Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Wicia, to jest wątek wspierający rzucanie palenia, ale do tego trzeba się odpowiednio przygotować. Najważniejsze, że mamy już poustalane daty na ostatniego peta. Teraz walczymy o to, żeby przez ten czas do rzucenia napalić się jak bąki i żeby nikt nam w tym nie przeszkadzał. A jeśli chodzi o godzinę - każdy sam ją ustala, najważniejsze to zmieścić się w wyznaczonym dniu. :> Dla przypomnienia: Daty rzucania dla poszczególnych osób: Angela - dostała specjalny przywilej na rzucenie dopiero 1 września, jednak po niedotrzymaniu umowy przewidziana jest najbardziej surowa kara... Nosfer - ostatni papieros na spocie 26go sierpnia (Angela pilnuje, żeby na OZA nie było palenia) tomaszust (się znaczy ja) - ostatni papieros również 26go sierpnia na spocie adaho - coś przebąkiwał w spotach warszawskich, że dołącza do nas i pali ostatniego peta 26go... hornet - jako założyciel wątku musi dać nam przykład, przyjechać 26go na spota i rzucić razem z nami Jeśli nie wymieniłem wszystkich to przepraszam - już nie pamiętam kto przyłączał się do grupowego rzucania fajek... Za niedotrzymanie umowy przewidziane są surowe kary (tu myślę, że pomogą zieloni ) Aha, oczywiście w/w daty dotyczą roku 2008, żeby mi tu nie było żadnych wykrętów. _________________________________________________ A tymczasem... OGNIA KRZYKNĄŁ GENERAŁ...
  2. Sławku, 8 miesięcy walczysz więc 11 dni w tą czy w tą to niewielka różnica. Angela, na finiszu musisz lekko ograniczyć palenie przy Sławku - przy okazji to będzie zaprawa przed całkowitym rzuceniem.
  3. Sławek, przeszkadza Ci tylko dym, czy opary z rąk i ust po paleniu też??
  4. Chwila. Proponuję kompromis. Angela, pal ile chcesz przez te 11 dni, ale tak, żeby Sławek nie musiał wdychać dymu.
  5. Nie wiem jak Wy, ale ja to idę na peta. Mnie zostało jeszcze 6 dni...
  6. Sławeku, czy Ty nigdy nie paliłeś petów? Wczuj się w naszą sytuację.
  7. no wlasnie tak mysle przez ten tydzien to mi sie dyspensa na fajki nalezy od Ciebie slonce no bo wiesz 1 wrzesnia rzucam :> Właśnie Słońce. Odpuść, bo to dla Angeli ostatnie 11 dni palenia.
  8. No i gratuluję decyzji. :th: Angela, na zlocie masz pilnować Nosfera i go wspierać, bo po zlocie się policzymy.
  9. Ale pamiętaj, że po zlocie będę miał Cię na oku.
  10. Angela, gdybym jechał na zlot w tym roku to też bym rzucał dopiero 1 września dlatego rozumiem Cię i masz ode mnie specjalną ulgę. Nosfer, wybieraj czy jaramy ostatniego za tydzień, czy wolisz 1 września. Zachęcam Cię do tego, żeby to było za tydzień. Spota przeżyjesz, będziesz mógł więcej wypić, a tym samym zmniejszy się ryzyko, że wylądujesz pod stołem i takie tam.
  11. Angela, 3mam Cię za słowo. Po zlocie rzucasz i już nie ma żadnych wykrętów. Nosfer, ja tak samo kopce teraz jak smok, żeby się napalić, a na spocie to będę jarał jeden za drugim.
  12. Co do wycięcia kata - ja w swoim 1.8 miałem wstawioną zwykłą rurkę zamiast kata. Auto było przez to głośne. Spec od tłumików zalecił mi zamontowanie tłumika przelotowego i tak też zrobiłem. Od tamtej pory auto chodzi ciszej i co najważniejsze lepiej się zbiera z dolnych obrotów. Polecam założenie tłumika zamiast rurki.
  13. Nosfer, tak. 26 sierpnia (tj. wtorek) na spocie warszawskim grupowo jaramy ostatniego peta. Ci, którzy nie są z Wawy i nie przyjeżdzają na spoty warszawskie też niech rzucą - później obgadamy sprawe na forum.
  14. moskal, wyjdź!!! :bicz3:
  15. Cieszy mnie to, że nie tylko ja rzucam. W grupie będzie raźniej. :th: moskal, będziesz za tydzień na spocie, tak? Chciałbym odebrać naklejki i smycz.
