąkiwał w spotach warszawskich, że dołącza do nas i pali ostatniego peta 26go... hornet - jako założyciel wątku musi dać nam przykład, przyjechać 26go na spota i rzucić razem z nami Jeśli nie wymieniłem wszystkich to przepraszam - już nie pamiętam kto przyłączał się do grupowego rzucania fajek... Za niedotrzymanie umowy przewidziane są surowe kary (tu myślę, że pomogą zieloni ) Aha, oczywiście w/w daty dotyczą roku 2008, żeby mi tu nie było żadnych wykrętów. _________________________________________________ A tymczasem... OGNIA KRZYKNĄŁ GENERAŁ...- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Sławku, 8 miesięcy walczysz więc 11 dni w tą czy w tą to niewielka różnica. Angela, na finiszu musisz lekko ograniczyć palenie przy Sławku - przy okazji to będzie zaprawa przed całkowitym rzuceniem.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Sławek, przeszkadza Ci tylko dym, czy opary z rąk i ust po paleniu też??- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Chwila. Proponuję kompromis. Angela, pal ile chcesz przez te 11 dni, ale tak, żeby Sławek nie musiał wdychać dymu.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nie wiem jak Wy, ale ja to idę na peta. Mnie zostało jeszcze 6 dni...- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Sławeku, czy Ty nigdy nie paliłeś petów? Wczuj się w naszą sytuację.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
no wlasnie tak mysle przez ten tydzien to mi sie dyspensa na fajki nalezy od Ciebie slonce no bo wiesz 1 wrzesnia rzucam :> Właśnie Słońce. Odpuść, bo to dla Angeli ostatnie 11 dni palenia.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No i gratuluję decyzji. :th: Angela, na zlocie masz pilnować Nosfera i go wspierać, bo po zlocie się policzymy.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ale pamiętaj, że po zlocie będę miał Cię na oku.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Angela, gdybym jechał na zlot w tym roku to też bym rzucał dopiero 1 września dlatego rozumiem Cię i masz ode mnie specjalną ulgę. Nosfer, wybieraj czy jaramy ostatniego za tydzień, czy wolisz 1 września. Zachęcam Cię do tego, żeby to było za tydzień. Spota przeżyjesz, będziesz mógł więcej wypić, a tym samym zmniejszy się ryzyko, że wylądujesz pod stołem i takie tam.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Angela, 3mam Cię za słowo. Po zlocie rzucasz i już nie ma żadnych wykrętów. Nosfer, ja tak samo kopce teraz jak smok, żeby się napalić, a na spocie to będę jarał jeden za drugim.- [B5 AEB] Przerywa podczas przyspieszania
Co do wycięcia kata - ja w swoim 1.8 miałem wstawioną zwykłą rurkę zamiast kata. Auto było przez to głośne. Spec od tłumików zalecił mi zamontowanie tłumika przelotowego i tak też zrobiłem. Od tamtej pory auto chodzi ciszej i co najważniejsze lepiej się zbiera z dolnych obrotów. Polecam założenie tłumika zamiast rurki.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nosfer, tak. 26 sierpnia (tj. wtorek) na spocie warszawskim grupowo jaramy ostatniego peta. Ci, którzy nie są z Wawy i nie przyjeżdzają na spoty warszawskie też niech rzucą - później obgadamy sprawe na forum.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
moskal, wyjdź!!! :bicz3:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cieszy mnie to, że nie tylko ja rzucam. W grupie będzie raźniej. :th: moskal, będziesz za tydzień na spocie, tak? Chciałbym odebrać naklejki i smycz.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co napisales wyzej zaprzecza temu nizej .... Nie zaprzecza, bo palenie rzucam 26 sierpnia (tj. we wtorek), ale przecież nie jest powiedziane o której godzinie. Teoretycznie mam czas do północy (z wtorku na środę). Nic nie zaprzecza, nie wytrącaj mnie z równowagi...- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nie wiem jak Was, ale mnie to rusza: Po lewej zdrowe płuca, po prawej - płuca palacza- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Podczepiam się. Proponuję w tym wątku wymieniać wszystkie minusy palenia papierosów. Po przeczytaniu tego wszystkiego każdemu będzie odchodziła chęć na zapalenie.. Ja pierwszy (kopia ze "spotów warszawskich"): Palenie mnie wykańcza, nie mam siły wstawać rano, śmierdzą mi ręce i ubrania, tracę dużo czasu i pieniędzy na papierosy, żeby poznać jakąś miłą kobietę to muszę udawać, że nie palę - czyli dodatkowy kłopot, ogólnie wstydzę się palić w miejscach publicznych, a tym bardziej przy rodzinie - czyli dodatkowy kłopot i stres, że mnie ktoś zobaczy. Na Pochlajparty paląc papierosy człowiek szybko się upija, a na następny dzień bardziej się męczy. Palenie niszczy zdrowie swoje, innych i zanieczyszcza środowisko jeszcze bardziej niż przeciętny samochód, który rocznie pokonuje przeciętną ilość km. Same minusy. Pewnie mógłbym jeszcze więcej wymyśleć, ale starczy na razie. Każdy niech się wypowie co myśli o papierosach i zapraszam do rzucania od 26 sierpnia 2008... :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzen, za tydzień nie udowodnię, bo na spocie będę jeszcze palił pety, dopiero po spocie kończę, więc na kolejnych spotach możesz sprawdzić. Flyer, również kwestia odpowiedniego wmówienia sobie i silnej motywacji, a akurat tego mi nie brakuje. :th: hornet, to dobre jest. Może hurtowo wszyscy rzucimy? Zapraszam do rzucania od 26 sierpnia. :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik, Brynia, krzyniek, dzięki za wsparcie. Z kumplem postanowiliśmy, że jak wróci we wrześniu z urlopu to idziemy na siłownię do niego do firmy - będziemy płacić tylko 5 zł na miesiąc. Oprócz tego może jeszcze jakiś basenik się będzie zaliczać. Jak mieszkałem w Wawie to regularnie jeździłem na basen, a teraz znów jest mi ciężko się zebrać, ale już niewiele brakuje.. Palenie mnie wykańcza, nie mam siły wstawać rano, śmierdzą mi ręce i ubrania, tracę dużo czasu i pieniędzy na papierosy, żeby poznać jakąś miłą kobietę to muszę udawać, że nie palę - czyli dodatkowy kłopot, ogólnie wstydzę się palić w miejscach publicznych, a tym bardziej przy rodzinie - czyli dodatkowy kłopot i stres, że mnie ktoś zobaczy. Na Pochlajparty paląc papierosy człowiek szybko się upija, a na następny dzień bardziej się męczy. Palenie niszczy zdrowie swoje, innych i zanieczyszcza środowisko jeszcze bardziej niż przeciętny samochód, który rocznie pokonuje przeciętną ilość km. Same minusy. Pewnie mógłbym jeszcze więcej wymyśleć, ale starczy na razie. Ogólnie myślę, że PALENIE to jest taka Q*WA, której nie mogę się poddać i muszę ją rzucić. 26 sierpnia 2008 całkowicie rzucam palenie! PS. Może założymy jakiś klub byłego palacza i będziemy się nawzajem wspierać..?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, ja to idę sobie jeszcze zapalić i spać. BTW, za tydzień (tj. we wtorek) przyjeżdzam na spota i palę tam ostatniego papierosa. Specjalnie mówię to na forum, żeby zmanipulować swoją podświadomość - żeby trafiło do niej to, że jeśli nie dotrzymam słowa to wyjdę na kogoś niesłownego - i to będzie dla mnie dodatkowa motywacja. CAŁKOWICIE RZUCAM PALENIE! Dobranoc- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde, będę miał teraz problemy z zaśnięciem...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A3, no ja to akurat pękam i dlatego zrezygnowałem ze zlotu w tym roku.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Osz w morde, miałem już wyłączać komputer, a muszę jeszcze monitor wyczyścić. :polew: Mój wniosek z dzisiejszej dyskusji: Kolega A3 na pewno działa na zlecenie malika, który cały czas wszystkich dopinguje o dobicie do 2000 stron w spotach warszawskich w tym roku... - Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!