  16. to co napisales wyzej zaprzecza temu nizej .... Nie zaprzecza, bo palenie rzucam 26 sierpnia (tj. we wtorek), ale przecież nie jest powiedziane o której godzinie. Teoretycznie mam czas do północy (z wtorku na środę). Nic nie zaprzecza, nie wytrącaj mnie z równowagi...
  17. Nie wiem jak Was, ale mnie to rusza: Po lewej zdrowe płuca, po prawej - płuca palacza
  18. Podczepiam się. Proponuję w tym wątku wymieniać wszystkie minusy palenia papierosów. Po przeczytaniu tego wszystkiego każdemu będzie odchodziła chęć na zapalenie.. Ja pierwszy (kopia ze "spotów warszawskich"): Palenie mnie wykańcza, nie mam siły wstawać rano, śmierdzą mi ręce i ubrania, tracę dużo czasu i pieniędzy na papierosy, żeby poznać jakąś miłą kobietę to muszę udawać, że nie palę - czyli dodatkowy kłopot, ogólnie wstydzę się palić w miejscach publicznych, a tym bardziej przy rodzinie - czyli dodatkowy kłopot i stres, że mnie ktoś zobaczy. Na Pochlajparty paląc papierosy człowiek szybko się upija, a na następny dzień bardziej się męczy. Palenie niszczy zdrowie swoje, innych i zanieczyszcza środowisko jeszcze bardziej niż przeciętny samochód, który rocznie pokonuje przeciętną ilość km. Same minusy. Pewnie mógłbym jeszcze więcej wymyśleć, ale starczy na razie. Każdy niech się wypowie co myśli o papierosach i zapraszam do rzucania od 26 sierpnia 2008... :>
  19. Korzen, za tydzień nie udowodnię, bo na spocie będę jeszcze palił pety, dopiero po spocie kończę, więc na kolejnych spotach możesz sprawdzić. Flyer, również kwestia odpowiedniego wmówienia sobie i silnej motywacji, a akurat tego mi nie brakuje. :th: hornet, to dobre jest. Może hurtowo wszyscy rzucimy? Zapraszam do rzucania od 26 sierpnia. :>
  20. malik, Brynia, krzyniek, dzięki za wsparcie. Z kumplem postanowiliśmy, że jak wróci we wrześniu z urlopu to idziemy na siłownię do niego do firmy - będziemy płacić tylko 5 zł na miesiąc. Oprócz tego może jeszcze jakiś basenik się będzie zaliczać. Jak mieszkałem w Wawie to regularnie jeździłem na basen, a teraz znów jest mi ciężko się zebrać, ale już niewiele brakuje.. Palenie mnie wykańcza, nie mam siły wstawać rano, śmierdzą mi ręce i ubrania, tracę dużo czasu i pieniędzy na papierosy, żeby poznać jakąś miłą kobietę to muszę udawać, że nie palę - czyli dodatkowy kłopot, ogólnie wstydzę się palić w miejscach publicznych, a tym bardziej przy rodzinie - czyli dodatkowy kłopot i stres, że mnie ktoś zobaczy. Na Pochlajparty paląc papierosy człowiek szybko się upija, a na następny dzień bardziej się męczy. Palenie niszczy zdrowie swoje, innych i zanieczyszcza środowisko jeszcze bardziej niż przeciętny samochód, który rocznie pokonuje przeciętną ilość km. Same minusy. Pewnie mógłbym jeszcze więcej wymyśleć, ale starczy na razie. Ogólnie myślę, że PALENIE to jest taka Q*WA, której nie mogę się poddać i muszę ją rzucić. 26 sierpnia 2008 całkowicie rzucam palenie! PS. Może założymy jakiś klub byłego palacza i będziemy się nawzajem wspierać..?
  21. Dobra, ja to idę sobie jeszcze zapalić i spać. BTW, za tydzień (tj. we wtorek) przyjeżdzam na spota i palę tam ostatniego papierosa. Specjalnie mówię to na forum, żeby zmanipulować swoją podświadomość - żeby trafiło do niej to, że jeśli nie dotrzymam słowa to wyjdę na kogoś niesłownego - i to będzie dla mnie dodatkowa motywacja. CAŁKOWICIE RZUCAM PALENIE! Dobranoc
  22. Kurde, będę miał teraz problemy z zaśnięciem...
  23. A3, no ja to akurat pękam i dlatego zrezygnowałem ze zlotu w tym roku.
  24. Osz w morde, miałem już wyłączać komputer, a muszę jeszcze monitor wyczyścić. :polew: Mój wniosek z dzisiejszej dyskusji: Kolega A3 na pewno działa na zlecenie malika, który cały czas wszystkich dopinguje o dobicie do 2000 stron w spotach warszawskich w tym roku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.